مواد غذایی خرده فروشی کارگران در حال مبارزه با ترس با تغذیه مینه سوتا طول COVID-19

لی Dexter

Supervalu راننده

فقط قبل از اینکه لی Dexter سر برای یک تغییر طولانی رفت مواد غذایی در سراسر شهرهای دوقلو او اغلب به شوخی به همسرش دب “من برای رفتن به محل کار. من یک شهر به خوراک.” برای دکستر و صدها نفر از فروشگاه های مواد غذایی رانندگان است که هرگز واقعی تر به عنوان آنها نقش مهمی در حفظ Minnesotans تغذیه در بیماری همه گیر. “شما دیدن قفسه و شما لازم نیست مقدار زیادی از فکر چگونه کار می کند” گفت: Dexter, 63, از بروکلین پارک. “این کار من است که پیوند بین فروشگاه و انبار. من متوجه مسئولیت وجود دارد.” او را رانده کامیون برای 40 سال اما در این سال بر خلاف هر گونه دیگر است. در اوایل Dexter مشغول به کار 72 ساعت در هفته به نگه دارید تا با تقاضا است. او را به عقب به طور معمول شیفت در حال حاضر تخلیه پالت پوشیدن پارچه ماسک و دستکش و بهداشتی دستگیره درب. “من نمی بینم خودم را به عنوان یک قهرمان” گفت: Dexter سابق دریایی. “من فقط انجام کار من است.” کلی اسمیت

“مواد غذایی, آیا پیاده روی خود را به فروشگاه ها. مردم تعداد ما برای دریافت کار انجام می شود.”

محمد کابا

کارگر انبار, ایالات, طبیعی, غذاهای, Inc.

محمد کابا یک کارگر انبار و اتحادیه مباشر برای ایالات غذاهای طبیعی, Inc. به تازگی هر چند او اضافه COVID الهام گرفته از نقش: تسکین دهنده-in-chief. “من به طور مداوم با افرادی که پرسید” چه کار کنیم کار ما در حال حاضر ؟ اگر من مریض باید چه کار کنم؟’ “کابا اطمینان کارگران خود را که موظف اقدامات احتیاطی مانند ماسک و دستکش استفاده از چنگال بالابر برای جلوگیری از دست زدن به محصول و اتاق استراحت محدود به 10 به جای 50 در میان تغییرات طراحی شده برای نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است به عنوان آنها کشتی هزاران مورد از حوله کاغذی, آب, کنسرو شده و دیگر اقلام ضروری به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر منطقه است. او را نگه می دارد ضد عفونی کننده دست در ماشین خود و تغییر لباس های خود را قبل از در آغوش او سه بچه های جوان. “ما قطعا امن و مردم لازم نیست که به نگرانی در مورد ما اما هیچ زمان به زودی همه چیز عادی نگاه.”

“خدا را شکر من هنوز هم یک شغل است و ما در حال 24/7. ما نیست و متوقف نخواهد شد.”

ساحل خانواده

شما نام آن را, آنها آن را انجام داده ام

در اینجا یک لیست مواد غذایی برای شما: لایحه ساحل, توله, مواد غذایی, مدیر مپلوود شرق. همسرم, Cari ساحل, Juicery مدیر Stillwater. بری (ساحل) Butler, 30, مشتری, خدمات, مدیر مپلوود غرب است. بیلی ساحل, 24, گوشت, مدیر آردن هیلز. ملانی ساحل, 17 تولید استاکر, Stillwater. وسط دختر میراندا مشغول به کار در یک توله دلی در کالج. “هیچ جا وجود دارد من می خواهم به جای آنها شروع به کار در سن 16 سالگی” گفت: Cari که آغاز شده و در توله در سال 1987. “این می تواند به نوبه خود به یک زندگی حرفه ای است.” لایحه موافق است. “من همیشه به این معنا است که مشتریان ما را برای یک نوکر کار, اما من در آن به عنوان یک بسیار ضروری است بخشی از جامعه ما است.” او قدردانی نوظهور قدردانی از مشتریان و امید آن چوب. Cari مشتاقانه در انتظار بازگشت آرام گرفتن-یو پی اس با همسایگان پر کردن چرخ دستی خود. او گفت: “هر کس در یک ماموریت برای به دست آوردن آنچه آنها نیاز دارند و بازگشت.”

“شما هنوز هم احساس استرس در هوا اما من فکر می کنم آن را آرام.” لایحه ساحل

مارسیا Rowe

عملیات سرپرست Lunds & Byerlys

مارسیا رو حس همه چیز تغییر کرده بود در اواسط ماه مارس با ورود چیزی جدید و قابل لمس در وایت بیر لیک Lunds & Byerlys: ترس. “شما می توانید آن را ببینید و شنیدن آن را در مشتریان, صدای,” او گفت:. رو یک فرد مردم جمع کارکنان به آموزش آنها در پروتکل های جدید: پاک کردن سطوح کيسه تنها اگر مشتریان آن را درخواست و انجام بهترین خود را برای پیدا کردن محصولات در تامین کوتاه مدت. شاید مهم ترین درس برای نقاب کارکنان این بود: “من به آنها یادآوری,” او گفت: “به لبخند با چشم خود.” رو از وادنایس هیتس کمک به اجرای یک ژیمناستیک مرکز 20 سال قبل از ساخت تغییر حرفه ای. کار او شامل نظارت کنگره سفارشات آنلاین و توجه به آنچه لمس می شود — شمارنده دستی گوشه — پس از آن می تواند بررسی شود. چه چیزی تغییر نکرده است, او گفت: “هدف من است به مطمئن شوید که مشتریان ما بهترین خدمات و ایمن ماندن.”

“من یک درهم و شده است که چیزی بسیار دشوار است.”

Janssen قطع

مدیر همونگ کشاورزان آمریکایی انجمن

Janssen قطع شد برای اجرای یک ایمنی مواد غذایی سمینار در سیاتل در اوایل ماه مارس. پس از آن لغو شد, قطع بر خاست به عمل در مقابل خانه. “نگرانی من این بود که چگونه ما حمایت از کشاورزان در شهرهای دوقلو به خاطر همه چیز است که رفتن به تغییر” گفت: قطع, مدیر غیر انتفاعی همونگ کشاورزان آمریکایی انجمن (HAFA) و مدیر از پدر و مادر خود را’ محبوب رول تخم مرغ, تریلر, در, St. Paul بازار کشاورزان. به طور کامل 70 درصد از همونگ-رشد تولید و فروخته شده در بازارهای کشاورزان; دیگر تولید رفت و به مدارس و رستوران ها در حال حاضر توقیف. بازار تا به حال برای زنده ماندن اما با خیال راحت. در حال حاضر آن را در یک جهت جریان با 6 پا جداسازی; گزینه برای preordering و prepaying هستند که به زودی. آویزان است heartened برای دیدن افرادی که مایل به حمایت از خود فروشندگان است. “ما در بی سابقه ای از زمان که در آن ما در حال به چالش کشیده به فکر می کنم متفاوت در مورد مواد غذایی است.”

“این یک فرصت برای حمایت از کشاورزان محلی و واقعا ارتباط با آنها.”

سرگئی Taracido

صندوقدار کوالسکی را وودبوری

بسیاری از سرگئی Taracido خانواده زندگی در شمال ایالت نیویورک پس COVID-19 بود در رادار خود را قبل از آن مورد توجه بسیاری از دوستان خود را. هنوز, او گفت که او “در کفر” را به عنوان او را تماشا تغییرات رخ داده در کوالسکی را در وودبوری که در آن او در حال حاضر باعث می شود خود را در دسترس است در هر زمان بین 9 صبح و 10 شب کوتاه گفتگو با مشتریان است. مردم سفارش آنلاین “مقدار زیادی بیشتر مواد غذایی بیش از حد معمول” مانند کاهش سرما در 2 پوند بسته به جای یک و نیم پوند. و چند تا کودکان در فروشگاه. Taracido, 20, آثار تا 40 ساعت در هفته در فروشگاه شراب انجام وانت سفارشات و یا در صندوقدار/حسن نیت ارائه میدهد از ایستگاه های. او همچنین مطالعه و کسب و کار در قرن کالج. “ما فقط انجام بخشی از ما,” او گفت:, ارسال خاص با تشکر از امدادگران. “این خواهد شد و در نهایت بیش از.”

“این خوب است برای نسل ما قادر به تماس با مردم از طریق تلفن.”

اندرو Silbernagel

گوشت, گروه, مدیر, گوه مینیاپولیس

به مدت دو هفته او گفت: آن را مانند روز قبل از روز شکرگزاری است. اندرو Silbernagel, 36, گوشت, مدیر بخش در گوه Co-op در مینیاپولیس نگران است که تقاضا به مراتب بیش از عرضه است. “اما همه ما فروشندگان واقعا تشدید و افزایش تولید, ساخت و تحویل در زمان آنها به طور معمول نمی خواهد.” گوه به روابط دیرینه با به عنوان بسیاری از 20 مزارع خانوادگی در مینه سوتا و ویسکانسین و آیووا داده اند co-op یک مزیت در این زمان بی سابقه گفت: Silbernagel (تصویر روی جلد) که مشغول به کار برای گوه در دانشگاه و هرگز به سمت چپ. “من تماس تلفنی و روز بعد آنها در اینجا. کار با افرادی که رشد و بالا بردن حیوانات است واقعا پرداخت در یک زمان مثل این.” در حالی که به شدت کاهش یافته وجود دارد هیچ کند روز دیگر. که خوب با او جانباز کارکنان. “ما موارد نگاه زیبا در هر روز است.”

“ما کارکنان احساس می کند بسیاری از معنی و اهمیت شغل خود را برای تغذیه مردم است.”

Maren هاردی

تحویل راننده Haskell را مینیاپولیس

قبل از COVID-19 او تحویل شد بیشتر به مرکز شهر کسب و کار و شرکت احزاب; سفارشات بزرگ, چند مسکونی. در حال حاضر از آن هیچ چیز برای Haskell را تحویل راننده Maren هاردی برای قرار دادن 1000 مایل در شرکت فورد فوکوس تراورس شهرهای دوقلو به خانه ها و آپارتمان ها و استقبال با یک مشترک خودداری کنند: “شما به من فرد مورد علاقه.” هاردی راه می رفت و به کار در یک شنبه بلافاصله پس از Minnesotans خواسته شد تا به ماندن در خانه برای پیدا کردن 200 سفارشات در صف. “اما آن را حس می کند کامل” گفت: هاردی. “مردم می خواهم به معاشرت رفتن به رستوران. هنگامی که شما نمی توانید بیرون بروید, شما در حال رفتن به مطمئن شوید که شما آن را در خانه.” او به راحتی می سازد 20 تحویل یک روز و گاهی اوقات با کمک رانندگان دیگر. او سپاسگزار برای دست انداز در پرداخت و سخاوتمندانه راهنمایی هنگامی که او قطره کالا. “مینه سوتا خوب است که واقعا نشان دادن در حال حاضر.”

“من بسیاری از به طور منظم است که من قبل ندارد. … ما خانواده در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de