Macy’s, kohl’s فروشگاه بازگشایی امروز در مینه سوتا

Category: کیمیا | No comments

میسی و سرمه را بازگشایی فروشگاه های جمعه در مینه سوتا است.

میسی خواهد باز کردن فروشگاه خود را در مراکز هستند که عامل: Burnsville مرکز تقاطع مرکز در خیابان Maplewood از بازار خیابان ridgedale مرکز در Minnetonka رزدیل مرکز در رزویل و Southdale مرکز در ادینا. اگر چه بازار آمریکا بسته است مشتریان قادر خواهد بود برای ورود به macy’s وجود دارد از طریق درهای بیرونی.

کول در حال باز کردن تمام 28 از آن مینه سوتا فروشگاه ها از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر فروشگاه ها در حال حاضر ارائه شده است منظقه وانت به صورت آنلاین سفارش.

“در آماده سازی برای یک امن بازگشایی این شرکت ساخته شده است که پیشرفت قابل توجهی به محیط فروشگاه و کارکنان عملیات به اولویت سلامت و ایمنی سرمه مشتریان و همکاران” به منمنی فالز, Wis.-بر اساس خرده فروش گفت: در یک نسخه.

این macy’s فروشگاه ها نیز باز خواهد شد ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در فروشگاه خرید و ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه برای منظقه وانت.

“ما آماده هستند تا به استقبال مشتریان ما به macy’s فروشگاه در مینیاپولیس جامعه” گفت: Marc Mastronardi رئیس فروشگاه افسر در macy’s, در بیانیه ای.

مراکز و دیگر خرده فروشان مجاز تحت سوتا stay-at-home منظور بازگشایی این هفته است.

میسی اتحاد برقرار مکرر و افزایش روش های تمیز کردن در قاچاق به شدت مناطق و بر روی سطوح سخت و یادآوری برای مشتریان به حفظ فاصله اجتماعی. آن را نیز نصب شده فاضلاب ایستگاه و پلکسی گلاس در برخی از ثبت نام. کارکنان خواهد شد با پوشیدن ماسک و شرکت در سلامتی روزانه چک.

ترین منظقه وانت سفارشات قرار داده شده توسط noon در دسترس خواهد بود همان روز.

میسی همچنین تمدید آن سیاست بازگشت. مشتریان در حال حاضر 60 روز برای بازگشت به خرید آنلاین. بازگشت کالا است که در شرایط salable برگزار خواهد شد کنار در یک منطقه جداگانه قرار داده نمی بلافاصله در خرید و فروش زمین در مطابق با بهترین COVID-19 شیوه های خرده فروش گفت.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>