حیدرآباد: شرکت های فن آوری اطلاعات در این شهر را مجبور به کار با توجه به دستورالعمل های دقیق اگر آنها می خواهند به سطح شیب دار تا خود را در حضور و غیاب کارکنان.

این Telangana دولت و جامعه برای Cyberabad شورای امنیت (SCSC) و حیدرآباد نرم افزار شرکت های انجمن (HYSEA) منتشر کرده اند جزئیات یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای همه این شرکت ها و پارک های آن در این شهرستان است.

این SOP ذکر شده است از چندین کاهش اقدامات با در نظر گرفتن همه گیر همراه با مراحل را هنگامی که یک کارمند تست مثبت برای Covid-19 یا می آید در تماس با یک Covid-19 بیمار مثبت.

زنان باردار و پدر و مادر از کودکان زیر سن پنج سال را برای ادامه کار از خانه. همین امر برای کارکنان با پدر و مادر یا اعضای خانواده در سن بالاتر از 65 یا با شرکت مرضی شرایط مانند دیابت و آسم و….

شرکت ها را نمی خواهد اجازه می دهد تا کارکنان که ساکنان مهار مناطق.

کسانی که سفر به Telangana از مهار قرمز و نارنجی مناطق در کشورهای دیگر نیز مجاز نیست.

مهم creches خواهد بود و مجاز به کار در هر دفتر پردیس.

یکی از شرایط مهم این است که همه شرکتها صرف نظر از اندازه آنها باید راه اندازی انزوا امکانات در محل دفتر. این اتاق را مستقل سیستم تهویه مطبوع و دسترسی به تجهیزات حفاظتی مانند PPE کیت sanitisers و دستکش.

تمام پرسنل مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک بدون شکست و دمای هوا خواهد بود گرفته شده در نقاط ورود.

کارکنان را به ارائه سند اعلام سلامتی و درخواست خود گزارش Covid-19 علائم. آنها همچنین باید به جلو آمده به گزارش اگر هر یک از اعضای خانوار دارای آزمایش مثبت و یا اگر آنها در تماس با فرد آلوده.

اگر یک فرد گزارش Covid-19 علائم در محل های تعیین شده تیم آنها را به انزوای اتاق. تا زمانی که آنها در حال منتقل کردن محل آنها را مجبور به پوشیدن یک PPE کیت. اگر آنها تست مثبت این شرکت خواهد شد که به اطلاع وزارت بهداشت از همان و انجام تماس ردیابی. همه کسانی که در تماس خواهد بود به خواسته خود جدا و به دنبال توجه پزشکی.

خودی صنعت باید اذعان کرد که این دستورالعمل کاملا جامع و تمام شرکت نمی خواهد در یک موقعیت به دنبال آنها به این نامه است. مثلا دستور راه اندازی انزوا امکانات در اتاق کار ممکن است دشوار برای شرکت های کوچک است. اما وزیر Jayesh Ranjan گفت: Deccan Chronicle این وضعیت اجباری است.

“اگر آنها قادر به تنظیم جداگانه جداسازی اتاق, آنها را مجبور به ادامه کار از خانه,” او گفت: “که می شود گفت, ساختمان می تواند یک مشترک انزوا تسهیلات برای استفاده توسط تمام شرکت های واقع در آن است.”

اگر چه Telangana دولت اجازه داده است این شرکت به 100 درصد ظرفیت این بعید است که اتفاق می افتد هر زمان به زودی. Bharani کومار Aroll رئیس جمهور HYSEA گفت: اکثر شرکت ها می خواهید به صبر کنید در حالی که برای انتقال این ویروس به آمده و تحت کنترل است.

شرکت در حال حاضر عامل با حدود پنج درصد حضور و غیاب. “این تعداد به احتمال زیاد افزایش به هفت یا هشت درصد در این هفته. با توجه به بحث ما با شرکت هایی که در حال حاضر در ramping تا خواهد بود بسیار تدریجی,” او گفت:. آقای Aroll پیش بینی کرد که حتی تا پایان سال جاری, حضور تنها احتمال دارد به حدود 75 درصد است.

کریشنا Yedula دبیر SCSC بود شبیه نمایش است. او گفت: آن را غیر ممکن بود برای شرکت ها برای کار در قدرت کامل حتی اگر آنها می خواستند به دلیل اجتماعی فاصله دستورالعمل. “این است که تنها در صورت شرکت مجاز به کار در شیفت در نتیجه تقسیم نیروی کار به کنترل دسته. اما این امکان پذیر نیست در حال حاضر از آنجا که کارکنان مجبور به بازگشت به خانه توسط شب با توجه به این ایالت مقررات منع رفت و آمد” او گفت:.

این SOP که در اصل صادر شده در مارس 15, همچنین نیاز به نصب اجباری از Aarogya Setu توسط کارکنان. این کار آقای Ranjan گفت: این نیست معتبر دیگر در نور از دستورالعمل اخیر وزارت امور که نیاز کارفرمایان به آن را نصب شده بر روی یک “بهترین تلاش” پایه و اساس.

دستورالعمل:

1. کارکنان ماندن در مهار مناطق کسانی که سفر به Telangana از مهار قرمز یا نارنجی مناطق در کشورهای دیگر مجاز به

2. زنان باردار و پدر و مادر با کودکان زیر سن پنج کارکنان با اعضای خانواده بالای 65 به کار از خانه

3. همه پرسنل به پوشیدن ماسک

4. روزانه متوسط چک در نقاط ورود

5. کارکنان به ارائه خود اعلام سلامتی

6. کارکنان به خود گزارش در مورد آنها یا اعضای خانواده خود را تست مثبت برای Covid-19 یا آنها را در تماس با آلوده بیمار است.

7. هیچ creches اجازه داده می شود به کار در محل دفتر

8. همه شرکت ها برای راه اندازی اتاق انزوا مستقل تهویه مطبوع (تهویه مطبوع) سیستم و تامین تجهیزات حفاظتی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de