تلاش برای حل یک قتل نیست اما خوشبختانه ما در امنیت خانه خود ما در حالی که ما یک بازی را از “قاب ازدواج, کشتن” با عیسی Rae و Kumail Nanjiani.

زمانی که ما بازی این بازی سرگرم کننده با بازیگران How to Get Away With Murder, ما تا به حال هیچ ایده که ما می خواهم که قادر به بازیافت این تو رفتگی در دیوار بازی برای یک فیلم دیگر اما ممکنه این امر به این مرغ عشقبیش از حد!

تبلیغات

خلاصه داستان از طریق Netflix بکشد:

هنگامی که یک زن و شوهر در fast lane به splitsville به طور تصادفی careens به قتل آنها را خاموش در یک مسابقه برای پیدا کردن قاتل و پاک کردن نام خود را.

تبلیغات

به Kumail شایان ستایش استدلال استقرایی در هنگام انتخاب بین سیاه و پلنگ, Luke Cage یا شاهین. (من تا به حال به بازی شیر یا خط در این سوال از آنجا Kumail اتحاد پیوست مارول خانواده با The Eternals; خانواده را دیدم که در تصویر تبلیغی).

خانواده می دانند که ما تا به حال به پرتاب در برخی از نا امنی درام در این بازی فقط برای عیسی. در حال حاضر زمانی که من این سوال پرسیده (لارنس, مولی, Issa), من می دانستم که پاسخ تا به حال دو بار به عنوان بسیاری از شانس برای شروع بحث با توجه به شخصیت قوس است که رفتن به پایین در فصل 4 با عیسی دی (Rae) و مولی (ایوان Kennedy).

*Birdman hand rub*

چون عیسی بصورتی پایدار و محکم نگه می دارد و او پا بر لارنس (جی الیس) گردن بسیار روشن است که او چه می خواهد انجام دهد به او. اما او تا به برخی از که همان انرژی برای خانواده در لارنس کندو بیش از حد! درست است که عیسی است قتل هورنت به لارنس کندو. متاسفم متاسفم.

تبلیغات

شما می دانید که دقیقا به همین دلیل Kumail می خواهد به “کشتن” کیت (مهدی Cocci) هنگامی که شما ببینید این مرغ عشق. به من اعتماد کن.

تبلیغات

این مرغ عشق قطره در Netflix بکشد در مارس 22.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقاله