با وجود سنبله در COVID-19 موارد در کلیساها تهمت می گوید: فرمانداران باید اجازه می دهد تا آنها را به باز کردن


Illustration for article titled Despite Spike in COVID-19 Cases in Churches, Trump Says Governors Must Allow Them to Open

عکس: گتی ایماژ

هر چند دو کلیسا در گرجستان و تگزاس به تازگی دوباره به بستن درهای خود را پس از جماعت خود را قابل پیش بینی آغاز شد که خاک یکسان توسط coronavirusرئیس جمهور تهمت می گوید فرمانداران سراسر کشور باید اجازه می دهد مکان های عبادت برای باز کردن این آخر هفته.

تبلیغات

“برخی از فرمانداران باید تلقی مشروب فروشگاه ها و درمانگاه سقط جنین ضروری است اما باید از سمت چپ کلیساها و خانه عبادت است. این درست نیست. بنابراین من اصلاح این بی عدالتی و تلفن خانه عبادت ضروری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه سی ان ان گزارش شده است.

از سی ان ان:

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواستار بر فرمانداران به “اجازه می دهد کلیساها و اماکن عبادت برای باز کردن در حال حاضر.”

“اگر هر گونه سوال وجود دارد آنها در حال رفتن به مجبور به تماس با من, اما آنها نمی خواهید به موفقیت در آن تماس” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

“فرمانداران نیاز به انجام کار درست و اجازه می دهد این بسیار مهم و ضروری بعد از ایمان به باز کردن در حال حاضر این آخر هفته. اگر آنها آن را انجام نمی, من باطل خواهد شد فرمانداران” او ادامه داد.

تبلیغات

فقط روز قبل از رئیس جمهور اعلام این CDC تا به حال منتشر شده یک گزارش برجسته کلیسا در آرکانزاس که در آن 92 عبادت کردم با آلوده مرگبار COVID-19 بیماری و گسترش آن به اضافی 26 نفر در اطراف آن جامعه است. شیوع left 4 نفر کشته شدند.

CDC گزارش منتشر شده در مارس 19, توصیه می شود که ایمان مبتنی بر سازمان های کار با مقامات محلی برای تغییر فعالیت های, بنابراین به عنوان برای جلوگیری از COVID-19 انتقال خود را به جماعت و جوامع است.

اما رئیس جمهور اعلام روز جمعه به همراه جدید CDC راهنمایی در اجتماعات کلیسا که اساسا اجازه می دهد برای مردم را به انجام آنچه آنها می خواهند به نام ایمان.

ما مطمئن هستیم که تغییر لحن از سی دی است که فقط یک تصادف است.

سفید انجیلی رهبران از جمله کسانی که از کنوانسیون باپتیست جنوبی و اولین موسسه آزادی استقبال کرده اند مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعیه با توجه به سی ان ان اما نمایندگان از ادیان داد و مسلمان و یهودی ادیان گفته اند که آنها را حفظ خواهد کرد درهای خود را بسته و جماعت خود را امن در این آخر هفته.

تبلیغات

در بیانیه ای به HuffPostایمان رهبر و سر مردم فقیر کمپین Rev. Dr. William J. باربر دوم به چالش کشیده دينداری از رئیس جمهور را اعلام.

“این یک نقض محبت خود را به عنوان همسایه خود را به انجام چیزی است که شما می دانید می توانید از همسایه خود را در راه آسیب است,” برگرد. آرایشگر گفت. “که اساسی نقض شده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de