برازیلیا: برزیلی کردم تکان دهنده نگاه جمعه در یک expletive رنگ و لعاب دیدار رئیس جمهور Jair Bolsonaro و کابینه خود را هنگامی که دیوان عالی کشور قاضی تصویری منتشر شده در مرکز تحقیقات با هدف قرار دادن رهبر راست.

آوریل 22 جلسه هیئت دولت تحت نظارت دادستان کاوش اتهامات توسط وزیر دادگستری سابق Sergio مرو که Bolsonaro سعی در دخالت پلیس فدرال تحقیقات.

اما آن را می تواند ثابت کند فقط به عنوان آسیب رساندن به Bolsonaro 18 ماهه دولت برای دیگر کثیف جزئیات آن شامل.

آنها عبارتند از: رئیس جمهور با استفاده از ناسزا توهین به فرمانداران وزیر آموزش و پرورش, دعوت به پرتاب دیوان عالی کشور در زندان و محیط زیست, وزیر اصرار دولت برای قانونی کردن معدن و کشاورزی در جنگل های بارانی آمازون در حالی که جهان در حال پریشان coronavirus بیماری همه گیر.

این ویدئو به نور آمد زمانی که سرجیو مرو استعفا داد و دو روز بعد از جلسه.

در آسیب رساندن نهایی کنفرانس مطبوعاتی پس از آن وزیر دادگستری محبوب مبارزه با فساد صلیبی متهم Bolsonaro از “دخالت سیاسی” در پلیس فدرال.

پلیس گزارش بررسی موارد متعدد مربوط به Bolsonaro و حلقه درونی خود, از جمله اتهاماتی که پسرش کارلوس ریو دو ژانیرو شهر, عضو شورای نظارت جعلی-اخبار مبارزات انتخاباتی به نفع پدرش.

مرو را به اتهام رهبری یک دیوان عدالت به منظور بررسی اینکه آیا Bolsonaro مسدود عدالت و یا مرتکب جنایات دیگر.

این کاوشگر که می توانید ببینید Bolsonaro محاکمه یا حتی استیضاح می آید به عنوان رئیس جمهور چهره رو به رشد مخالفت رأی و انتقاد خود را بیش از کمرنگ جلوه دادن این بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 21,000 زندگی در برزیل.

‘یکی دیگر از کمدی’

در این ویدئو Bolsonaro ریل در برابر آنچه که او خواستار عدم اطلاعات از پلیس فدرال یا PF.

“من نمی تواند گرفتن شگفتی در اخبار. جهنم PF نمی دهد من اطلاعات,” او می گوید. “من نمی توانم کار مانند آن است. به همین دلیل من قصد دارم به دخالت ، آن را نه یک تهدید… این حقیقت است.”

در نقطه دیگر او می گوید: “من در حال حاضر سعی در تغییر ما امنیت مردم در ریو دو ژانیرو رسما و من نمی توانستم. که به پایان رسید در حال حاضر. من نمی خواهید به صبر برای آنها را به تمام خانواده من, دوستان من, چون من نمی توانید تغییر دهید کسی در دستگاه امنیتی.”

پیش بینی انتشار تصویری از رئیس جمهور در حال حاضر به دنبال انجام کنترل آسیب و گفت او صحبت کردن در مورد اطمینان خانواده اش امنیت و نه حفاظت از هر کسی از بررسی است.

“یکی دیگر از بیهوده فقط فرو ریخت. وجود ندارد دوم در تصویری که در آن کسی می تواند شک من دخالت در پلیس فدرال,” Bolsonaro گفت: پس از انتشار آن است.

ناسزا و توهین

محدود به خانه های خود گیر Bolsonaro مخالفان برگزار خشن تظاهرات پس از این ویدئو را انتشار کوبیدن گلدان و تابه خود ویندوز.

گزیده ای از فیلم بدون توقف در برزیل تلویزیون.

در یکی Bolsonaro تسمه فحش در فرمانداران دو از برزیل بزرگترین ایالت سائو پائولو و ریو دو ژانیرو برای هجوم او را با تحمیل stay-at-home سفارشات شامل coronavirus.

“که قطعه ای از گه از یک فرماندار در سائو پائولو که توده ای از کود در ریو دو ژانیرو” او می گوید.

“همین دلیل است که من می خواهم… جمعیت کشور بود. که چیزی است که تضمین می کند که برخی از سگ ماده نمی تواند فقط نشان می دهد و نصب یک دیکتاتوری در اینجا.”

در یکی دیگر از, وزیر آموزش و پرورش ابراهیم Weintraub حملات دیوان عالی کشور برای دادن متحده نهایی می گویند در این موضوع است.

“اگر آن را به من, من می خواهم به پرتاب تمام این جنایتکاران در زندان با شروع دادگاه عالی” او می گوید.

در عین حال یکی دیگر از, وزیر محیط زیست ریکاردو Salles می گوید: “در حال حاضر که رسانه ها تنها صحبت کردن در مورد COVID ما نیاز به استفاده از این لحظه آرام به تغییر تمام قوانین و مقررات” جلوگیری معدن و کشاورزی در زمین های حفاظت شده در آمازون است.

محققان حذف مواد مربوط به کشورهای خارجی قبل از این ویدئو را انتشار. با توجه به برزیل گزارش های رسانه ای که شامل توهین به اظهارات در مورد چین و برزیل و بالا شریک تجاری.

در دیگر برنامه به طور بالقوه پیچ و تاب و مواد منفجره به پروب احزاب مخالف در کنگره خواسته اند محققان برای به دست گرفتن Bolsonaro تلفن همراه و از پسرش کارلوس.

دیوان عالی کشور قاضی نظارت پروب تصویب درخواست جمعه به دادستان کل که باید در حال حاضر تصمیم گیری در مورد درخواست است.

امنیت ملی وزیر Augusto Heleno هشدار داد چنین حرکتی را محل برزیل “ثبات ملی” در خطر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله