مینه سوتا کلیسا گروه تقسیم بر Walz سفارشات

تعدادی از مینه سوتا گروه های مذهبی تصریح کرد حمایت خود را از روز شنبه برای رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را محتاط رویکرد به کلیسا reopenings حتی به عنوان اسقف های کاتولیک و برخی از لوتری رهبران طرح خود را به شکستن محدودیت.

مینه سوتا شورای کلیساهای مینه سوتا خاخامی انجمن ایالتی مینه سوتا تعمیدی پا به جلو برای حمایت از Walz دستور به خودداری از باز کردن کلیساها بیش از حد به سرعت برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

“ما از محتاط علم محور و سلامت محور رویکرد که فرماندار را دنبال کرده است برای بازگشایی خانه عبادت گفت:” برگرد. Curtiss DeYoung, رئيس جمهور از مینه سوتا شورای کلیساها.

بیان حمایت تقابل با اسقف اعظم برنارد Hebda از قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس سخن گفت که در دو خبر همایش پنج شنبه به اصرار دارند که کلیساها می شد با خیال راحت. او گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار با Walz امید رسیدن به زمینه های مشترک.

“این بسیار چالش برانگیز شده و من تشخیص [Walz] دهکدهای یک کار دشوار” Hebda گفت:, و اضافه کرد که رهبران کاتولیک “همیشه آماده به کار و همکاری” با فرماندار.

Hebda این اظهارات یک روز پس از مینه سوتا اسقف های کاتولیک و کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی اعلام کردند که با سرپیچی از Walz را دستورالعمل های ایمنی برای خانه عبادت است. دستورالعمل فراخوان دربندی حضور در 10 مردم با افزایش تدریجی انتظار می رود به عنوان COVID-19 موارد کاهش است. هر دو گروه گفتند که باز ظرفیت در 33% شروع مارس 26. Hebda گفت کلیساها که بازگشایی خواهد نیاز به دیدار با قلمرو مذهبی اسقف اعظم از بسیاری از استانداردهای ایمنی است که شامل اجتماعی فاصله و بهداشت.

Hebda رسانه ها ظاهر شد و اعلام کرد واشنگتن-بر اساس Becket صندوق برای آزادی مذهبی که نوشت Walz و دادستان کل کیت الیسون نامه وی از سوی مامورین که در ادامه بسته شدن کلیساها نقض متمم اول قانون اساسی.

صندوق توصیف خود را به عنوان منافع عمومی حقوقی دفاع از آزادی مذهبی. این نماینده سرگرمی لابی فروشگاه در سال 2014 نقطه عطفی تصمیم دیوان عالی کشور که معاف خانواده متعلق به خرده فروشی زنجیره ای از فدرال حکم الزام کارفرمایان به پوشش ضد بارداری برای کارکنان زن.

در ضمن حداقل یک غرب مترو کشیش دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و دو نفر دیگر را توسعه داده اند که علائم.

این کشیش اندرو Stueve, محدود چند در اوصاف کشیش از کلیسای سنت ایگناتیوس کلیسای کاتولیک در Annandale, آزمایش مثبت برای ویروس را در چندین محله های کشیش نشین با توجه به نامه ارسال شده را در وب سایت کلیسا.

نامه نوشته شده توسط محله پاستور این کشیش جان مایر افزود که مایر و برگرد. Aloysius Callaghan که او نیز در خدمت محله “به تازگی به توسعه برخی از علائم و انتظار خود ما نتایج آزمون.”

در مورد COVID-19 موارد Hebda گفت: او دعا برای کشیش. “ما در حال زندگی در زمان های خطرناک,” او اضافه شده است.

حوادث روز بر تنش در جوامع دینی که مشتاق به بازگشایی درهای خود را اما با احتیاط از ایجاد خطرات بهداشتی برای کسانی که وارد کنید.

مقامات بهداشت استدلال کرده اند که کلیسا تنظیمات به ویژه آسیب پذیر به گسترش coronavirus.

در اوایل این هفته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از صدور گزارش پیامدهای یک روستایی آرکانزاس کلیسا تصمیم به باز کردن از مارس 6 تا 11.

در این گزارش که در میان 92 افرادی که حضور داشتند از خدمات 35 توسعه یافته COVID-19 و سه سالگی درگذشت.

داده تعداد کسانی که روحانیون مانند کشیش بیلی راسل رئیس ایالتی مینه سوتا Baptist Convention صرفا پس از دولت مراقبت های بهداشتی توصیه های.

او شده است livestreaming از خدمات خود را بیشتر دوستی, Missionary Baptist Church در مینیاپولیس و هیچ برنامه ای برای متوقف کردن در حال حاضر.

جماعت خود را تا حد زیادی سیاه, جامعه ضربه به ویژه با کروناویروس که باعث COVID-19.

“من می خواهم به ماندن با دولت توصیه و گوش دادن به حرفه ای,” او گفت:. “آنها رو داده.”

اما کشیش لوکاس Woodford, رئيس جمهور از مینه سوتا جنوب منطقه میسوری کلیسایی استدلال می کند که کلیسا باز می توانید با خیال راحت.

اگر مینه سوتا می تواند اجازه دهد بازار آمریکا و قمار به بازگشایی او پرسید: چرا حد حضور در کلیسا به 10 نفر ؟

حتی با نگاه به آینده در فرمانداری جدول زمانی برای دولت reopenings الاذکار, هیچ مجموعه, تاریخ, او گفت:.

“خدمات مذهبی را نمی توان در پشت خط” وودفورد گفت: روز شنبه در یک کنفرانس خبری پخش از Becket قانون شرکت.

مینه سوتا وفادار باقی می ماند به عنوان تقسیم شده به عنوان رهبران خود را.

“این در مورد زمان کلیساها ایستادن شنیده شود!” گفت: ریک o’gara از بلومینگتون. “شما می توانید رفتن به یک نوار و یا هدف, اما شما نمی توانید به رفتن به کلیسا! که فرماندار گوش دادن به؟”

روبرتا Moeschter از لینو لیکس مخالف است.

“نقض دستورالعمل برای خانه عبادت در این زمان است که یک بازی قدرت است نه مذهبی, نیاز,” او گفت:. “مردم نیاز به فکر می کنم فراتر از خود را به دیگران که در معرض خطر هستند.”

دیگران احساس پاره شده.

“من یک کاتولیک مؤمن و سر سپرده و من عمیقا تقسیم شده” گفت: Dierdrea Workcuff از مینیاپولیس. “من از دست رفته, رفتن به کلیسا … [اما] من در مورد مسائل مربوط به سلامت و توانایی من در کلیسا به ارائه یک محیط امن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de