کلکته: مرگ و میر ناشی از طوفان Amphan در بنگال غربی افزایش یافته است به 85 به عنوان عصبانی Kolkatans متوسل به اعتراض و راه بندان جاده در نقاط مختلف شهر در طول دولت عدم بازگرداندن حالت طبیعی حتی پس از سه روز.

با زندگی عادی از دنده انداخته منطقه بدترین حوادث آب و هوا مقامات درهم در بخش های مختلف دولت برای بازگرداندن حالت عادی.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی است به احتمال زیاد به دیدار Cyclone Amphan آمار South 24 Parganas منطقه در روز شنبه و سهام را از این وضعیت است.

Lakhs از مردم ارائه شد بی خانمان به عنوان طوفان Amphan قطع راه تخریب را از طریق نیم دوجین ولسوالی دولت در چهارشنبه مسطح خانه های ریشه کنی هزاران نفر از درختان و swamping مناطق کم ارتفاع.

به گفته منابع رسمی حدود 1.5 کرور مردم از دولت شده است به طور مستقیم تحت تاثیر قرار و بیش از 10 لاخ خانه های تخریب شده ناشی از طوفان.

اگر چه برق و اتصال به تلفن همراه گرفته شد در برخی از قطعات از کلکته و شمال و جنوب 24 Parganas منطقه بسیاری از مناطق همچنان باقی می ماند در تاریکی به عنوان قطب قدرت دمیده شده و خطوط ارتباطی جامعی.

چندین جاده ها و خانه ها در کلکته هوره و شمال و جنوب 24 Parganas منطقه همچنان باقی می ماند اب اشباع به عنوان بیچاره شهروندان در خیابان ها آمد در برابر دولت را “بی تفاوتی و ناکارآمدی”.

مردم در نقاط مختلف کلکته صحنه تظاهرات و محاصره و پس از شب جمعه خواستار از سرگیری فوری از قدرت و تامین آب سه روز پس از Amphan ویران دولت است.

Firhad حکیم رئیس کلکته شهرداری شرکت هیئت مدیره از مدیران مطمئن باشید که مردم عادی خواهد بود دوباره بازسازی شد و در یک هفته به عنوان مقامات دولتی مشغول به کار بودند دور ساعت برای بهبود وضعیت.

“بیش از 5 ، 000 درختان بی خانمان شده اند. ما در حال حاضر پاک چندین جاده” حکیم گفت. “ما در تماس با بخش خصوصی ارائه دهنده خدمات تامین برق و خواسته آنها برای بازگرداندن عرضه به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

در Kakdwip منطقه South 24 Parganas منطقه, مردم شکایت کرده است که آنها به اندازه کافی داده شده کارگران ورق برای پوشش سقف خانه های آسیب دیده از طوفان.

در Hingalganj بلوک, North 24 Parganas, مردم ادعا کرد که آنها در حال اجرا از مواد غذایی به عنوان مغازه ها در مجاورت بودند هنوز به آسانسور کرکره پس از فاجعه.

“کل منطقه زیر آب است و ما از مواد غذایی برای سه روز. ما هنوز برای دریافت هر گونه امداد گفت: Geeta محلی ساکن این منطقه است.

چندین امداد اردوگاه آمده اند تا در مناطق که در آن بیچاره مردم در صف برای دو مربع از غذا و سرپناه پس از خانه های خود بودن یا دمیده یا شسته.

تیم ملی در واکنش به این فاجعه نیرو و دولت در امداد رسانی نیروی کار کرده اند در یک جنگ-جای پا برای پاک کردن جاده ها مسدود شده توسط بی خانمان درختان.

نخست وزیر نارندرا حال پرواز را به کلکته روز جمعه و انجام یک نظر سنجی های هوایی از طوفان-مناطق ضربه همراه با وزیر Mamata بانرجی.

در تمجید از تلاش های دولت در مبارزه با بحران مودی اعلام کرد یک پیشرفت کمک 1,000 تومان کرور روپیه برای دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله