COVID-19 باعث لغو 2020 نمایشگاه ایالتی مینه سوتا

نمایشگاه ایالتی مینه سوتا در تابستان را قابل اعتماد آخر مجبور شده است برای سال تحصیلی تنها برای ششمین بار در طول تاریخ به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

“جایگزین برای سیلی چیزی هم که غیر قابل تشخیص و خطرناک” نمایشگاه مدیر کل چکش جری گفت. “قرار می دهد که این نمایشگاه در یک سوراخ, ما ممکن است هرگز از آمده است.”

تیم وایس از Giggles’ آتش کوره ها نا امید شد اما گفت: “من به شما بگویم لطفا چاپ این: ایمنی می آید.”

نمایشگاه اعضای هیئت مدیره رای به لغو پس از خصوصی تماس اینترنتی است که 45 دقیقه به طول انجامید. آنها رای دادند به اتفاق آرا به آن تماس بگیرید. این نمایشگاه گذشته بود لغو شد و در سال 1946 به دلیل فلج اطفال بیماری همه گیر. آن لغو شده است سه بار دیگر برای جنگ و هنگامی که برای جلوگیری از یک درگیری با شیکاگو نمایشگاه جهانی.

این تصمیم یک روز پس از اوهایو به نام دولت خود را عادلانه است. داکوتای شمالی نمایشگاه نیز لغو شده است. ویسکانسین, آیووا, و ایلینوی هستند و هنوز هم در حال حاضر.

از آنجا که ایالات متحده شیوع رمان coronavirus آن آشکار شد فروشندگان و غرفه داران نمی تواند آینده گفت: Ron Oleheiser رئیس جمهور از نمایشگاه دولت مدیره. برخی نگران بودند در مورد حضور کم و ناکافی درآمد. لغو چندین شهرستان نمایشگاه نیز تا به حال مانع از مسابقات مقدماتی برای برخی از دام حوادث.

“با توجه به وضعیت ما انجام داده ایم درست در زمان مناسب” Oleheiser گفت. “ما فقط باید به حرکت می کند و شروع به دنبال در 2021.”

پس از رای استفانی Shimp پست شده در رسانه های اجتماعی یک عکس از او را محبوب ساختمان در غرب پایان آبی انبار و نوشت: “این تصمیم درست برای همه … و هنوز هم غم انگیز. شما سال آینده را ببینید.”

در عرض چند ساعت او تا به حال چند ده یادداشت ترحم و وعده به دیدار او کسب و کار در سال آینده.

اگر چه COVID-19 عفونت اوج در مینه سوتا است که انتظار می رود در ماه جولای خطر سرایت کشته شده در سال جاری 12-روز واقعه که به تساوی صدها نفر از هزاران نفر از سراسر دولت است.

“به تمام مردمی که می گویند آنها می آیند مهم نیست که چه, خوب, با تشکر از, اما آن را نمی خواهد هر چیزی شما می خواهم به رسمیت شناختن” چکش گفت.

برخی از طرفداران پیشنهاد کرده بود یک نمایشگاه به صورت “تنها در افراد سالم” اما چکش گفت: این نمایشگاه دارای “رو در دسترس برای همه است.”

این نمایشگاه به طور معمول به تساوی بیش از 2 میلیون بازدید کننده در طول اجرای آن خدمت به عنوان تابستان گذشته هورا و پایان دادن به در روز کارگر با بسیاری از کودکان در سراسر کشور از بازگشت به مدرسه در روز بعد.

چکش قبلا گفت: این نمایشگاه تا به حال به طور کامل در نمایشگاه و یا نه در همه.

او با رد این ایده از کاهش, مانند دما چک.

“اجتماعی فاصله? در اینجا ؟ بیا” او گفت: پس از رای دادن.

فروشندگان در صورت از دست دادن درآمد از لغو, اما ایمنی فرآورده نیز دلهره آور است.

مایکل و سارا Wentzien خود سن فلیپ Tacos در مواد غذایی ساختمان. همراه با پدر و مادر خود را’ خانه-دم کرده ریشه آبجو عملیات آنها استخدام حدود 50 کارگران در هر سال است.

آنها استراتژیسازی در مورد چگونه به با خیال راحت به یک دوجین از کارکنان خود را به 18-توسط-20 پا فضا در ساعات اوج. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تغییرات پیکربندی به مطمئن شوید که مردم امن” مایکل Wentzien گفت. “ما نگران کارکنان.”

در حال حاضر آنها نگران هستیم که آیا طرفداران خود باز خواهد گشت و خود را تاکو مخروط می توانید نگه دارید تا حرکت خود را از قوی 2019 اولین. “ما امیدواریم که fairgoers را به یاد داشته باشید چه مقدار از آنها لذت می برد تمام مواد غذایی ما زمانی که آنها بازگشت به 2021” سارا Wentzien گفت.

دانشگاه مینه سوتا گسترش دین بورلی Durgan که نظارت 4-ثانیه با صدور بیانیه ای گفت: سلامت یک ستون از 4-H تعهد است.

“در هفته های آینده ما خواهد شد به اشتراک گذاری برنامه های ما برای راه ما می تواند ایجاد تجربه های جدید,” او گفت:. “آن را نمی خواهد جایگزین عادلانه اما ما متعهد به معنی برنامه نویسی است.”

چکش تصمیم گرفت در اواخر هفته گذشته به برنامه ویژه جلسه هیئت مدیره برای چهار شنبه انتظار می رود با رای به لغو. برای حداقل یک ماه رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و کارکنان خود را ابراز بدبینی در مورد چشم انداز برای پایان تابستان جمع آوری به دلیل خطر جامعه گسترش این رمان coronavirus.

“ما نمی توانیم ایجاد یک واقعیت موازی. ما باید به تصمیم گیری بر اساس آنچه ما می دانیم امروز” چکش افزود که بیماری های همه گیر و آفت بافته شده از طریق تاریخچه; آنها نه بی سابقه است. “ما بازیابی,” او گفت:.

نمایشگاه اعضای هیئت مدیره به نمایندگی از دولت قانونی کشاورزی منطقه. آنها جو فاکس شمالی, St. Paul D. J. Leary از مینیاپولیس Gordy Toenges از Alden جف هاوکینز از اینور گروو هیتس, گیل Johnson, Anoka, جو Scapanski از ساوک رپیدز Wally Wichmann از Balaton ری Erspamer از هیبینگ و دنی Grunhovd گری.

همه رای به لغو جز Leary که نیست در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de