تکیه Jio می شود 5 معامله KKR سرمایه گذاری Rs 11,367 کرور برای 2.32% سهام

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: Reliance Industries گفت KKR سرمایه گذاری 1.5 میلیارد دلار در Jio سیستم عامل به مناسبت پنجمین جمع آوری کمک های مالی معامله در یک ماه توسط آن واحد دیجیتال و آوردن مقدار کل سرمایه گذاری های جدید به 10 میلیارد دلار.

دیگر های اخیر سرمایه گذاران در Jio سیستم عامل که در خانه های فیلم و موسیقی و نرم افزار و ارتباطات سرمایه گذاری Jio Infocomm شامل Facebook Inc, General Atlantic, Silverlake و ویستا سهام همکاران.

خرید 2.32% سهام در Jio سیستم عامل برای Rs 11,367 میلیارد است KKR بزرگترین سرمایه گذاری در آسیا بمبئی-دفتر مرکزی اتکا در بیانیه ای گفت.

معامله گیره Jio پلت فرم در ارزش حقوق صاحبان سهام در 4.91 تریلیون روپیه و آن ارزش سرمایه گذاری در 5.16 تریلیون روپیه در همان ارزیابی که در آن به طور کلی اطلس خرید سهام در واحد فقط روز قبل.

معاملات کمک خواهد کرد نفت-به-مخابراتی غول پیکر و دیدار با آن هدف از بین بردن $21.4 میلیارد دلار بدهی خالص این سال است. همچنین این برنامه به فروش 7 میلیارد دلار در سهام جدید.

KKR در سال 1976 تاسیس شده سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد دلار در شرکت های فن آوری از جمله چین ByteDance و اندونزی پرداخت دیجیتال شرکت GoJek.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>