نمایشگاه ایالتی مینه سوتا لغو برای سال 2020 با توجه به COVID-19 همه گیر

نمایشگاه ایالتی مینه سوتا خاموش است فقط برای ششمین بار در تاریخ است که predates جنگ های داخلی آمریکا.

این نمایشگاه گذشته بود لغو شد و در سال 1946 به دلیل فلج اطفال بیماری همه گیر. اعضای هیئت مدیره ملاقات خصوصی از طریق اینترنت تماس بگیرید و سپس رای دادند به اتفاق آرا به لغو این نمایشگاه است. هیچ کس بلافاصله در دسترس برای سوالات.

دولت عادلانه مدیر کل چکش جری گفت: نبود یک تصمیم گیری دشوار است.

“این تنها تصمیم. آن را درست انجام دهید” چکش گفت.

اگر چه COVID-19 عفونت اوج در مینه سوتا است که انتظار می رود در ماه جولای خطر سرایت کشته شده در سال جاری 12-روز واقعه که به تساوی صدها نفر از هزاران نفر از سراسر دولت است.

چکش قبلا گفت: این نمایشگاه تا به حال به طور کامل در نمایشگاه و یا نه در همه. او را رد کرد و ایده داشتن درجه حرارت چک یا اجتماعی فاصله. اما در ماه گذشته, او گفت: آن را به حال تبدیل شدن به روشن “امکان عادلانه بودن باز است واقعا باریک است.”

اگر چه برخی از پیشنهاد منصفانه برای “تنها افراد سالم” چکش گفت: این نمایشگاه دارای “رو در دسترس برای همه است.”

این نمایشگاه به طور معمول به تساوی بیش از 2 میلیون بازدید کننده در طول اجرای آن خدمت به عنوان تابستان گذشته هورا و پایان دادن به در روز کار با کودکان در سراسر کشور از بازگشت به مدرسه در روز بعد.

برای حداقل یک ماه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و کارکنان خود را ابراز بدبینی در مورد چشم انداز برای پایان تابستان جمع آوری به دلیل خطر جامعه گسترش این رمان coronavirus.

چکش است دیرین نمایشگاه مدیر کل و معاون اجرایی رئیس جمهور به هیئت مدیره. هیئت مدیره رئیس جمهور است Ron Oleheiser از گرند رپیدز و جو فاکس است که معاون رئیس جمهور است.

نمایشگاه اعضای هیئت مدیره به نمایندگی از دولت قانونی کشاورزی منطقه. آنها جو فاکس شمالی, St. Paul D. J. Leary از مینیاپولیس Gordy Toenges از Alden جف هاوکینز از اینور گروو هیتس, گیل Johnson, Anoka, جو Scapanski از ساوک رپیدز Wally Wichmann از Balaton ری Erspamer از هیبینگ و دنی Grunhovd گری.

راشل اولسون • 612-673-1747

 

توییتر: @rochelleolson

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de