Dr. Jasmine Kudji, left, and Dr. Cynthia Kudji

دکتر یاس Kudji چپ و سینتیا Kudji
تصویر: LSU (YouTube)

بله ما می دانیم که روز مادر بود که نزدیک به دو هفته پیش است که ما در حال حاضر به خوبی به فصل فارغ التحصیلی. ما همچنین می دانیم, احساس خوب, لحظات متاسفانه دور شده است و بین چند عنوان از اواخر تا خرس با ما چرا که این مادر و دختر فارغ التحصیلی داستان یک نقطه روشن.

تبلیغات

یاس Kudji رشد تا حدود پزشکی است. مادر او سینتیا Kudji شد RN و پزشک پرستار برای نزدیک به یک دهه و پس از باردار شدن با یاس در اوایل 20s او اغلب او را پدر همراه او به عنوان درمان بیماران در سراسر روستایی لوئیزیانا. اما در نهایت غنا متولد سینتیا یک Tulane فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم در پرستاری از لویولا تصمیم به تبدیل شدن به یک پزشک ثبت نام در دانشکده پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی و بهداشت (انواع گوشی موبایل) در سنت کیتس و مین در همان زمان دختر او به دنبال او مدرک پزشکی در LSU دانشکده پزشکی. هر دو فارغ التحصیل این بهار.

“من به یاد داشته باشید هنگامی که ما جوان بودند تلویزیون نشان می دهد مانند “The Cosby Show’ و ‘جهان'” سینتیا گفت: انتشار. “دیدن آمریکایی های آفریقایی تبار در کالج و یا موفق بودن بود و اولین ها” بنابراین برای من آن را مانند “اوه, بله, من می خواهم به یک پزشک’. آن را بیشتر شبیه ” آه, نه, می, من واقعا این کار را انجام? یا ” من به اندازه کافی هوشمند به آن را انجام دهید؟'”

تبلیغات

او ممکن است یک غیر متعارف اما سینتیا بود قطعا به اندازه کافی هوشمند. این انواع گوشی موبایل تلاش گزارش می دهد که “این پیشگامانه زنان اولین مادر و دختر برای حضور در مدرسه پزشکی در همان زمان و مطابقت در همان نهاد است.” در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 به تازگی ضرب سینتیا Kudji آغاز خواهد شد و اقامت او در خانواده پزشکی در LSU بهداشت در لوئیزیانا در حالی که دکتر یاس Kudji کار خواهد کرد در LSU در جراحی عمومی. شخصا فکر می کنم آنها باید به تحقیقات ژنتیکی پس از سینتیا به وضوح کلون خودش در واقع این دو اغلب به اشتباه برای خواهران.

“تمام وقت” سینتیا خندید. “من آن را. من آن را.”

“من شما را هرگز فراموش نکنید وقتی که مامان من آمد برای ناهار با من من سال اول دانشگاه و بچه ها بودند مانند” چه کسی این دختر؟'” اضافه شده, دختر یاس, که همچنین با حضور LSU برای کارشناسی.

از بازگشت او به دخول یا نام نویسی به عنوان یک دانش آموز و والدین سینتیا گفت: تلاش:

بسیاری از آن است. بنابراین اگر شما در میانهی شب در مدرسه در حالی که آن طول می کشد برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به حجم مواد. نکته دوم این است که شما هنوز هم باید مسئولیت یک فرد از یک مادر یا پدر و یا هر آنچه که شما هستند. بنابراین حتی اگر من در مدرسه پزشکی, من هنوز هم یاس ، اگر او نیاز به چیزی از نظر مالی و یا او نیاز به کسی من هنوز هم تا به حال به آنجا به عنوان مادر صرف نظر از اینکه من در دانشکده پزشکی و یا نه. کسانی که برخی از چالش های است که شما به عنوان یک دانشجو در مقابل در 20s خود را در دانشکده پزشکی بدون تمام کسانی که مسئولیت های اضافی.

مادر و دختر نیز به اشتراک گذاشته شده است که خود را در نزدیکی ساخته شده زندگی و تحصیل دور از هم به چالش کشیدن; این دو متکی FaceTime و اسکایپ برای برقراری ارتباط و حمایت از یکدیگر از راه دور.

“من همیشه به مردم ما خنده هم ما با هم بررسی کنیم گریه هم گفت:” گل یاس. “من فکر می کنم دانشکده پزشکی یکی از آن تجربه است که شما نمی واقعا درک تا زمانی که شما در آن. گاهی اوقات مردم در تلاش برای پیدا کردن کسی که مربوط به مبارزات خود را به طوری که فرد به مادر من بسیار مفید است.”

تبلیغات

البته همه انسان بهره گرم-و-طبع کنار این دو زن در حال فارغ التحصیلی در میان جهانی همه گیر خواهد شد و در حال حاضر مشغول به کار در مناطق در حال حاضر تلقی کانون برای COVID-19. در حالی که هر یک دارای توجیه نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض هر دو بحران به عنوان یک فرصت برای آموزش جامعه ما در مورد سلامت کلی به عنوان یک مکانیسم برای حفاظت در برابر coronavirus.

“من فکر می کنم این یک فرصت عالی برای ما نشان می دهد که پزشکان در حال درست…این نقطه که در آن ما به آموزش بیماران ما گفت:” سینتیا, که تا کنون تنها اداره آزمون به عنوان یک پرستار است اما به دنبال به جلو به گرفتن یک رویکرد جامع تر به پرداختن به خطرات.

تبلیغات

“با توجه به حوادث مانند فولی آزمایش رخ داده است که در نه چندان دور گذشته وجود دارد عدم اعتماد به پزشکی آفریقایی-آمریکایی جامعه است. زیرا آنها نمی دانند که آیا یا نه شما به آنها گفتن حقیقت” او ادامه داد. “یک چیز در مورد آفریقایی-آمریکایی جامعه است که من می گویم این است که آنها را انتخاب کنید تا در صداقت از آنچه که شما در حال گفتن آنها را آنها را به حفاظت از خود و خانواده خود را. شما باید توضیح دهید که چرا این جمعیت بسیار آسیب پذیر و واقعا آن را به خانه.”

“من همچنین فکر می کنم که این است که واقعا مهم زمان به توضیح دهد که چرا آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به عوارض جدی از COVID-19,” دختر, گل یاس, توافق, توجه به چند نابرابری قرار داده است که جامعه ما در معرض خطر است. “من فکر می کنم آن زمان زیادی به درخشش نور در علل دیابت و فشار خون بالا و بیماری های قلبی در جوامع ما و نشان می دهد که ما اقدامات روزانه و رژیم غذایی کمک به سلامت ما نابرابری و چگونه رفتن به جلو ما می توانید سعی کنید به بهبود سلامت خود و سعی کنید برای جلوگیری از هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد دوباره.”

تبلیغات

این یک دلهره آور لحظه به شروع حرفه به عنوان پزشکان اما Kudjis در حال آرامش توسط این واقعیت است که آنها حداقل باید حمایت متقابل.

“من احساس می کنم خیلی خوش شانس است چرا که او بوده است و من امنیت پتو و بهترین دوست من و شگفت انگیز آن را به می دانم که من می توانید درایو را به شهر های مختلف و نه فقط به اسکایپ ، من می توانید به او صحبت کنید. من را می توان در اطراف او می گوید:” مامان سینتیا. “نکته دیگر این است که رفتن را از طریق این ما با هم واقعا بستگی دارد در هر یک از دیگر برای اطلاعات…ما کمک به یکدیگر و درک هر آنچه در آن است که ما در حال رفتن را از طریق به طوری که قادر به ادامه که در حالی که شما در حال یادگیری و در حالی که شما در حال رفتن به اقامت یک برکت و رحمت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de