سوال برای خواننده: نامه ای سرگشاده به Lana Del Rey


Nicki Minaj and Beyonce were two of the many women of color name-dropped in Lana Del Rey’s Instagram post on musical content and lyricism.

Nicki Minaj and Beyonce شد دو تا از بسیاری از زنان رنگ نام و نام خانوادگی-کاهش یافته است در Lana Del Rey را Instagram پست در مطالب موسیقی و تغزل.
عکس: دیمیتریوس Kambouris (گتی ایماژ), امی Sussman (گتی ایماژ), گرت Cattermole (گتی ایماژ)

سوال برای Lana Del Rey:

در حال حاضر که شما کشیده اید از مک بوک خود را و ثابت انگشتان دست خود را به ادعا می کنند که شما بوده ام به انتقاد و مصلوب برای ناتوانی واقعا زاری همراه انجام اشعار خود را در فروشگاه مربوط به “بودن تجسم احساس زیبا بودن را دوست دارم حتی اگر رابطه کامل نیست و یا برای پول” آیا شما واقعا پیدا کردن آن لازم است به نام-بررسی بیشتر زنان از رنگ به منظور ایجاد نقطه نظر شما ؟

تبلیغات

برای بافت: اوایل روز پنجشنبه خواننده Lana Del Rey اعلام کرد که او از رها کردن یک آلبوم جدید در سپتامبر 5. او می تواند متوقف کرده ایم وجود دارد اما اکثر دو صفحه Instagram پست پیدا هنرمند گاز گرفتن پشت در انتقاد از “زن نویسندگان و alt خوانندگان” کسانی که ادعا می کنند که موسیقی و شعر “glamorize سوء استفاده” که در واقع او فقط به آواز خواندن در مورد “واقعیت از آنچه همه ما در حال حاضر شاهد هستند بسیار شایع عاطفی روابط سوء استفاده در سراسر جهان است.” یک شعر که به ذهن می آید که می تواند به عنوان glamorization سوء استفاده را می توان در آهنگ او “Ultraviolence” که در آن او اشاره song by کریستال آواز: “او به من رسید و آن را احساس مانند یک بوسه است.”

به منظور تأیید هویت او نقطه “Summertime Sadness” نوازنده—که می گوید: او “نه نه فمینیست”—اشاره دوجا گربه, Nicki Minaj بیانسه, Cardi, B, Kehlani, Ariana Grande و Camila Cabello به عنوان موسیقی که تا به حال “شماره آنهایی که با آهنگ های مورد حال سکسی, پوشیدن, بدون, لباس, گاییدن” و “فریب داد.”

تبلیغات

لانا: شما درست در خود ادعا که بله امروزه زنان در حال تبدیل شدن بیشتر و راحت تر در استفاده از صدای خود را در آهنگ های خود را و کاوش تم ها همیشه به طور گسترده ای پذیرفته شده مانند فیلم توهین آمیز روابط و سلامت روان. اما خود مفهوم است که شما تنها در صنعت موسیقی است که berated منتقدان موسیقی برای آواز خواندن در مورد این موضوعات است نه تنها اشتباه است بلکه عمدا منفرجه.

دختر سیاه, نوجوان سیاه برای سال آواز شده است مورد ظلم و منفعل و پرخاشگر روابط و همانطور که تاریخ به ما می آموزد ما درک می کنیم در زندگی, سیاه, هنرمندان زن هیچ غریبه ای به انتقاد در مورد محتوا و یا. به “ملکه بلوز” Bessie Smith تا به حال آهنگ ها در فروشگاه با تکیه به سمت این سمت جذاب در 1920s و ’30s مانند “مادر کثیف برای شما” در حالی که Millie جکسون نوازنده افسانه ای که به دست اورد شهرت در 1960s, گروگان به عنوان “ملکه شخص روح” با آهنگ های مانند “لطمه می زند خیلی خوب است.” در حالی که هیچ کدام از ما زنده بود شاهد این هنرمندان را در خود اعداد اول نباید آن را به عنوان هر جای تعجب است که این زنان در مواجهه با مانع و انتقاد در طول مربوطه خود را استخدام. جکسون حتی تصمیم به ایجاد خود برچسب های عجیب و غریب Wreckudsدر را آلوده با انزال, آهنگ, او محبوب شد برای—بدون هیچ گونه تایید و یا کمک لازم است.

خود را کنار کشیدن شما اقدام به کشیدن Nicki Minaj و Cardi B از طریق گل به عنوان هنرمندان زن که به صورت آشکار و تمایلات جنسی است (شاید به شما) شگفت آور به دست آوردن حمایت هزاران نفر از طرفداران و منتقدان. در عین حال شما ادعا می کنند شما نمی تواند انجام دهد همان طول در اوایل سال از زندگی حرفه ای خود را. (توجه داشته باشید: هیچ زن موسیقی نویسندگان به طور مستقیم نام-کاهش یافته است در دل ری را توجه داشته باشید. اما پیش از آن در زندگی حرفه ای او برای انتقاد از او به ظاهر تسلیم تغزل توسط روزنامه نگاران و خوانندگان به طور یکسان.)

هر دو رپرهای شما ذکر شده است انتقاد خود را برای محتوا و ظاهر فیزیکی از مشاغل مربوطه آغاز شد. Nicki Minaj فیلم که در آن او اغلب او را نشان می دهد شهوت انگیز بدن است و ملاقات با gasps, guffaws و نفرت. همچنین در حالی که او هیچ مشکل صحبت کردن در مورد گذشته او, Cardi ب مخالفان اغلب هیچ موضوع در ادامه به برچسب های یک دوست, چرا که به بسیاری از سلب اخلاقی است شغل برای زنان آنها نیز می خواهم به تماس “روسپیان” “شیطان” و “jezebels.”

تبلیغات

این هنرمندان با استفاده از انتقاد از بدن خود را به عنوان توانمندسازی و اجازه می دهد که تمایلات جنسی آنها purvey هر دو در فرد و در غرفه به مرکز صحنه. هر چند محتوای آنها کار خود را متوقف نمی منتقدان از آنها را پیدا کردن آن را نیز نمی توقف موفقیت های خود را از انجام همان.

تبلیغات

در جای دیگر خود را در انتشار آلبوم اعلامشما دولت است که شما “هموار راه را برای دیگر زنان برای جلوگیری از ‘قرار دادن بر روی چهره شاد و فقط قادر به می گویند هر چه جهنم آنها می خواستند برای خود در موسیقی” اضافه کردن “…اگر من حتی با بیان یک نکته از غم و اندوه در دو پرونده من تلقی می شد به معنای واقعی کلمه هیستریک به عنوان اگر آن را به معنای واقعی کلمه 1920s.”

مبادا ما را فراموش نکنید, نینا سیمون برجسته طیف گسترده ای از احساسات موجود در مرکز, سیاه, زندگی, غم و اندوه, خشم و نا امیدی—چند بار در طول او فروشگاه. او ضبط و شعر بودند احشایی که کار او شده است تحت پوشش چندین بار پس از آن توسط هنرمندان از سراسر جهان است. اما منتقدان بودند به بحث در مورد چگونه او مطلب “نامناسب” است. در واقع او آهنگ “می سی سی پی Goddam” بود ممنوع از جنوب رادیویی برای محتوای آن را مورد اهانت نسبت به نژاد پرستی.

تبلیغات

حتی اخیرا بیانسه “شکل گیری” فیلم قبلی او 2016 لیموناد آلبوم و بصری اشاره به خشم و غم و اندوه و نا امیدی در مورد غیر مسلح سیاه مردم در حال کشته شدن توسط پلیس. این خواننده که نام شما کاهش یافته است در غیر ضروری خود را به نامه—بود که با انتقاد بسیاری از جناح راست صاحب نظران مانند Tomi Lahren برای دو برابر را در اهمیت Black Lives Matter جنبش و افتخار جنوب سیاه ریشه. Lahren حتی نام او را “ex-فروشنده مواد مخدر” از یک زن و شوهر است.

در حالی که این است که به شدت مورد زنان از رنگ شما تصمیم به ذکر است من نمی تواند کمک کند اما متوجه شما نیز تصمیم به اضافه کردن Ariana Grande به مخلوط. در حالی که بحث از سلامت روان, دل شکستگی و مرگ مرکزی به پروژه های خود را شیرین و با تشکر از تو, بعد از آن خواهد بود بد از من نه به ذکر است, سنگین انتقاد او نیز به عنوان یک چهره عمومی. (منظورم…او سرزنش برای مک میلر مرگ توسط بسیاری از طرفداران خود را. گفت: به اندازه کافی.)

تبلیغات

سفید هنرمندان زن مانند Alanis Morrissette, Courtney Love با او و گروه سوراخ, مردیت بروکس و فیونا اپل ساخته شده با استفاده از امواج خود را غمگین و عصبانی و نا امید indignations به درایو پروژه های خود را اثبات می کند که (بله) زنان سفید می تواند تکبر در زندگی و عشق, آواز خواندن در مورد آن انتقاد کرد و هنوز هم استقامت. این است که “شما” مشکل و این باعث می شود شما صدا احمقانه است.

“وجود دارد به یک محل در فمینیسم برای زنان که نگاه و عمل مانند من” می نوشت در نامه خود را. “نوع زن که می گوید هیچ اما مردان شنیدن بله—این نوع از زنانی که میله میله بیرحمانه بودن خود را معتبر ظریف شویم.”

تبلیغات

راه فمینیسم با این نسخهها کار است که شامل زنان که نگاه و عمل مانند شما و نگاه و عمل مانند من. این مسائل نه مرکزی برای سفید تجارب زنان اما همه تجارب زنان—و مانند شما بسیاری از هنرمندان زن می خواهید به آواز خواندن در مورد آنها چه طریق بوده است. این مایه تاسف است که شما بوده ام به یک قربانی از, انتقاد خود را از آلبوم در گذشته اما این بدان معنی نیست که شما فقط یکی.

من هم به این می گویند: هیچ جایی در فمینیسم برای هر زنی که اشک پایین زنان دیگر به عنوان یک راه برای سفت بیانیه ای در مورد چیزی که او می بیند به عنوان ناعادلانه—بسیار شبیه به هیچ جایی در فمینیسم برای زنان که نگاهی به پایین پیروزی از دیگر زنان به عنوان وسیله ای برای ترویج خود محصولات و/یا خدمات. با توجه به “استن”-سنگین صنعت موسیقی شما در حال حاضر در بخشی از چگونه در مورد استفاده از این نا امید و انرژی شما در حال هدایت به سمت این زنان و مشاغل خود را برای تشکر از شما سپاه از طرفداران برای حمایت از شما تا کنون? شما را خوب موسیقی (Born to Die شد فوق العاده) و مردم لذت بردن از کار خود را برای آن شفافیت; است که باید به اندازه کافی برای شما.

تبلیغات

قبل از اینکه شما صحبت می کنند به مدیر در مورد مسائل مربوط به خود را انتقام گیری شخصی در برابر منتقدان موسیقی, مصرف کنندگان و هنرمندان موفق تر از شما هستند و شما باید تشخیص تاریخچه اطراف خود ادعاهای بی اساس و کسانی که شما احساس حق به اندازه کافی برای کشیدن. در حالی که من احساس شما قصد نیست ، انتشار آلبوم اعلام…به خود گرفته اند و در این راه نظرات و پیشنهادات خود را اثبات روشن سوء تفاهم از امتیاز شما به عنوان یک نوازنده; امتیاز از پرداختن به (و یا نا آگاه) به مسائل زنان از رنگ صورت منظم اجازه دهید به تنهایی در صنعت سرگرمی است.

شاید اگر شما آگاه تر از موفقیت های ساخته شده توسط زنان که *نمی* مانند نگاه شما—با وجود dodging آید تپه مقدار انتقاد—شما می توانید حذف کنید که تراشه از شانه خود را و فقط موسیقی خوب.

تبلیغات

در این نقطه است که همه ما نیاز به شنیدن: که شما در حال ساخت موسیقی وجود دارد و یک آلبوم بیرون می آید.

با تشکر برای خواندن و…Happy Quarantining.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de