اف بی آی برای بررسی تیراندازی پلیس از Breonna تیلور


Illustration for article titled FBI to Investigate Police Shooting of Breonna Taylor

عکس: شاتر

در مارس 13, 26-سال-پیر Breonna شد در خانه با دوست پسر خود را هنگامی که پلیس وارد محل اقامت خود, شات و او را کشته است. بحث های زیادی احاطه شده است مورد وجود دارد دو حساب متفاوت از آنچه نقل و افسران پوشیده نیست دوربین بدن.

تبلیغات

در روز پنج شنبه اف بی آی افتتاح شد, رسیدگی به پرونده با توجه به اخبار CBS. “اف بی آی را جمع آوری و در دسترس همه حقایق و شواهد و اطمینان حاصل خواهد کرد که تحقیقات انجام شده در یک نمایشگاه کامل و بی طرفانه شیوه” رابرت براون نماینده ویژه مسئول FBI لوئیزویل در بیانیه ای گفت. این می آید از یک هفته پس از کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear به نام برای بازرسان فدرال به نگاه به این مورد.

تبلیغات

لویی مترو اداره پلیس گفته است که ماموران اعلام حضور خود در زدم و بلافاصله از کار اخراج بر کنت واکر, تیلور, دوست پسر. یکی از افسران کشته شد در ساق پا در طول ارز. واکر دستگیر شد و در حال حاضر در مواجهه با اتهام درجه اول حمله و اقدام به قتل یک افسر پلیس است. افسران شد اجرای حکم به جستجو برای مواد مخدر در تیلور را در صفحه اصلی.

عمدی شکایت ثبت شده توسط تیلور خانواده جزئیات مختلف یک سری از وقایع است. طرح دعوی در دادگاه نام افسران Myles Cosgrove و برت Hankison و گروهبان. جاناتان Mattingly به عنوان متهمان. آن مدعی است که این افسران در بینام و وسیله نقلیه در لباس شخصی و وارد خانه بدون اعلام آنها افسران پلیس. واکر مجوز تفنگ مالک معتقد بود کسی که در تلاش برای شکستن به خانه و عمل در دفاع از خود. “متهمان سپس اقدام به اسپری تیراندازی به اقامت در مجموع بی توجهی به ارزش زندگی انسان” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

مورد منجر به لویی شهردار نیاز به تمام افسران پلیس را می پوشند دوربین بدن. طرح دعوی در دادگاه واصل سال گذشته در برابر Hankison مدعی است که افسر بود کینه جو بود و هیچ موضوع کاشت مواد مخدر. هر سه نفر از این افسران که قرار است در مرخصی اداری در حالی که تحقیقات داخلی صورت می گیرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de