نه حضور در کلیسا نمی کشتن هر کسی اما عجله برای بازگشایی ممکن است

من مطرح شد به اعتقاد کلیسای کاتولیک تا به حال بیشتر توجه برای زندگی انسان بیش از متوسط بازار خرید.

به جای مینه سوتا کاتولیک و محافظه کار کلیساهای لوتری در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی در وسط یک بیماری همه گیر و قبل از دولت مقامات بهداشتی می گویند آن را امن است.

پس از همه این مراکز در حال بازگشایی. رستوران ها و کافه ها در حال بازگشایی پاسیو خود را. مینه سوتا بزرگترین فروشگاه آب نبات است بازگشایی.

برای مدت طولانی تنهایی ماه, وفادار بوده است جدا شده و در تنظیم به تلویزیونی خدمات کلیسا و زوم جلسات نماز. مردم از ایمان قطع از جوامع خود را از ایمان و فقط زمانی که آنها مورد نیاز آنها بیشتر است.

در حقيقت رهبران کلیسا استدلال خانه عبادت بیشتر ضروری به مینه سوتا از بزرگترین فروشگاه آب نبات.

حتی اگر ماندن خانه از کلیسا هرگز به کشته شدن کسی.

حتی اگر عجله بازگشت به کلیسا بیش از حد به زودی فقط ممکن است.

Minnesotans ترس و غصه و نا امید و آنها برای تسلی خود کلیسا.

عید دسته جمعی در کلیسای سنت مری کاهش یافته بود به livestream. بعد اسقف اعظم برنارد Hebda ایستاده در پیاده رو, برکت یک خط از parishioners به عنوان آنها کشیده تا به محدود کردن در اتومبیل های خود را — به عنوان نزدیک به عنوان آنها می تواند به دلداری از آیینهای کلیسا صدای گروه کر و بوی عود و موم در مقدس ترین روز سال است.

عید پاک شد 40 روز پیش. مینه سوتا کاتولیک کنفرانس استدلال که اگر بیهوده و بیمعنی تجارت می تواند بازگشایی تا پایان مارس, محله های کشیش نشین سزاوار به پشت در pews توسط پنطیکاست.

بسیاری از دولت به تازگی بازگشایی کسب و کار “نمی تواند به عنوان طبقه بندی شده ضروری است” Hebda نوشت: این هفته است. نه به عنوان اساسی به عنوان “زندگی از ایمان است.”

“[F]aith همواره یک منبع آرامش و قدرت و در حال حاضر بیش از هر زمان آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است که ما قادر به پاسخگویی به نیازهای معنوی جامعه ما” Hebda نوشت.

کاتولیک کنفرانس و محافظه کار کلیسای لوتری-میسوری کلیسایی که بقیه مینه سوتا Lutherans می خواهم شما را به می دانم که آنها صحبت می کنند — امیدوار کننده هر احتیاط آنها به عنوان مخالف دولت همه گیر طرح است. آنها وعده ماسک, عمیق, نظافت و خانه عبادت بیش از یک سوم ،

آنها در زمان احتیاطی در روحالقدس کلیسای کاتولیک در هوستون, تگزاس, هم, هنگام بازگشایی در اوایل این ماه. در حال حاضر آنها در حال دفن یکی از آنها کشیش, کشیش دیگر و محله های کشیش نشین باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و کلیسا بسته است دوباره.

شاید ما نمی توانیم صرفه جویی در همه از این بیماری همه گیر.

اما من انتظار کلیساها را امتحان کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de