Here is a photo of the president holding the mask that he owns but won’t wear.

در اینجا یک عکس از رئیس جمهور برگزاری ماسک که او صاحب اما نمی پوشند.
عکس: معاونت (گتی ایماژ)

میشیگان دادستان کل ندارد زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن maskless fuckshit و به او گفت که او یک “مسئولیت حقوقی”—تحت قانون دولت—به پوشیدن ماسک زمانی که او در دیدار یک شرکت موتور فورد. کارخانه پنج شنبه یا او باید دوباره به بازدید از کارخانه.

تبلیغات

“من می پرسند که در حالی که شما در تور شما احترام زحمات مردان و زنان در فورد و در سراسر این دولت با پوشیدن صورت پوشش” میشیگان دادستان کل دانا Nessel نوشت: در نامه ای سرگشاده به مغلوب ساختن پیشی جستن (pdf) چهارشنبه.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان در روز پنج شنبه. این گیاه دارای یک سیاست نیاز به ماسک و شرکت در گفت و گو با اطلاع کاخ سفید که در مورد سیاست CNBC گزارش.

و چه رئیس جمهور انجام دهید ؟ او تور گیاهی بدون پوشیدن یک ماسک به این دلیل که او یک احمق و چنین تشکرها در حال رفتن به سوراخ. آن را فقط به نوع راه است.

به صداقت مغلوب ساختن پیشی جستن شده است ساخت این همه تا به عنوان او می رود. او در عین حال به پوشیدن ماسک پس از coronavirus همه گیر ضربه او را حمایت آوردن نور خورشید در داخل بدن و مصرف خانگی ضدعفونی کننده و نه تنها به او شده است دفاع اما به گفته او مصرف (او نمی گرفتن که گه) “معجزه” مواد مخدر است که تنها او معتقد است یک معجزه است هیدروکسی کلروکین.

برخی از جمهوری خواهان معتقدند که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر هل دادن برای باز کردن این کشور به پرش شروع امریکا در مبارزه اقتصادی بنابراین او نمی خواهید به نظر می رسد ضعیف یا نگران پوشیدن ماسک, اما جمهوری خواهان نیز تشکرها پس چه اهمیتی را که می دانید.

تبلیغات

من نمی خواهم به افشای رئیس جمهور اما امتناع خود را به نشانه نوعی از عمل می فرستد که من پول مجبور است دست من: دلیل واقعی رئیس جمهور تهمت نمی خواهید به پوشیدن یک ماسک است چرا که آن را کاملا دمار از روزگارمان درآورد تا چهره خود را آرایش. من می دانم که بسیاری در مورد آرایش صورت. من می توانم به شما بگویم که تعدادی از خانم ها که کردن خوب من کلیسا پیراهن خود را با آرایش صورت خود را در طول خدا آغوش. او می داند که اگر او می پوشد یک ماسک او می شود در خطر قرار دادن ماسک تمام خطوط خود را از طریق KKW زیبایی ساتر.

رئیس جمهور ادعا کرد در حالی که بازدید از کارخانه فورد که او یک ماسک و چهره گارد که او در زمان خاموش به طوری که او نمی خواهد به مطبوعات لذت بردن از دیدن او مانند یک فرد عادی با پوشیدن یک ماسک و یک چهره گارد. او نه می خواهم به مانند یک احمق امتناع از پوشیدن ماسک به دلیل سفید supremacists (با نام مستعار مغلوب ساختن پیشی جستن پایه) احترام تشکرها (دیدن Costco مرد). او حتی نشان داد مطبوعاتی ریاست جمهوری ماسک دست و صورت خود را به یک تصویربردار برای برخی از دلیل قبل از راه رفتن به دور از فشار و بازگشت به تور به دنبال درست مثل احمق که او است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله