دهلی نو: کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی پایین آمد به شدت در این دولت بیش از Covid-19 وضعیت در این کشور در روز جمعه و ادعا شده است که آن را رها کرده است هر گونه ادعای دموکراتیک بودن و فراموش روح فدرالیسم.

پرداختن به یک جلسه از 22 احزاب مخالف برگزار شده از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد وضعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس او ادعا که دولت نامشخص است در مورد معیار برای اجرای مستندات و هیچ استراتژی خروج از آن است.

گاندی گفت: دولت “ظالمانه نادیده گرفته” نمرات از کارگران مهاجر و 13 کرور خانواده ها در پایین نیمی از جمعیت به عنوان هیچ کمک مالی ارائه شده به آنها است.

“نخست وزیر اعلام grand تومان 20 lakh کرور بسته در مارس 12 و وزیر دارایی هجی کردن جزئیات آن بیش از پنج روز آینده باید تبدیل به یک شوخی بی رحمانه در کشور,” او گفت:.

کنگره رئیس گفت: هیچ نشانه ای وجود دارد یا با توجه به اینکه مجلس و یا آن ایستاده کمیته خواهد بود احضار به ملاقات برای بحث در مورد وضعیت.

“دولت را رها کرده است هر گونه ادعای دموکراتیک بودن و تمام قدرت در حال حاضر متمرکز تنها در یک اتاق — از سازمان بنادر و دریانوردی,” او گفت:.

گاندی نیز دولت را متهم به عملکرد یک جانبه گفت: هیچ بهانه هر گونه مشاوره با ذینفعان و یا بحث در مجلس است.

وی از سوی مامورین که دولت سوار بر یک “ماجراجویی وحشی” به اصطلاح اصلاحات از جمله “بزرگ فروش ترخیص کالا از PSUs” و لغو قوانین کار, او گفت:, “ما محکوم این یک طرفه حرکت می کند.”

گاندی اشاره کرد که تعدادی از مشهور اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که 2020-21 به پایان خواهد رسید و با رشد منفی تا منهای 5 درصد برای این کشور و آن “عواقب فاجعه بار خواهد بود”.

“است که دولت در حال حاضر هیچ راه حل نگران کننده است, اما در آن هیچ همدلی یا دلسوزی برای فقیر و آسیب پذیر دلخراش است” او اشاره کرد.

“روح فدرالیسم است که بخشی جدایی ناپذیر از قانون اساسی ما است اما فراموش شده است. هیچ نشانه ای وجود دارد یا اگر دو پارلمان و یا کمیته های ایستاده خواهد بود احضار به دیدار” او گفت:.

کنگره رئیس گفت: این وظیفه از مخالفت با پیشنهاد ها و انتقادات سازنده و پیشنهادات و صدای مردم. “این است که در آن روح که این جلسه تشکیل شده است,” او گفت: درخواست رهبران مخالف به جلو آمده با خود در نظر گرفته views.

گاندی گفت: بسیاری از همفکر احزاب تا به حال خواستار انتقال پول نقد به فقرا و توزیع رایگان از foodgrains به همه علاوه بر تنظیم اتوبوس و قطار برای کارگران مهاجر به بازگشت به خانه های خود. “اما ما درخواست کاهش یافته است در گوش کر,” او گفت:.

گاندی گفت: رکود اقتصادی آغاز شد و در 2017-18 زمانی که هفت چهارم از کاهش رشد تولید ناخالص داخلی بی سابقه بود. در عین حال دولت انجام شده با آن “غلط سیاست و حکومت بی کفایت” او rued.

کنگره رئیس گفت: خوشبینی اولیه از نخست وزیر که جنگ علیه coronavirus خواهد نتیجه گیری در 21 روز تبدیل به نابجا و به نظر می رسد که ویروس است که در اینجا به ماندن تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

“من همچنین از این دیدگاه که دولت نامشخص است در مورد معیارهای مستندات و نه آن را باید یک استراتژی خروج. پی در پی مستندات را به همراه داشت کاهش می گرداند. دولت نیز تصادفا به شدت در تست استراتژی و واردات کیت های آزمایش.

“این بیماری همه گیر در ادامه به عوارض آن. اقتصاد شده است به شدت فلج کرده است. هر اقتصاددان پست کرده بود اشاره کرد و به سمت فوری نیاز به یک محرک های مالی,” او گفت:.

رهبران 22 احزاب مخالف از جمله West Bengal وزیر و TMC supremo Mamata بانرجی ماهاراشترا وزیر و شیو سنا رئیس Uddhav Thackeray, Jharkhand وزیر و JMM رهبر David Soren, NCP supremo Sharad Pawar DMK رهبر M K استالین و JD(ع) رهبر HD Deve Gowda علاوه بر شاخص تورم مصرف کننده — M Sitaram Yechury و شاخص بهای مصرف کننده را د رجا شرکت کننده در این نشست است.

کنگره رهبران راهول گاندی, AK آنتونی احمد Patel, Ghulam Nabi, Azad Adhir Ranjan Chowdhury و Mallikarjun Kharge نیز حضور داشتند.
رهبران برخی از احزاب منطقه ای مانند Sharad Yadav (LJD) عمر عبدالله (NC) Tejashwi Yadav (RJD), Jitan Ram Manjhi (ژامبون) Upendra Kushwaha (RLSP) خوزه K مانی (KC-M) Badruddin اجمل (AIUDF), جیانت چودری (RLD) و راجو Shetti (Swabhimani Paksha) نیز شرکت کردند.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقاله