ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: پیر سفیده’ قصه های


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Old Whites Tales

من نه مذهبی و من می دانم که رعد و برق و رعد و برق ناشی از اتهامات الکترواستاتیک superheating هوا تولید یک جوی سریع گسترش است که باعث رونق صوتی. من فکر نمی کنم من توهم را در خواب REM به من اطلاعات بده در مورد باروری نه من باور علائم توقف و تلفن قطب تعیین آینده من. من انجام پژوهش و معلوم است که تمیز کردن ابزار نمی گذارد اجرای قانون تصمیم گیری.

تبلیغات

اما وجود دارد برخی از چیزهایی که من نمی درآورد.

من هنوز هم نشستن کون کردن و آرام در طول رعد و برق چون من مطرح شد به این باور بود که خدا انجام کار خود را. اگر من در مورد ماهی من می دانم کسی در خانواده من باردار است. اگر ما راه رفتن در خیابان هم لطفا قرار ندهید من در آینده در معرض خطر با تقسیم قطب. و اگر شما اتفاق می افتد به چراندن من با جارو در حالی که شما در حال جارو, یکی از ما در حال رفتن به مجبور به تدهین جارو با ما بزاق.

تبلیغات

من درک می کنم که این negro همسران داستان های خرافی و افسانه ها است که وجود داشته است در جوامع برای چند دهه. من می دانم که وجود دارد هیچ پایه و اساس علمی برای آنها. در عین حال آنها باقی بماند چرا که ما تصویب آنها را از نسلی به نسل دیگر. آن را آسان به ویژگی بد شانس به کسی که قرار دادن یک کلاه روی تخت. آن را مناسب برای خود را سرزنش مشکلات مالی در آن زمان شما به صورت اتفاقی و قرار دادن کیف پول خود را بر روی زمین.

مردم سفید آن را انجام بیش از حد.

هیچ شواهد علمی که مردم کمتر باهوش بیشتر در معرض ابتلا به خشونت و یا متفاوت از مردم سفید در هر راه. اما آن را مناسب برای ویژگی یک جنایتکار اقدامات خود را به مسابقه در حالی که “مشکل” سفید و جوانان به نفع شک. آن را بسیار آسان تر به سرزنش آموزش و پرورش شکاف در negro حماقت از شکل و خارج چگونه به هم ریختن یک 200 سال نابرابر سیستم آموزش و پرورش.

و آن را آسان به ارسال نامه توییتهایی و شکایت سرزنش نژادپرستی در ریشه زمانی که شما نمی خواهید به در واقع از بین بردن این مشکل.


در اینجا کسی که شکایت در مورد روزنامه نگاری یکپارچگی سیاست و ورزش, ویرایشگر, Stephen Crockett:

از: Hunter S.
به: Stephen Crockett
موضوع: چین Virus مواد مخدر.

جلوگیری از تماشای سی ان ان و انجام برخی از تحقیقات و شما را پیدا خواهد کرد hydroxci کار می کند همراه با zithromax. هر دو در اطراف دیگر از موسیقی هیپ هاپ.

به بد شما احساس می کنید نیاز به دریافت Jiggy با آن است .

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 صبح !!

عزیز شکارچی

اول از همه چگونه شما جرات!

این نوع سوء استفاده را نمی توان تحمل در ریشه. این یکی از مهمترین و نفرت پر کینه توز نامه های من تا کنون به عنوان خوانده شده. من آرزو می کنم من متعلق به برخی از مروارید چون من خواهد بود محکم فشار آنها است. من نمی توانم تصور کنید که چگونه Stephen باید احساس هنگامی که او در را باز کرد با این نامه.

تبلیغات

“آ jiggy با آن”?

شما فکر می کنم Stephen گوش به “Gettin Jiggy با آن؟” شما فکر می کنید او می کند ،

تبلیغات

استفان خواهد هرگز.

من می دانم که این یک واقعیت است چرا که استفان به طور مداوم به من می فرستد زیرزمینی mixtapes از افرادی که تف متوسط قافیه به متوسط ضربان اما آنها بحث در مورد اسلحه و پول زیادی به همراه رپر فقط یک پیشنهاد و پس از او در خیابان اعتبار که باعث می شود استفان فکر می کنم این هنرمند است که در مورد به منفجر کردن.

تبلیغات

آنها هرگز منفجر کردن.

Stephen است دوست من. ما صحبت های زیادی. این دلیل است که من اعتقاد دارم که او یک نابغه است که باید پذیرفته شود به برشته تالار مشاهیر سرخ. او می تواند با کشیدن هر کسی. وجود ندارد هر کسی در روی زمین چه کسی می تواند نوشتن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر روز و آن را خنده دار و اصلی در هر روز است.

تبلیغات

من نگران استفان.

ببینید وقتی که می آید به مغلوب ساختن پیشی جستن, Stephen ممکن است بیشتر هدف روزنامه نگار در ریشه. او نمی دارم اما استفان بی عیب و نقص اخلاق روزنامه نگاری. مردم سفید در شغل سابق—واشنگتن پست—ضرب و شتم آن را به او.

تبلیغات

هر روز وقتی که من وارد کار (به معنی من راه رفتن طبقه پایین) من یک پیام از استفان گفت: تنوع این:

مایک من فکر می کنم من ممکن است بیش از حد سخت در مغلوب ساختن پیشی جستن دیروز.

امروز من قصد دارم به سعی کنید به هدف و نگاهی به اقدامات خود را از هر دو طرف. او رئیس جمهور است. او سزاوار احترام من.

تبلیغات

این ناراحتی من است. چگونه یکی از همه زمان نوابغ میخوام فقط ترک در وسط برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری و تبدیل شدن به یک milquetoast نویسنده ؟ آن را مانند بزرگترین بازیکن بسکتبال در این سیاره بازنشستگی از ورزش برای تبدیل شدن به یک زیر متوسط بازیکن بیس بال. آن را مانند اگر مگان تو نریان تصمیم به هرگز خم شدن زانو های خود را دوباره. آن را مانند عیسی تصمیم گیری برای تبدیل شدن به یک فیشر از ماهی!

چگونه می تواند ما را نجات دهد این سازمان و الهام بخش استفان عظمت? او ستون فقرات ما! نگران نباشید به تمام کارکنان در ریشه می داند چه باید بکنید.

تبلیغات

ما فقط او ارسال ویدئوها و مقالات در مورد احمق گه مغلوب ساختن پیشی جستن را در 24 ساعت گذشته. به عنوان او آنها را می خواند شما می توانید شنیدن سر خود را انفجار. شما می توانید احساس بخار از گوش خود را. و سپس او شروع به نوشتن

و این که چگونه ما را Stephen رفتن.

نگران نباشید او نمی خواهد به عنوان خوانده شده این.

اما من گاهی اوقات نگرانی در مورد آنچه که او را هل دادن با سفید داغ خشم 1,000 خورشید در حال انجام است به سلامت خود را. این نفرت و خشم نمی تواند خوب برای سلامت روان خود را. من اغلب تعجب می کنم اگر ما باید جلوگیری از این عمل است.

تبلیغات

پس از آن من به یاد داشته باشید او نوشت: چه چیزی می تواند زیبا ترین قطعه از نوشتن من تا کنون به عنوان خوانده شده:

من کلیان کانوی birther.

درست است. من می خواهم به نیاز از اثبات است که کلیان کانوی زنده است و نه فقط یک اسکلت تحت پوشش در پنیر پنیر پرولون پوشیدن یک بانک-دزد کلاه گیس است که متصل به یک سری از لوازم جانبی است که او را از دست و دهان حرکت می کند.

تا آن زمان من به آدرس کلیان کانوی به عنوان اسکلتی باقی مانده از کسی نام کلیان کانوی. و یا به سادگی: Skellyanne کانوی.

تبلیغات

من عاشق استفان Crockett. من می خواهم او را به زندگی می کنند یک زندگی پربار. اما اگر من مجبور به انتخاب بین واشنگتن پست Stephen Crockett و ریشه را استفان Crockett…

اگر او می میرد او می میرد.


در اینجا است که یک استاندارد نامه ما در همه زمان ها و پرسید: “به جای صحبت کردن در مورد همه چیز سفید مردم چرا شما بچه ها در گزارش این؟”

به: ریشه
از: A. پاتریک
موضوع: جرم و جنایت نفرت در رفتن در حال حاضر

ریشه و گزارش های زیادی در نژاد پرستی علیه سیاه پوستان است. اما شما چشم پوشی از این واقعیت است که بیشترین سرانه نفرت از جنایات مرتکب شده توسط سیاه پوستان acc. به FBI و NYPD آمار. در حال حاضر وجود دارد که از این لحظه یک مرد سیاه پوست به نام Jaydon هیدن در دیترویت است که سوء استفاده از سالمندان سفید بیماران در یک بیمارستان روانی در حالی که تماس با آنها را نژادپرستانه و تهمت. او نوشته های خود را ویدئوها آنلاین. شما می توانید در مورد آن خوانده شده و به تماشای فیلم در اینجا. آن گزارش شده است که مقامات امروز به عنوان داستان شروع به گسترش در رسانه های اجتماعی.

اگر شما واقعا جدی در مورد نژاد پرستی, من از شما انتظار گزارش در این منزجر کننده صورت. اگر شما نیست که شما فقط یک نژادپرست انتشار است که تنها در مورد مراقبت از اتهام جرایم ناشی از نفرت علیه سیاه پوستان اما نه در مورد سیاه و سفید در سفید جرایم ناشی از نفرت در واقع نشان می دهد که شما فکر می کنم برخی از مردم کمتر ارزش حفاظت از دیگران بسته به رنگ پوست خود را. ما باید ببینید که کدام یک از آن است که بسته به اینکه آیا و چگونه شما در گزارش این.

همچنین به نظر شما یک وب سایت شبیه به ریشه است که به طور انحصاری بر سفید مسائل و فسادهای اکثر سیاه پوستان به عنوان ستمگران نژادپرستانه وب سایت ؟ اگر بله ریشه نژادپرستانه هست ؟ پرسیدن این به دلیل آن به نظر من شما یک دسته از سیاه supremacists که حاضر به مسئولیت.

با احترام.

A. پاتریک

جناب آقای پاتریک

هر زمان که من می بینم کمدین یا jokester را چهره های خنده دار, آنها همیشه صلیب چشم خود را. من همیشه میترسم که چون من همیشه شنیده ام که اگر کسی آن را بیش از حد اغلب چشم خود را گیر که در راه است.

تبلیغات

ریشه نیست در عمل اهریمنی سیاه مردم به خاطر پیروی از عواطف واحساسات. من انکار نمیکنم که ما نمی sensationalists. همه روزنامه نگاران هستند. هنوز هم ریشه می داند که هر خبر گفت: از طریق لنز از نویسنده و از آنجا که بسیاری از سفید بیشتر روزنامه نگاران کار برای رسانه های عمده ترین رسانه های تقویت این تصور که چشم انداز است که خنثی چشم انداز. ناخودآگاه این مفهوم در واقع سوخت پوشش اخبار است اما غیر قابل کشف به چشم سفید.

هنگامی که شیوع کروناویروس اولین سرفصل های ساخته شده در ایالات, مقامات بهداشت و حتی بهترین رسانه های خراب شد همه گیر به مکان جغرافیایی. آنها disaggregated قربانیان COVID-19 که اگر بیماری به حال یک آتش زنه مشخصات سن—سن و جنس و محل سکونت. و هنگامی که سیاه روزنامه نگاران خواسته نژادی, داده, سفید مردم پرسید: “چرا همه چیز را باید در مورد مسابقه؟”

تبلیغات

به عنوان اگر مردم سیاه و سفید ایجاد سلامت و نابرابری. به عنوان اگر مردم سیاه و سفید ایجاد نابرابری اقتصادی است که تشدید COVID-19. اگر ما به عنوان آنهایی که آلودگی هوا و آب است که باعث سلامت و نابرابری. به عنوان اگر جوامع سیاه شد لگد زدن به پزشکان مراقبت های اولیه از سیاه و سفید محله.

همان درست است با اخبار در مورد جنایی.

وجود یک قاعده کلی است که سیاه و روزنامه نگاران می دانند اما عمومی نیست کاملا آگاه باشید: اگر شما خواندن کل داستان در مورد یک جرم و جنایت و نمی توانید بگویید این شخص در این مسابقه شما باید فرض کنیم که مجرم است یک فرد سفید. و اگر شما من را باور نمی, در اینجا یک نمونه از امروز

A 20-year-old Herminie مرد بود arraigned پنج شنبه در چندین اتهام سرقت از یک ایستگاه گاز-فروشگاه در Sewickley شهرستان که در آن او با استفاده از به کار است.

Timothy J. Mozgawa فرار با حدود 500 $از Sunoco ایستگاه در 3331 رس پایک سنت در حدود 10 p. m. روز شنبه, دولت, پلیس سپاهی شین مک کللند گفت.

مک کللند گزارش در اسناد دادگاه که Mozgawa اعتراف به سرقت به سربازان حدود دو ساعت پس از آن هنگامی که از او سوال شد در خانه خود را.

“(Mozgawa) ساخته شده بیانیه ای از او ساخته شده است یک اشتباه را به او بدهی به کسی” مک کللند گفت: در اسناد دادگاه.

Mozgawa عینک استتار ماسک صورت زمانی که او در سرقت از فروشگاه و تهدید فروشنده با یک گلوله تفنگ قبل از فرار McClelland گفت. Mozgawa گفت: سپاهی که او در برخی از جنگل ها را برای حدود یک ساعت فکر ارتکاب سرقت قبل از او وارد فروشگاه.

تبلیغات

آن زمان من چهار دقیقه برای پیدا کردن تیموتی Mosgawa در Westmoreland County Jail سایت.

او سفید است.

آقای پاتریک به عنوان بسیاری به عنوان شما و همکار خود را Yakubians باور در جرم و جنایت از مردم معتقدند که بخشش از سفید پوستان است. حتی لیبرال ترین اخبار رسانه های, احساس رایگان برای اهریمن جلوه دادن مردم سیاه و سفید در حالی که contorting خود را به گره به توضیح گناهان سفیدی. حتی بدتر, آنها واقعا بر این باورند که جستجوی خود را برای قفقازی absolution نشانه ای از عینیت.

تبلیغات

در اینجا یکی دیگر از نمونه های اخیر:

Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: Old Whites Tales

تصویر: ABC19

تبلیغات

در اینجا آخرین سه جمله از این مقاله :

مقامات بر این باورند COVID-19 است ginned تا سطح خستگی به خصوص در میان دبیرستان و دانشجویان.

“بسیاری از این نوجوانان به فکر این است که یک چیز سرد به انجام, و آن را فقط نه” Montgomery County سخنگوی پلیس سروان. تام اردن گفت 7 را در کنار خود در ماه گذشته. “مردم فقط داشتن بیش از حد زمان در دست خود.”

تبلیغات

چه جالب در مورد این است که پیدا نکردم تیموتی Mosgawa با تمیز کاری اینترنت برای سفید دزدان. در واقع زمانی که من جستجو برای “سرقت” در گوگل, اخبار, هر داستان در صفحه اول بود در مورد یک دزد… به جز یکی از آخرین.

این آخرین مقاله بود در مورد یک مغازه مشروب فروشی و سرقت فقط در خارج از شهر آتلانتیک. مظنون Siewon Nimly سیاه بود. پس مانند آنها برای سفید پسر من تعجب آنچه که می تواند باعث Siewon به ارتکاب چنین جرم و جنایت است. من مطمئن هستم که شما فکر می کنم او فقط بد حریص قاتل به دلیل سیاه و سفید از مردم دریافت نمی شود “خسته شدم.”

تبلیغات

که زمانی که من در بر داشت این:

بدن از 13 سال Oretha Preslee Nimley که زده بود با یک ماشین در اسب سیاه, پایک ماه گذشته شده است دروغ گفتن در فیلادلفیا کفن پس Nov. 17.

Nimley خانواده شده است قادر به جلو و با هم پول لازم برای دفن دختر خود را می گویند خداحافظی…

“من به خانه از محل کار و من فقط نشستن در ماشین. من حتی نمی تواند در خانه به خاطر آن خیلی آرام است. او همیشه در حال پخش موسیقی گفت:” او پدر Siewon P. Nimley…

Siewon مهاجرت به ایالات متحده 15 سال پیش از کشور لیبریا. هنگامی که دختر خود را از درگذشت او نمی دانم که در آن به نوبه خود برای کمک به او گفت:…

جان McLernon از Atlantic County گروه خانواده و توسعه جامعه گفت: وجود کمک هزینه های کفن و دفن اگر یک فرد است که دریافت مکمل امنیتی درآمد پزشکی یا کمک های موقت به خانواده های نیازمند.

Siewon کار کرده است که به مدت هفت سال در شهر آتلانتیک کتانی عرضه گفت: خانواده اش است نه دریافت هر یک از این منافع است.

تبلیغات

بنابراین من می دانم که شما می خواهید ما را به اهریمن جلوه دادن مردم سیاه و سفید اما نه با تشکر. این نیست که ما نمی خواهیم به گزارش اخبار در مورد یکی دیگر از سیاه پوست, گردنکلفت, اما سفید اخبار در حال حاضر در حال انجام یک کار بزرگ است.

ما به شما منتقل می کند.

چرا که اگر یک چیز وجود دارد که کارکنان در ریشه می داند این است که مردم را نمی توانید ببینید انسانیت در مردم است. اما این تقصیر شما نیست. ریشه می داند که سفید شده اند و به دنبال ما را در این راه برای مدت طولانی…

تبلیغات

خود را چشم گیر که در راه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de