او یک وحشی: Savage x Fenty می یابد یک کمپین جدید ستاره مگان تو نریان

Category: کیمیا | No comments


Megan Thee Stallion attends Rihanna’s 5th Annual Diamond Ball Benefitting The Clara Lionel Foundation on September 12, 2019 in New York City.

مگان تو نریان حضور ریحانا سالانه 5 توپ الماس بهره از کلارا لیونل بنیاد در سپتامبر 12, 2019 در شهر نیویورک است.
عکس: دیمیتریوس Kambouris (گتی ایماژ برای توپ الماس)

ریحانا در حال حاضر به شما گفت که او یک وحشی—و او Savage x Fenty مجموعه ممکن است پیدا کرده اند آن روح حیوانی در مگان تو Stallion که “Savage Remix” شامل Beyoncé است که هنوز هم بالا سوار در بیلبورد 100 به عنوان ما صحبت می کنند. اما یک وحشی به نوبه خود شایسته دیگر به همین دلیل است که آن را باید به عنوان جای شگفتی نیست که تو نریان جدیدترین چهره داشتنی خط. هیپ هاپ ستاره از اعلام از طریق Instagram پوشیدن Savage x Fenty را مارک تی شرت سینه بند و لباس سیاه خاویار و Balconette بند و سمت کراوات ساده در زرد آفتابگردان در یک سری از خود قرنطینه جرقه بزند برای نام تجاری تابستانی رسانه های اجتماعی در مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

رک و پوست کنده ما باید پیش بینی این “درجه یک bougie ضامن دار لودگی میکنند, مودی, فیلم تند و زننده” همکاری—که به درستی hashtagged #SavagexTheeStallion—زمانی که مگان در انجام ریحانا Diamond Ball سپتامبر گذشته. (می تواند که بلند شایعه موسیقی collab بود در کار هست؟). ترک آن را به دو برای نجات “دختر داغ تابستان” از sweatsuit-لادن بایر بوده ایم در حالی که پناه-در-محل.

تبلیغات

“مگ انرژی است که ما به دنبال آن بودند گفت:” ریحانا در یک بیانیه به دست آمده توسط هارپر بازار. “او یک risktaker با یک نگرش شخصیت و شخصیت.”

به عنوان جدیدترین تجاری شریک مگان می پیوندد امثال Normani جکی Aina و دختر بد خودش را به عنوان چهره از اشتراک بر اساس برند. از آخرین کودتای تو کیک گوشت گاو در بیانیه ای گفت:

“من خیلی هیجان زده برای کار با یک نام تجاری است که مظهر تنوع و جشن زنان در تمام شکوه و عظمت خود را…در Savage x Fenty, من احساس راحت و با اعتماد به نفس. ما می خواهیم تمام پایینی در سراسر جهان به احساس خوبی در مورد خود را دقیقا به عنوان آنها هستند.”

و در حالی که اگر شما نمی پرش به قرار دادن شلوار جین, شما ممکن است احساس مگ درد, وحشی x Fenty است برای همه نوع از بدن با بند اعم از 32A به 42H و از XS به 3X قیمت از $13 $105 (و هیچ یک اشتراک نیست اجباری برای خرید). شما می توانید فروشگاه در تمام مجموعه های آنلاین در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>