در عجله برای استقرار به عنوان بسیاری از COVID-19 آزمون که ممکن است تفاوت های ظریف مهم از دست داده که در مورد انواع تست های هستند که ارزش انجام, ایجاد ضایعات و آسیب بالقوه در طول یک بیماری همه گیر.

مدیران کسب و کار باید سنجاق امید برای بازگشایی در تست آنتی بادی از کل حقوقی واجد شرایط و بیمارستان ها نباید انجام تست از بیماران بدون علامت با توجه به یک گزارش جدید از یک دانشگاه مینه سوتا مرکز سیاست. هر دو خواهد بود اتلاف تست ظرفیت است که می تواند به بیماران بد, اطلاعات, مگر دلیل خاصی برای این تست مانند یک محلی شیوع.

و در حال حاضر هیچ کس نباید با استفاده از آنتی بادی آزمایش به موضوع “ایمنی گذرنامه” از آنجا که این آزمایش می تواند در ارائه نتایج نادرست و هنوز هیچ کس نمی داند چگونه محافظ آنتی بادی هستند.

“ما خیلی با تمرکز بر تعداد افراد آزمایش شده و ما در حال تمرکز بر روی آنچه که دستاورد که تست همه چیز در مورد گفت:” مایکل Osterholm مدیر دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست (CIDRAP) که منتشر شده 13-صفحه: گزارش این هفته است.

این مرکز امیدوار است به منظور بالا بردن آگاهی در مورد عدم منسجم استراتژی ملی برای تشخیص این بیماری همه گیر. این گزارش شامل تعدادی از موارد که در آن تست مناسب خواهد بود در “هوشمند تست چارچوب” که آن را طرفداران.

پزشکی تکنولوژی صنعت افتخار در مورد چگونه سریع COVID-19 آزمون آمار بازار است. فقط شش ماه پیش بود وجود دارد هیچ چیز مانند یک آزمون برای تشخیص SARS-CoV-2 ویروس یا آنتی بادی بدن تولید به مبارزه با آن, به این دلیل که ویروس خود را تا به حال نشده است شناسایی شده است.

به عنوان پنج شنبه غذا و دارو دریافت کرده اضطراری مجوز برنامه های کاربردی برای 76 مختلف تشخیصی کیت های آزمایش برای تشخیص این ویروس ژنتیکی و دیگری 29 بالا و پیچیدگی تست های تشخیصی مورد استفاده در آزمایشگاه های تایید شده بود در کلینیک مایو.

در ضمن بیش از 100 آزمون است که به دنبال آنتی بادی در نمونه خون در دسترس بود فقط هفته پیش هر چند فقط 13 ذکر شده که پس از دریافت اضطراری-مجوز استفاده از امروز.

کلینیک مایو در میان اولین سیستم های سلامت به اعتبار یک آنتی بادی آزمایش است و پس از انجام 7,000 به درخواست نظام سلامت پزشکان. آن مرجع ملی آزمایشگاهی نیز تست شده بیش از 61,000 نمونه.

فن آوری های جدید در ادامه به آمار بازار است. در مارس 9, FDA مجاز اولین تشخیصی آنتی ژن تست در آمریکا است که می تواند با تحویل قابل اعتماد مثبت نتایج آزمون زودتر از انواع دیگر تست اما نمی توان برای رد کردن عفونت فعال به دلیل بالا منفی کاذب هستند.

بسیاری از پزشکی محققان نیز با تمرکز بر نیاز به یک آزمایش برای تشخیص نیست فقط آنتی بادی اما “خنثی سازی آنتی بادی” است که بسیار کوچک و پروتئین است که بلوک SARS-CoV-2 ویروس از نفوذ به یک سلول میزبان.

روچستر, Minn.-بر اساس Vyriad می گوید از آن استفاده کرده است موجود در آن سرطان-ویروس شناسی فن آوری پلت فرم به عنوان یک سکوی پرشی برای توسعه برای اولین بار به صورت تجاری در دسترس آنتی بادی خنثی تست که نمی کند نیاز به سطح بالایی از biohazard مهار.

Dr. Stephen Russell, مدیر عامل شرکت Vyriad گفت: فوری ترین استفاده از خود شرکت فن آوری است که به احتمال زیاد برای تحقیق بر روی واکسن نامزدها به عنوان ملت با این نسخهها کار به سمت هدف توسعه 300 میلیون دوز واکسن در ماه ژانویه تحت تهمت مدیریت عملیات با سرعت پیچ و تاب.

آزمایشگاه مبتنی بر آزمون نیز مفید خواهد بود در غربالگری اهدا کنندگان برای نقاهت پلاسما آزمایش, او گفت:. Vyriad امضا اولین قرارداد تجاری به انجام خنثی سازی آنتی بادی آزمایش به صورت تجاری در این هفته و انتظار دارد به اضافه کردن بیشتر به زودی. پس Vyriad تنها می تواند روند از 1000 نمونه در هر روز وجود دارد که قصد دارد به گسترش به سایت های دیگر از جمله کلینیک مایو هر چند که هفته طول می کشد به راه اندازی.

راسل توضیح داد که آنتی بادی بسیار کوچکتر از یک ویروس و آنها تمایل به ازدحام بیش از همه خارجی “سنبله پروتئین” اسلحه که به کروناویروس آن ظاهر متمایز.

“برخی از این آنتی بادی قادر به مسدود کردن ویروس از تعامل با گیرنده آن و وارد شدن به سلول هدف. دیگر آنتی بادی ها به سادگی قادر به انجام آن است; آنها فقط با اتصال به پروتئین” راسل گفت. “آنها از هیچ ارزش واقعی از نظر حفاظت در برابر عفونت است. بنابراین آزمون عملکردی است که ما برای آنتی بادی است که خنثی به عنوان آنتی بادی که فقط با اتصال.”

به طور جداگانه کلینیک مایو و دانشگاه مینه سوتا در حال کار بر روی خنثی سازی آنتی بادی تحقیقات که ممکن است تولید شواهد در مورد ایمنی از عفونت مجدد پس از گرفتن COVID-19.

در حالی که تحقیقات با دیگر انواع coronaviruses نشان می دهد که آنتی بادی ارائه حداقل در کوتاه مدت ایمنی پس از عفونت وجود دارد بدون قطعی اثبات یک اثر مشابه با ویروس است که باعث COVID-19. یک مطالعه در میمون ها ارائه شده برخی از وعده و مطالعه در این هفته گزارش داد که افرادی که دچار دوم عفونت به نظر می رسید به کشتن ویروس.

مایو U و ایالت مینه سوتا همه برنامه ریزی برای استفاده از آنتی بادی آزمایش در مقیاس بزرگ برای جمعیت در سطح تحقیقاتی که می تواند به تقریبا شکل کلی شيوع COVID-19 در یک جامعه است.

این یک استراتژی است که CIDRAP تایید به عنوان طولانی به عنوان روش تحقیق شفاف و نمونه برداری انجام شده است در راه است که نتایج را می توان به یک جامعه بزرگتر. CIDRAP تخمین می زند که حدود 5 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر آلوده شده است با بسیاری از درد و رنج خفیف یا بدون علامت است و نه همیشه دانستن وضعیت خود را.

طرح های پژوهشی شامل گسترده آزمایش در سال آینده از نمونه ها از اهدا کنندگان خون به یادبود مراکز انتقال خون گفت: دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت. اما اهداکنندگان اغلب سالم و بنابراین دولت نیز می خواهد آنتی بادی تست مطالعات بیشتر در جمعیت های گوناگون مانند خواروبار کارگران و دانشجویان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“ما هنوز نمی دانیم که به اندازه کافی و در عین حال در مورد محافظ ایمنی” برای مردم انجام بادی او گفت: “بنابراین راه ما با استفاده از سرولوژی است که واقعا به دنبال در چگونه بسیاری از مردم در معرض شده است.”

U نزدیک به ظرفیت 15000 آنتی بادی آزمایش هر روز با نسخه جدیدی که از آن ایجاد شده است. بيماران M بهداشت فرویو سیستم قادر به درخواست آن, اما پزشکان نیاز به درک محدودیت ها قبل از سفارش از آن گفت: تو را دکتر تیموتی Schacker.

در حالی که بسیاری از آنتی بادی آزمایش استفاده شده است به بررسی COVID-19 وضعیت قبل از بیماران تحت عمل جراحی یا اهدا پلاسما به عنوان یک درمان تجربی برخی ممکن است به بیماران داده شده حتی اگر نتایج ارائه شده کمی ارزش درمانی گفت: Elitza Theel مدیر مایو های عفونی بیماری های سرولوژی آزمایشگاه.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از واقعا — هر — قطعی بالینی تصمیم گیری ساخته شده است یک آنتی بادی نتیجه” Theel گفت. “ما واقعا نمی تواند تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه کسی باید استفاده از PPE (personal protective equipment) و یا پایبند به اجتماعی فاصله شیوه های مبتنی بر آنتی بادی نتیجه.”

که در آن علاقه به خنثی سازی آنتی بادی می آید. پیدا کردن اثبات این که آنتی بادی خنثی مشورت حداقل برخی از سطح از حفاظت از عفونت مجدد می تواند یک تفاوت بزرگ در خانه های سالمندان و حرکت ساکنان و کارکنان در اطراف برای حفاظت از آنها Schacker گفت.

“اگر ما می دانیم که آنها رو خنثی سازی آنتی بادی های ما می همگروهی آنها را با هم” او گفت:. “ما می توانید شروع به فکر کردن در مورد چیزهایی که دوست دارم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de