Karine Jean-Pierre استخدام به عنوان جو بایدن ارشد ریاست جمهوری مشاور


Illustration for article titled Karine Jean-Pierre Hired as Joe Biden Senior Presidential Campaign Adviser

عکس: Karine Jean-Pierre مشاور ارشد و سخنگوی ملی MoveOn.org صحبت می کند در “مردم امور خارجه اتحادیه” در شهر سالن تئاتر در شهر نیویورک در پنج شنبه, ژانویه 29 سال 2018 است. (عکس Cheriss ممکن است (AP تصاویر)

شده است وجود دارد بسیاری از حدس و گمان که آیا دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن را انتخاب کنید یک زن به همسر در حال اجرا در آینده 2020 انتخابات. خوب هنوز هم وجود ندارد پاسخ قطعی به عنوان به که خود را معاون رئیس جمهور انتخاب خواهد شد اما در این میان بایدن انتخاب کرده است یکی دیگر از زن به عنوان مشاور ارشد خود را برای انتخابات ریاست جمهوری است.

تبلیغات

واشنگتن پست گزارش که کهنه سیاسی استراتژیست و MSNBC تحلیلگر سیاسی Karine Jean-Pierre شروع خواهد شد در هفته آینده در مشاوره presumptive دموکراتیک نامزد در استراتژی و نحوه تعامل سیاه رای دهندگان و همچنین زنان و مترقی.

تبلیغات

شما ممکن است به یاد داشته باشید Jean-Pierre از زمان او پا بین سن. کامالا هریس و برخی از قاره که راه می رفت خود را با عنوان در مرحله ربوده و هریس’ میکروفون در حالی که او صحبت کردن در یک فروم. Jean-Pierre—که یک 2019 ریشه 100 honoree در خدمت به عنوان یک منطقه ای مدیر سیاسی در هر دو رئیس جمهور سابق باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد.

در واقع اوباما ارشد کمپین مشاور والری جارت مورد تحسین قرار گرفته Jean-Pierre به عنوان یک “سوپراستار” و گفت که او می تواند یک دارایی در کمک به بایدن پیام “طنین انداز همه مهمتر با زنان آفریقایی آمریکایی بلکه با کل کشور” با توجه به پست.

“این واقعا مهم ترین انتخابات عمومی در نسل” Jean-Pierre گفت, غیر انتفاعی, سازمان خبری 19. “من شناخته شده جو بایدن برای 10 سال در حال حاضر. من اعتقاد دارم که او یک مرد از صداقت او را یک مرد می داند که چگونه به رهبری, او یک مرد که می داند که چگونه به استفاده از اهرم دولت به مردم کمک کند و او را به مردی که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. برای من به عنوان یک زن سیاه و سفید, من فقط نمی تواند نشستن این است.”

Jean-Pierre همچنین روشن ساخته است که زنان بخش بزرگی از چگونه بایدن کردم این دور در وهله اول.

تبلیغات

“رای دهندگان سیاه, سیاه, زنان, باید به او کمک کرد تا رسیدن به این نقطه,” او گفت:. “وقتی که همه به شمارش او را سیاه رای دهندگان صحبت کرد. من خیلی افتخار می کنم و هیجان زده به عنوان یک زن به تماشای چگونه زنان باید اعمال قدرت خود را. ما تا به حال به می گویند با صدای بلند و روشن این [مغلوب ساختن پیشی جستن دولت] است درست نیست.”

بایدن باید به خوبی می دانم چقدر مبارزات انتخاباتی خود می ایستد و به دست آوردن از به کارگیری زنان از رنگ چرا که او اعلام کرد که او نیز استخدام سابق دولت اوباما مدیر سیاسی جولی چاوز رودریگز به عنوان مشاور ارشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر