گزارش: ctq ‘رسمی’ در حال بررسی به عنوان جو بایدن همسر در حال اجرا

سناتور. ctq طولانی دیده می شود به عنوان یک امکان در حال اجرا همسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن گزارش گرفتن رسمی نظر برای این کار است.

که با توجه به یک صدای جیر جیر پنج شنبه از رادیو فردا, کمپین خبرنگار که گفت Klobuchar خواسته شده توسط جو بایدن “تحت بررسی در نظر گرفته شود برای VP.” این گزارش نسبت به ارشد بایدن aide.

یک بایدن کمپین سخنگوی کاهش یافته است به تایید و یا اظهار نظر در مورد گزارش. یک سخنگوی Klobuchar نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بایدن قبلا علنا گفت که او خواهد بود با توجه به Klobuchar سابق خود رقیب دموکرات برای نامزدی برای معاون ریاست جمهوری حافظه. و متعدد دموکراتیک منابع قبلا گفته استار تریبیون و دیگر رسانه ها که Klobuchar است که به عنوان یک چشم انداز در داخل بایدن اردوگاه. او متعهد شده است به انتخاب یک زن است.

اما Klobuchar است به دور از تنها چشم انداز. چندین مدعی اند این گزارش شروع به تحت بررسی و در میان برجسته دموکراتیک زنان وجود دارد پدید آمده در هفته های اخیر حداقل یک دوجین ماندگار چشم انداز.

در حالی که Klobuchar دیده می شود که احتمالا کمک بایدن در سیاسی تقسیم میانه چشم انداز خود را در محل دموکراتیک بلیط دیده است مقاومت مواجه از برخی از ترقی خواهان و برجسته دموکرات از رنگ.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de