دانشگاه مینه سوتا استاد حقوق به دروغ متهم به تجاوز به عنف برنده $1.2 میلیون افترا قضاوت

Category: کیمیا | No comments

در آنچه به نظر می رسد بزرگترین جایزه در نوع خود در دولت, تاریخچه دانشگاه مینه سوتا دانشکده حقوق استاد موفق به کسب نزدیک به 1.2 میلیون دلاری خود را در مورد افترا علیه یک زن که غلط اتهام تجاوز به عنف او را در زندان قفل شده به مدت سه هفته و به اتهام جنایت.

فرانچسکو Parisi غالب دوشنبه در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه پس از یک نیمکت دادگاه در ماه سپتامبر. قاضی دانیل مورنو حکم داد که بیش از 800.000 دلار از این جایزه را به پاریسی برای زیان های اقتصادی همراه با $325,000 به پوشش عاطفی تنبیهی و اعتباری خسارت.

شهرستان دفتر دادستان کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه Parisi در مارس 2017 پس گرفت و گفت که هیچ مدرکی برای حمایت از این اتهامات که او مورد تجاوز او در سال 2015.

مورگان رایت “مجموعهای از اتهامات علیه Parisi فاقد اعتبار” قاضی نوشت: در او حاکم و اضافه کرد که “اتهامات کاذب بودند ساخته شده با کینه توزی. [او] مجروح Parisi به عنوان یک نتیجه مستقیم از او کذب روایت جنگهای صلیبی.”

مورنو همچنین با اشاره به یک نتیجه غلط اتهامات نوشتن “Parisi قادر بود با مادر خود را به عنوان او گذشت در حالی که او در حال برگزار شد در بازداشت هستند.”

یکی از رایت وکلای کاساندرا, Merrick روز پنجشنبه گفت که رایت رو به کاهش است به اظهار نظر در مورد این پرونده از جمله اینکه آیا درخواست تجدید نظر است که در نظر گرفته شود. اگر چه استار تریبیون نمی کند به طور معمول شناسایی قربانیان تجاوز جنسی رایت است شناسایی شود چرا که دادستان پیدا نکردم شواهد برای حمایت از او اتهامات و او مسئول در دادگاه مدنی افترا.

Parisi, وکیل جان براون گفت: مشتری خود را “خوشحال است که سیستم دادگاه در نهایت آشکار مورگان رایت و او به رسمیت شناخته شده برای دروغگو که او است. … این خراب شده به شهرت و اعتبار خود و سلامت خود را به طور مداوم به مبارزه با” رایت با آنها Parisi درگیر شد, در یک رابطه است.

او همچنین اشاره کرد که “رایت لذت می برد به نفع شک برای سال weaponizing سیستم دادگاه به آزار و اذیت استاد Parisi و آن روزها در نهایت بیش از.”

با وجود اثبات بیگناهی و پولی جایزه براون افزود: یک جستجو در اینترنت برای Parisi هنوز هم “بازگشت یک لیوان شات و عناوین مورد او متجاوز و آن را برای همیشه لطفا برای. بنابراین بخشی از دادگاه پیام است که در قرن 21 این است که یک آسیب بیشتر از آن ممکن است در گذشته بوده است و جایزه نیاز به پیش بینی بلند با قوس آینده آسیب هنوز به تحمل آن قربانی است. “

حتی اگر قاضی مورنو در بر داشت که رایت آگاهانه ظ نادرست پلیس گزارش شد و با جرم گفت: نمایندگان برای شهر و شهرستان دادستان دفاتر.

این جایزه به نظر می رسد بزرگترین برای یک افترا کت و شلوار در دولت سابقه براون گفت. در سال 2011 یک شهرستان داکوتای داوران اهدا جامع شفا دهنده از Hudson, Wis., $1 میلیون نفر در جبران خسارت از اینترنت-تلویزیون برای ماه مارس 2009 داستان آن پخش شده و مورد درمان یک بیمار است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که 57 ساله Parisi و رایت به صورت گسترده به دادگاه نبرد بیش از املاک و مستغلات قبل از تجاوز اتهامات وارد شد.

با توجه به دادگاه و پلیس سوابق رایت گفت که او تا به حال شناخته شده Parisi پس از سال 2014 زمانی که این دو تا به حال یک رابطه عاشقانه. این دو توافق کردند که برای خرید condo در دسامبر آن سال.

اما رابطه خصمانه در ژانویه 2015. توسط ماه مارس Parisi شکایت به لغو قرارداد خرید. او ثبت سفارش برای حفاظت است که همان روز او را متهم به جلوگیری از او را از خروج از آپارتمان خود و از فریاد و فریاد او در ماه ژانویه است.

اوایل ماه آینده رایت countersued او بیش از خرید لغو تلاش ساخته شده اما هیچ اشاره ای به اتهام حمله به. در مارس 2015, ضابط سفارش اخراج شد و پس از حل و فصل.

رایت ثبت دو شکایت علیه او را بر اموال و برای اولین بار در ژانویه سال 2016 پرونده متهم او را از ضرب و شتم او — اما او ساخته شده هیچ اشاره ای به تجاوز به عنف.

مینه سوتا دادگاه تجدید نظر حکم به نفع پاریسی در مالکیت اختلاف در ژوئن 2016. دو هفته بعد رایت را به پلیس گزارش که Parisi بود sexually assaulted او در ژانویه 2015 با توجه به سوابق.

رایت گفت: Parisi raped او آنقدر زشت است که آن را سه تا از دندان های او و او نیاز به جراحی کولون به ترمیم آسیب. اما محقق سرب هرگز دندان و یا سوابق پزشکی تا پس از Parisi متهم شد. زمانی که آنها به دست آمده از آنها نشان داد که در ماه فوریه 2015 را متهم به دکتر رفت و برای میگرن اما گزارش هیچ چیزی در مورد یک تجاوز به عنف و یا هر آسیب های فیزیکی.

در گزارش پلیس پس از دریافت Parisi متهم شده بود اسناد و مدارک پزشکی نشان داد که رایت رفت و به روده بزرگ متخصص نزدیک به دو سال پس از اتهام تجاوز به عنف.

Parisi آموخته است قانون در تو و اقتصاد در دانشگاه بولونیا در ایتالیا از سال 2006 با توجه به رزومه ارسال شده در دانشکده حقوق وب سایت. او دارای سه درجه قانون و دو اقتصاد درجه آن را می گوید. U بیوگرافی گوید او نوشته است 10 کتاب و حدود 200 مقاله در رشته حقوق و اقتصاد است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>