ویلیام برایان که ثبت Ahmaud Arbery ویدئو بازداشت شده است


Illustration for article titled William Bryan, the Man Who Recorded Ahmaud Arbery Video, Has Been Arrested

عکس: Sean Rayford (گتی ایماژ)

در اوایل این ماه, گرافیک, تصویری به تصویر می کشد تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery عموم منتشر شد. ویدیو منجر به گرگوری McMichael و تراویس McMichael مردانی که به اتهام قتل اوبود دستگیر شد به اتهام قتل. در هفته های اخیر خواستار افزایش یافته است برای ویلیام “رادی” Bryan که ثبت تصویری, به دستگیر می شود و همچنین.

تبلیغات

در پنج شنبه شب برایان دستگیر شد به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای ارتکاب غلط دستگیری با توجه به سی ان ان. Bryan خواهد بود رزرو در Glynn زندان شهرستان که در آن گرگوری McMichael و تراویس McMichael در حال حاضر برگزار شد به اتهام قتل و تشدید حمله. گرجستان دفتر تحقیقات آژانس در حال حاضر در حال بررسی Arbery مرگ اعلام کرد دستگیری از طریق آزادی مطبوعات.

گرگوری McMichael پلیس گفت که پسر خود را تلاش برای کاهش Arbery با کامیون خود را. “McMichael اظهار داشت: ناشناس نر تبدیل به اطراف و شروع به در حال اجرا به عقب جهت که از آن او آمد و “رادی’ تلاش برای جلوگیری از او را که در آن ناموفق بود” پلیس گزارش گفت:. کوین گاف, Bryan را وکیل کند که مشتری خود را به سادگی یک شاهد جرم و جنایت و یکی از شرکت کنندگان. او به سی ان ان گفت که برایان مشغول به کار بود در حیاط خود را زمانی که او را دیدم کسی او را نمی شناسد تعقیب بودن توسط یکی از همسایگان خود را. در اوایل این هفته گزارش داد که ریشه گاف ارسال یک دروغ سنجی آزمون به GBI که او گفت: ثابت Bryan غیر مسلح و بدون تماس با McMichaels قبل از کشتار.

تبلیغات

خانواده Ahmaud Arbery ابراز تمایل برای برایان دستگیر. “ما به نام برای دستگیری او از همان ابتدا از این فرایند” خانواده وکلای S. Lee مریت بنیامین Crump و L. کریس استوارت گفت. وکلای رها شدند در اخبار Bryan بازداشت.

در فوریه 23, Arbery دویدن را از طریق یک محله در خارج از نیوبرانزویک. زمانی که تراویس و گرگوری McMichael تعقیب پس از و مواجهه او. گرگوری McMichael اعتقاد Arbery مسئول یک رشته نمیتوانیم در این منطقه است. Arbery به ضرب گلوله کشته شد و سه بار در طول این رویارویی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de