مطالعات اجتماعی: مردم سیاه اختراع رسانه های اجتماعی


Illustration for article titled Social Studies: Black People Invented Social Media

تصویر: شاتر

با توجه به متعدد در اینترنت مورخان از جمله رسانه های اجتماعی امروزدر سال 1997 یک وب سایت به نام شش درجه اول بود پلت فرم رسانه های اجتماعی در شبکه جهانی وب است. سپس آمد و دوستان آغاز شد که در سال 2002. سپس مای اسپیس و لینک پشت سر هم در صحنه در سال 2003. Facebook پدید آمده در سال 2004که شامگاه توییتر در سال 2006… و بقیه سفید است, تاریخ است.

تبلیغات

در حال حاضر من هرگز شنیده شش درجه است. شاید این گروه که خواندم “When Will I See You Again” افزودن کاربران بیشتر و در اندازه دو برابر شد. اگر من نمی دانم که در مورد آنها وجود ندارد. و اگر آنها وجود ندارد و سپس تمام جدول زمانی در مورد تاریخ اجتماعی رسانه ها را پاک یک نقطه عطف مهم در تاریخ اینترنت است.

سال قبل که سایت های رسانه های اجتماعی است که شما هرگز از شنیده می شود وجود دارد یکی دیگر از وب سایت است که در اصل مخلوطی از Facebook و Myspace. آن را به حال اول الگوهای رفتاری و آن را اولین بار شما می توانید اسلاید به کسی DMs. این نوشته اما به راحتی فراموش شده بخشی از تاریخچه اینترنت ایجاد شده توسط یک مرد سیاه و سفید. آن را به حال blackety-سیاه نام. آن را گسترده تر از mentality mag و بزرگتر از Zamunda.

تبلیغات

آن را به نام BlackPlanet.

BlackPlanet در سال 1999 تاسیس شد. ما انجام شد این رسانه های اجتماعی گه قبل از همه.

نیست ما همیشه ؟


امروز کارن روز است که در واقع یک ستاره:

تبلیغات

ظاهرا زن است که lowkey اختصاص یک نام قومی (نام واقعی او این است که الیزابت Woolridge گرانت) فکر می کند Beyoncé و Cardi B در حال سرکوب خود “فرهنگ” است که ظاهرا در فرهنگ اشک سفید. خوشبختانه, سیاه توییتر وجود دارد به پاسخ:

تبلیغات

این هنوز هم به من می دهد شادی:

تبلیغات

در اینجا این است که زاویه دیگری از این مصاحبه:

تبلیغات

در اینجا اثبات شده است که مردم می دانند چه خبر است.

به یاد داشته باشید زمانی که خبرنگار Deion Brunswick ترسناک الاغ زد از آن بوفالو?

خوب این فقط اتفاق افتاده است:

تبلیغات

و اگر وجود دارد هر گونه حیوانات شما باید اجرا کنید از آن یک بوفالو. اگر نژادپرستی معکوس وجود دارد, آن را می توان در بوفالو جامعه است.

اگر من بودند یک بوفالو, من می خواهم نفرت مردم سفید. من می دانم که آمریکایی های بومی شکار آنها بیش از حد, اما همه ما می دانیم که بومی استفاده می شود تمام قطعات از بوفالو در حالی که مردم فقط چسبیدن گاومیش کوهان دار امریکایی سر خود را شکار کابین. آیا شما فکر می کنم کسانی که گاومیش را فراموش کرده چه خانواده را به عموزاده خود را?

تبلیغات

تماشا ندارد!

آنها خسته از استعمارگران gentrifying خود را گه از جمله “پارک ملی یلوستون.” سگ ماده, که خود را grandmama خانه خانواده صحبت کردن در مورد! نگه داشتن راه رفتن در اطراف این تفکر همه خوب است.

تبلیغات

ما را ببینید.


ببینید مردم سفید پوست شما شده است می تواند در خانه انجام این کار:

تبلیغات

و یا مشغول به تحصیل بود این پسر که ممکن است مورد علاقه من فرد در اینترنت تا کنون:

تبلیغات

در نهایت بن شاپیرو می خواهد شما را به جویدن چیزی:

تبلیغات

هفته آینده مهمان شامل جو بایدن و McMichaels خانواده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de