RBI کاهش مخزن نرخ گسترش وام توقف پروژه های منفی رشد تولید ناخالص داخلی

جدید Delh RBI فرماندار Shaktikanta داس است که پرداختن رسانه ها روز پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman پرده برداری از جزئیات تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته است.

فرماندار Das گفت که هند محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) را ببینید انقباض و ممکن است در قلمرو منفی در FY21.

کمیته سیاست پولی (MPC), برش سیاست مخزن رای 40 واحد به 4.0%. RBI سیاست های پولی کمیته رای به اتفاق آرا برای یک کاهش در سیاست مخزن رای دادن در حالی که رای دادند 5:1 به نفع کوانتومی از برش Shaktikanta Das گفت.

در نتیجه معکوس مخزن نرخ در حال حاضر به کاهش 3.35% در حالی که MSF نرخ پایین به 4.25%.

برای کاهش استرس مالی RBI فرماندار Shaktikanta دس به تمدید مهلت قانونی دوره توسط یکی دیگر از سه ماه از ژوئن 1 تا 31 اوت به دلیل مستند فرمت

به عنوان یک نتیجه از این مهلت قانونی افراد EMI بازپرداخت وام گرفته شده بودند نه کسر از حساب های بانکی خود را ارائه بسیار مورد نیاز نقدینگی.

EMI پرداخت خواهد شد راه اندازی مجدد تنها پس از توقف زمان منقضی می شود در اوت 31.

MPC است از این دیدگاه که تیتر تورم در نیمه اول سال 2020 خواهد بود دست نخورده باقی بماند اما Q3 و Q4 آن ممکن است سقوط به زیر هدف از 4 درصد است.

Shaktikanta Das روز جمعه گفت: تورم چشم انداز بسیار نامشخص با توجه به شیوع COVID-19 همه گیر و ابراز نگرانی از افزایش قیمت پالس.

او همچنین گفت که نیاز به بررسی وظایف واردات به قیمت های متوسط.

RBI اختصاص 15,000 تومان کرور روپیه به EXIM بانک ها به سود دلار مبادله تسهیلات. این خواهد شد که هزینه های تسهیلات برای تا یک سال.

موسسات وام هستند که مجاز به بازگرداندن حاشیه برای سرمایه در گردش به مبدا سطح مارس 31 2021

هند کالا صادرات کاهش یافت به بدترین سطح خود در 30 سال به عنوان coronavirus بحران فلج تقاضا در سراسر جهان می گوید دس

تعمیق رکود در فعالیت های تجاری هند را مختل کرده است. حداکثر مدت مجاز قبل و بعد از حمل و نقل از اعتبارات افزایش یافته و از 1 سال تا 15 سال.

RBI اعلام داوطلبانه حفظ مسیر برای FPIs و اجازه فرمت 3 ماه برای دیدار با 75% استفاده از سرمایه گذاری محدودیت.

RBI فرماندار می گوید هند شاهد سقوط تقاضا; برق و شیب در محصول نفت مصرف; سقوط در مصرف خصوصی.

کشاورزی و فعالیت های متفقین داده اند چراغ امید برای کشور گفت: RBI فرماندار. امید نیز در آورده از نرمال در جنوب غرب بادهای موسمی در این سال اضافه شده Shaktikanta دس.

Shaktikanta دس به تخمگذاری شرایط اقتصادی حاکم در هند در میان مداوم coronavirus بحران است.

بزرگترین ضربه از COVID-19 آمد از مصرف خصوصی رکود با durables مصرف کننده تولید کاهش 33 درصد در ماه مارس سال 2020 می گوید RBI فرماندار Shaktikanta دس.

وجود سقوط در تقاضا در هر شهری و روستایی تقاضا از ماه مارس سال 2020 می گوید Shaktikanta دس. این, او گفت:, گرفته, تلفات در درآمد مالی.

RBI تا به حال در تاریخ 27 مارس کاهش نرخ بهره توسط عظیم 75 واحد و همچنین اعلام کرد در سه ماه مهلت داده شده توسط بانک ها به منظور کمک به وام گیرندگان که درآمد شده است آمار با توجه به مستند.

در اوایل این ماه RBI فرماندار Shaktikanta دس برگزار شد یک جلسه با سران هر دو بخش دولتی و خصوصی بانک ها به بورس از وضعیت اقتصادی و بررسی اجرای اقدامات مختلف اعلام شده توسط بانک مرکزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net