مینه سوتا تناسب اندام execs خشمگین Walz تماس بگیرید به طور گسترده ای متفاوت بدنسازی امکانات

پس از بسته شدن سوتا 800 تناسب اندام باشگاه های بیش از دو ماه پیش مدیران آینده شده است تا با راه های به آنها را امن و جذاب در شیوع ویروس — و بسیاری بر این باور بودند که تا به حال همه چیز آماده است.

اما در روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz نشان داد او فکر نمی کنم آنها نگه داشتن آنها را خاموش یک لیست از کسب و کار است که می تواند بازگشایی در ژوئن 1 و دادن هیچ نشانه ای که آنها می توانند.

“ما فکر کردیم که ما قرار بود برای باز کردن ژوئن 1 با برخی تغییرات گفت:” چاک Runyon مدیر اجرایی در هر زمان تناسب اندام زنجیره ای ملی از 2,700 باشگاه های مستقر در وودبوری.

“در حال حاضر ما در حال گفت آن خواهید بود بعد از آن با هیچ جدول زمانی. آنها نمی باید هر گونه استدلال خود تصمیم گیری” Runyon گفت.

حدود نیمی از زمان را به مراکز باز خواهد شد در هفته آینده در کشورهای دیگر با مقدار کمتر-الزامات سختگیرانه نسبت به آنچه مینه سوتا بدنسازی صاحبان پیشنهاد کرده بود.

روز پنج شنبه گفت: برخی از Walz به نظر نمی رسد به در نظر گرفتن تنوع صنعت که محدوده از استودیو های کوچک طراحی شده برای تمرینات فردی به فروشگاه به اندازه مراکز متعدد ورزشگاه, وزن, اتاق, استخر و دادگاه برای راکت های ورزشی.

“چرا من قرار داده در همان رده به عنوان یک از 50000 فوت مربع شرکت تاسیسات پرسید:” Jason Burgoon صاحب بدن توسط Burgoon یک سطح دو استودیو در شمال شرق مینیاپولیس.

“ایمنی مهم ترین چیز است,” او گفت:. “اگر یک مرکز نمی تواند یک برنامه را به فاصله اجتماعی و یا مناطق خاص آنها نباید باز باشد.”

مینه سوتا کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم در روز پنج شنبه گفت که او می دانست تصمیم گیری برای حفظ تناسب اندام مراکز بسته شده و کلیساها و رستوران ها محدود “بیا در هزینه بزرگ و یک ناامیدی بزرگ.” اما او اشاره کرد که این ویروس در سطح مورد نشده به اوج خود رسید در دولت است.

امکانات تناسب اندام در نظر گرفته شده مشکل ساز توسط مقامات بهداشتی به دلیل تمرینات می تواند با زور و اجبار اخراج ویروسی قطرات به هوا و تجهیزات به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران متعدد است.

“فرماندار ساخته شده آن را بسیار روشن است که او می بیند موانع به [باشگاه های ورزشی] باز گفت:” داگ لون رئیس جمهور از مینه سوتا اتاق بازرگانی است. “آنها نمی بینید همه این موانع ، آنها مایل به ایجاد تنظیمات به نگه داشتن کارگران و همچنین به عنوان مشتریان امن است.”

لون گفت: “در دیداری با مالکوم در روز پنج شنبه و که این خط لوله با دفتر والی باز می ماند با وجود این نا امیدی ها.

“ما می خواهیم برای پیدا کردن تعادل صحیح بین حفاظت از بهداشت عمومی و حفاظت از اقتصاد,” او گفت:. “کسب و کار باز کرده اند با خیال راحت و کمک به نقاط داغ چرا که آنها با استفاده از بهترین شیوه ها برای یک محیط امن برای کارکنان خود و مشتریان خود را.”

دولت بزرگترین شرکت تناسب اندام با درآمد Chanhassen مبتنی بر زمان زندگی باز کرده است باشگاه در پنج ایالت دیگر. خود بنیانگذار و مدیر اجرایی, بهرام Akradi است بخشی از یک گروه از مدیران مشغول به کار در سراسر کشور با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بازگشایی کسب و کار و ستایش او Walz در مصاحبه ماه گذشته.

“آیا ما احساس blindsided آن است که آنچه در آن است” گفت: سخنگوی ناتالی Bushaw که اضافه شده این شرکت نزدیک به دو دوجین باشگاه در مینه سوتا در حال آماده برای باز کردن.

زمان زندگی داوطلب خدمت سربازی سابق اپیدمیولوژی دولت به آن کمک کند و آماده 450-صفحه راهکار برای باز کردن آن باشگاه است. آن را ایجاد یک سیستم رزرو با محدود اندازه کلاس و منتظر 30 دقیقه بین کلاس ها.

هنگامی که آن را بازگشایی آن برای اولین بار از باشگاه در شهر اوکلاهما در مارس 8, 40 نفر در انتظار در خط در ساعت 5

“این بیماری همه گیر انداختن نور در اثر بهداشت ضعیف. کشور ما را در شکل خوب” در هر زمان را Runyon گفت. “از طریق تمام این بیماری همه گیر مشروب فروشگاه مواد غذایی در رستوران ها و CBD کسب و کار باز شده اند اما ورزشگاه بسته شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر