جنبش تاج مثبت کارگران مهمان یک نگرانی بزرگ

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: ازدحام بیش از حد در پناهگاه خانه ها و ایستگاه های راه آهن و حرکت با هم در گروه همه افزايش ميزان عفونت در میان کارگران مهمان به 8 درصد که منجر به افزایش یکی دیگر لاخ موارد در بعد از 13 روز در سراسر هند است.

عفونت نرخ در حال حاضر 4 درصد با اجتماعی فاصله و دو برابر شدن زمان 13 روز. در حالی که دو برابر شدن زمان انتظار می رود که باقی می ماند همان ميزان عفونت را ببینید سنبله.

کارشناسان هشدار می دهند که اگر اقدامات کنترل قرار نیست در جای خود از نظر سازماندهی و تسهیل حرکت آنها وجود دارد در حال رفتن به یک افزایش بزرگ در Covid-19 موارد است.

عمده نگرانی در این است که ناتوانی تمرین های اجتماعی فاصله. که در آن 10 تا 15 نفر زندگی می کردند در یک فضای کوچک در حال حاضر تنها سه نفر مجاز به زندگی در یک اتاق.

رامش گوپتا یک کارگر در یک سایت ساخت و ساز زندگی می کردند که با 10 نفر در Balaji نگر در نزدیکی Cherlappally می گوید: “ما در حال حاضر گفت که تنها سه نفر باقی می ماند در یک اتاق. دیگران را مجبور به تخلیه. که در آن ما می توانید بروید ؟ ما نمی توانیم اجاره 4000 تومان در هر ماه برای سه نفر. ما در حال رفتن به آن را به عنوان ممکن است برای ما که اینجا زندگی می کنند دیگر.”

فیزیکی فاصله لازم است برای کاهش عفونتهای اما با توجه به دستورالعمل های جدید دولت حداقل فضای مورد نیاز برای یک نفر بوده است از افزایش 50 متر مربع به 75 متر مربع است. این مسئله موجب کاهش فضای موجود 30 درصد و حتی در خانههای امن.

که در حال تبدیل شدن به یک دلیل عمده برای مردم به بازگشت به بومی خود را محل. منابع می گویند بزرگتر exodus می توان انتظار داشت یک بار مستند آسانسور بیشتر به عنوان حتی متوسط درآمد خانواده ها پرداخت اجاره به فکر تغییر به بومی خود را برای یک سال تا بار بیماری اببس.

Dr Narsinga Reddy, معاون رئیس جمهور از انجمن پزشکی می گوید: این اجتناب ناپذیر است که کارگران را به مکان های مادری خود اما آنها باید کمک به انجام این کار.

“حفاظت از سلامت خود و ارائه مناسب مشوق های اقتصادی مناسب از مهمان کارگران. آنها باید ارسال از طریق مناسب سیستم های حمل و نقل و نمی توان مجبور به سازش به پیدا کردن راه خود را بازگشت به خانه. در شرایط فعلی نه تنها دارای سطح خطر از کارگران سه برابر افزایش, اما همچنین که از سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان کارگران را مجبور به ارائه امکانات مناسب و گزینه های درمان. این یک دو بار” دکتر ردی توضیح داد.

طنز این است که این دولت است که با ارسال آنها را به عقب چک کردن آنها را به صورت تب و غیره اما مکان های که در آن آنها خواهد بود قرنطینه در ایالت بیهار در اوتار پرادش و اوریسا باید آنها ارائه امکانات مناسب و بررسی وضعیت سلامت خود را به طور منظم.

Dr KK Aggarwal, رئيس جمهور از کنفدراسیون از انجمنهای پزشکی در آسیا و اقیانوسیه می گوید کارگران مهمان در حال ترس از آلوده شدن در حالی که در قرنطینه.

“آنها می ترسند از دیدن این وضعیت در دولت کار خود را به عنوان کسانی که آلوده به قرنطینه بودند. چه در مورد خانواده خود را? چگونه می شود آنها زنده ماندن تا زمانی که اصلی ترین عضو خانواده است قرنطینه? این trigged حرکت از نقاط مهم شهرها به روستاهای بومی خود. دولت ها باید گفت که در طول قرنطینه خانواده خود پشتیبانی خواهد شد. اگر هنوز هم انجام می دهند که بسیاری از آنها عقب بماند” دکتر Aggarwal گفت.
 

مشکل مواجه کارگران مهمان مداوم گسترش مستند با هیچ تاخیر و بدون وضوح در زمانی که همه چیز باز خواهد شد تا. حتی با همه چیز به آرامی باز شدن آنها مطمئن شوید که آنها امن خواهد بود از عفونت در شهرستانها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>