Stringer بل بسیار گنگ بود خیلی بد در کار خود و مستحق مرگ


Illustration for article titled Stringer Bell Was Very Dumb, Very Bad at His Job, and Deserved to Die

تصویر: HBO

به انجمن خوش آمدید VSB خرابه شما علاقه یک سری که در آن ما می خواهیم نگاهی به برخی از محبوب ترین بخش از فرهنگ ما—فیلم, شهرستانها, تلویزیون, شخصیت, افراد, غذاهای, دهه, و غیره.—و خراب کردن آنها را برای شما. شما در حال خوش آمدید.

تبلیغات

من شروع به تماشای سیم در سال 2003 در قدرت از یک توصیه از پسر عموی من (یک پلیس در واشنگتن, d. C.) که به اشتراک گذاشته شد که در آن بیشترین متنوع و تصویر واقع بینانه از زندگی او همیشه می خواهم دیده می شود. فصل سوم تا به حال پخش نشده است, بنابراین من تا به حال زمان برای رفتن به عقب و تماشای دو فصل اول—و من بلافاصله قلاب.

در میان بسیاری از شرکت-شخصیت های نمادین از آن سه فصل اول—Omar Little, حباب, ایوان Barksdale, داستان سكسي Broadus جیمی McNulty و غیره—Idris Elba را راسل “Stringer” بل ایستاده بود از هم جدا. اگر چه این سیم به حال وسیع گروه بازیگران آن را تا حد زیادی ساخته شده در اطراف و موقعیت خود را خود قدرت تصمیم گیری و سقوط خود را. و Stringer نفوذ کشیده فراتر از نشان می دهد که شخصیت شد ویژوال مثالی برای شبه افسانه ای “تحصیل قاتل” چه کسی زد بلوک و اتاق هیئت مدیره. این وضعیت تا حد زیادی با توجه به Elba ستاره-ساخت و عملکرد او به عنوان صاحب یک حضور و یک سوختن جاذبه که پریدم روی صفحه نمایش. او بود (و هنوز هم هست) یکی از معدود افرادی است که اگر شریک زندگی خود را تا به چیزی که برای او برگ شما به فکر “آره…من آن را” و تحت تاثیر قرار با طعم و مزه خود را.

تبلیغات

متاسفانه—برای طرفداران این شخصیت برای Barksdale خانواده جرم و جنایت—که وضعیت محزون می خوانی بدون استحقاق. در تکرار viewings از سری آن آشکار می شود که سیم است که فقط یک کرونیکل به طور فزاینده ای به بد (و گنگ!) تصمیم گیری است که Stringer بل ساخته شده است. اگر او بهتر بود شماره دو Barksdales هنوز هم ممکن است در حال اجرا غرب بالتیمور به جای فروش اعتباری قانونی است.

وجود دارد بیش از حد بسیاری از تصمیم گیری های وحشتناک به لیست همه آنها را در اینجا, بنابراین من فقط به تمرکز بر روی یکی از هر فصل.

1. شکنجه و قطع عضو از برندن

عمر را شریک در جرم و جنایت (و در بستر), Brandon ملاقات بسیار تاسف پایان هنگامی که اعضای Barksdale خدمه او را گرفتار لغزش در یک رستوران او را ربوده و او را کشتند. اگر چه رشته نمی ارتکاب هر گونه خشونت او مرتب آن و نظارت ،

تبلیغات

براندون قتل شد, خوب, بخشی از بازی است. اگر شما زندگی را سرقت فروشندگان مواد مخدر, مرگ یک خطر شغلی. عمر این را فهمیدند اما آنچه الهام خاص خود را انتقام گیری علیه Barksdales—کینه که در نهایت منجر به Stringer مرگ بود ، آنها نمی باید برای رفتن وجود دارد و آنها تنها رفت و در آنجا به دلیل Stringer را overcompensation. به همین دلیل ناامن رشته ؟

2. در برابر ایوان به اجرا برادر Mouzone از بالتیمور

یک موضوع در محدوده زمانی معین در آن سه فصل اول بود رو تنش میان رشته و آون. رشته می خواستم به کسب و کار خود مشروعیت—و یا به جای یک روکش از مشروعیت—در حالی که ایوان تمرکز باریک تر بود.

تبلیغات

زمانی که اولین مشاهده نشان می دهد, رشته احساس می کند مانند یک با بهترین استدلال و مستحق ترین ما همدردی. چه کسی نمی خواهد می خواهید به حذف خشونت از آن بازی پس از این که چه چیزی باعث دشمنی و جذب پلیس ؟ اما ایوان می دانستند که هر دو غیر ممکن است و احمقانه. تهدید به خشونت لازم بود برای کنترل و تنظیم است که غیر قابل تنظیم (و پر سود!) کسب و کار است. و حتی اگر آنها به طور فعال در جنگ آنها مورد نیاز به اندازه کافی در خاک برای قرار دادن ترس از خدا به هر کسی که می خواهم آنها را به چالش.

از Stringer بد تصمیم گیری آنچه که اتفاق افتاده با برادر Mouzone ممکن است بدترین. (و اشتباهترین!) استخدام توسط ایوان به ارائه عضلات لازم است رشته معتقد است Mouzone حضور است صدمه زدن به کسب و کار و concocts یک داستان سرزنش او را برای برندن مرگ; دروغ قرار می دهد که باتری در عمر بازگشت و باعث می شود یک رقیب خدمه (سرپا نگه داشتن جو) قوی تر است.

تبلیغات

البته این طرح نتیجه معکوس به عنوان هر دو عمر و Mouzone به زودی متوجه آنها در حال بازی توسط نوازنده و آنها در نهایت باید یک جلسه با او به um, بحث در مورد همه چیز.

3. گرفتن بازی های برگزار شده توسط خاک رس Davis

سیم انجام یک کار عالی از lathering رشته با هوش نشانگر. او قد بلند و خوش تیپ خفیف ادب و بیان. او لباس پوشیدن و مانند یک Bachrach مانکن گرفت و جامعه دوره های کالج. او برقرار رابرت قوانین نظم و گفت: چیزهایی مانند “یو” و “صبح” با دقت. اما به عنوان Bomani جونز در بیان یک موضوع در مورد او هفته گذشتهاین بود که صرفا از نوع “هوشمند” ارائه است که مردم احمق است. ما به دیدن کسی که دارای آن است و ما فرض زرنگ و دانا است که ain’t همیشه وجود دارد.

تبلیغات

در Stringer مورد این نمایش محافظ واقعیت است که او در واقع یک ساده لوح است. شاید حتی گنگ است.

تبلیغات

گذشته از رئیس جمهور ما, من نمی تواند فکر می کنم از شخص دیگری که تجسم “من نمی خواهد به او اعتماد تا آنجا که من می توانید تف” بهتر از رس دیویس انجام داد. همه چیز در مورد او—لباس های خود را رفتار خود کلمات خود او لبخند—فریاد زد “این nigga را باهم!” البته اعتماد به نفس مردان هستند که آنها هستند چرا که آنها با استعداد در grift و خودت با آن اما هر کسی به عنوان خیابان – و کتاب – های هوشمند به عنوان رشته قرار بود ام را استشمام که گه. به جای او بازی بود —برای سال های سال!—توسط یک مرد چهار سال نمی اعتماد به ضربه حباب.

در خلاصه این سیم را توصیف او بود هوشمند به عنوان Idris Elba عملکرد. اما رشته بود dumb به عنوان سنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de