بازار آمریکا را تایید می کند آن است که ساخت کامل پرداخت وام مسکن با استناد به COVID-19

بازار آمریکا را تایید کرد پنج شنبه که از آن شده است قادر به پاسخگویی به آن پرداخت وام مسکن از تعهدات برای بلومینگتون خرده فروشی و سرگرمی های پیچیده که بسته شده پس از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

تایید می آید پس از انتشار گزارش می دهد که بازار پرداخت های از دست رفته در آن $1.4 میلیارد دلار وام در آوریل و مه.

با توجه به گزارشات منتشر شده از سوی فایننشال تایمز و بلومبرگ مرکز مدیریت اطلاع Wells Fargo & Co., servicer نظارت بر وام مسکن از چالش با آن مواجه شده به دلیل جهانی و همه گیر.

در پاسخ به سوالات, بازار نمایندگان امریکا روز پنجشنبه گفت که از آن ساخته شده است جزئی پرداخت وام مسکن به دلیل درآمد آن کاهش یافته است 85 درصد از آن مجبور شد به نزدیک است. بازار برنامه ای برای بازگشایی ژوئن 1.

“که درآمد از دست رفته نهفته است در توانایی ما برای اقامت فعلی ما هزینه های عملیاتی” بازار آمریکا در بیانیه ای گفت. “متاسفانه بازار آمریکا شده است و قادر به واجد شرایط برای هر یک از فدرال کمک برنامه هایی طراحی شده اند که به مردم بازگشت به کار و محافظت از کسب و کار. رو به طور قابل توجهی کاهش درآمد و تحقق است که آن را چند ماه به بازگشت به قبل از COVID عامل سطح ما آشنا نیست ما کامل وام مسکن پرداخت تعهدات. این است منحصر به فرد به بازار آمریکا است و در واقع یک مبارزه رو بی شماری کسب و کار در سراسر کشور.”

بازار از امریکا وام مسکن شده است به ویژه servicer به امید آن می تواند توافق بر سر تغییرات در شرایط وام.

بلومینگتون شهردار Tim Busse گفت که او و دیگر مقامات شهرستان کردیم با مرکز نمایندگان در مورد راه های ممکن این شهرستان می تواند کمک کند اما او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات.

“ما درک چالش هایی که با آنها روبرو هستند. … در بازار است که صدها نفر از کسب و کارهای کوچک” Busse گفت.

رهبر اکثریت سنا پل Gazelka گفت: هفته گذشته که بازار به دنبال ضربه بزنید مالیات یارانه مناطق برای جبران “یک مشکل مالی” به دلیل عدم پرداخت اجاره. مقامات شهر در مخالفت با این گزینه.

صاحب مال سه گانه پنج گروه خانواده اجرای کسب و کار مستقر در ادمونتون آلبرتا نیز تا به حال به تاخیر باز کردن کامل آن رویای آمریکایی مگا مرکز خرید در نیوجرسی به دلیل COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر