Illustration for article titled Joe Biden Just Proved Why He Must Have a Black Woman as VP

عکس: اسکات اولسون (گتی ایماژ)

جو بایدن یک مرد سفید پوست در امریکا است.

مردم سفید با افتخار از قتل عام مردم بومی آنها به نام “وحشی” از آنجا که بومی آمریکا هولوکاست را “سرنوشت ملی.” آنها هیچ مشکل که خود را “پدران بنیانگذار” اقتصادی ابرقدرت سوخت خونین ابرو و calloused دست به بردگی گرفته آفریقایی که اشغال این قاره قرن ها قبل از ورود مردان که مندرج سفید برتری به آمریکا اخلاق.

تبلیغات

مردم سفید نیست ذاتا نژادپرستانه اما امریکا است.

در امریکا سفیدی ضد گلوله است. این یک نخستزادگی یک واکسن و یک سپر بادگیر است که در طول تاریخ محافظت سفید مردم از خود-آگاهی و شناخت از کسی بشریت گذشته از خود به خود. این کشور را متقاعد زنان خانه دار است که آنها باید تف, تف کردن در صورت دختر و نوبت مردم عوام به لینچ اوباش. چیزی که به سادگی زندگی در نسیم خنک از تاریخ آمریکا را به مردم سفید.

تبلیغات

از آنجا که چگونه امریکا تنظیم شده است اگر ما به نحوی در بر داشت مهربان ترین مهربان نوزاد سفید که تا کنون در زمان یک نفس از هوایی آمریکا که کودک نیاز هر اونس از قدرت تواضع و آگاهی از آن می تواند جمع اوری از آن کودک عضلات به سادگی نمی تواند نژادپرست است.

و آن را خواهد شکست.

چرا که آن را هنوز هم یک کودک در آمریکا است.

سفید مردم آموزش داده نمی شود نژادپرست است. امریکا به سادگی آنها را تبدیل به…و…آمریکایی است.

به وجود در امریکا است که به اطاعت از قوانین نوشته شده توسط سفید supremacists که پایبند به قانون اساسی نوشته شده توسط سفید supremacists که تقویت سفید برتری. و فراموش شده چیزی است که به طور مداوم با تایید آنچه که به معنای واقعی کلمه قدرتمند ترین نهاد در جهان دشوار است—اگر نه کار غیر ممکن است. شاید هیچ گروه دیگر بر روی زمین است متعادل و این دیوانه کننده تحقق با شفقت و قدرت و حکمت مانند زنان سیاه در امریکا است.

مردم سفید نمی تواند به خود کمک کند.

زنان همیشه.


در روز جمعه جو بایدن گفت Charlamagne Tha خدا: “اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من تهمت یا پس از آن شما نیست،”

تبلیغات

جو بایدن شده است ساخت این نوع از gaffes 40 سال از آنجا که او یک مرد سفید پوست در امریکا است.

تبلیغات

سفیدی جانشین خود و موقعیت سیاسی خود ایستگاه و حتی تجربه خود را. و اگر او در حال رفتن به نمایندگی از یک حزب وظیفه با اندیشه حاکم قهرمان جهان از سفیدی کسی به او جلوگیری از بارها و بارها انجام این کار است.

و آن را به یک زن سیاه و سفید.

برای 400 سال سیاه زنان برگزار کردن خانواده ها و گذشت در طول تاریخ ما است. حتی اگر آنها در حال درمان بدتر نه تنها که در آن شما نیاز به مقاومت در برابر تمام درد, اما آنها نیاز به لبخند طریق آن را در حالی که ماندن دست و تسکین دهنده خشم از کسانی که آماده بودند برای گرفتن قمه.

تبلیغات

و آنها نیز برداشت قمه.

این زمان منحصر به فرد در تاریخ آمریکا نیاز به شخصی که آشنا با عواقب و می تواند نوسان یک کارد بزرگ و سنگین. کامالا هریس و وال Demings رفتن به محل کار با ده ها تن از مینی Trumps هر روز نیاز به مقابله با نژادپرستی و تبعیض جنسی در حالی که هنوز عبور از قانون و پیشنهاد سیاست. حرفه خود را واقع شده است و اردوگاه های آموزشی برای متعادل کردن سیاست و سیاست در داخل موسسات ساخته شده به انقیاد آنها.

تبلیغات

و آیا شما تا کنون دیده Stacy آبرامز اخم? من منتظرش بوده ام برای 3 سال به گوش او تماس برایان کمپ یک “صبح” اما او ظاهرا یک فرد بهتر از من است. حتی در حالی که مبارزه با یک سالن از شهرت رای سرکوبگر او به کار گرفته شده در آن با عزت و وقار. وجود خواهد داشت بسیاری از رای گیری فساد اقتصادی در این انتخابات چرخه و او ممکن است بهتر است در برخورد با انتخابات دخالت بیش از هر سیاستمدار در کشور است.

وجود دارد بدون مردان زنان سفید یا “رنگ” که واجد شرایط هستند و باید سیاست تجربه به بایدن را در حال اجرا همسر. آنها ممکن است رزومه کاری و واجد fides اما آنها سیاه و سفید نیست. در این انتخابات, سیاهی است و نه فقط نمادین ویژگی است که می تواند در جذب رای دهندگان. مردم سیاه و سفید در حال سرمایه گذاری بیشتر در نتیجه این انتخابات از آنجا که ما باید با توجه بیشتر به حزب دموکرات و سود حداقل. ما نمی توانیم درخواست امریکا برای تحقق وعده خود را به قانون اساسی در حالی که حزب دموکرات نادیده بدهی خود را به ما.

تبلیغات

جو بایدن نمی مدیون زنان سیاه هر چیزی. آنها به او رای دادند آزادانه در اصلی. حزب دموکرات نمی مدیون مردم سیاه و سفید هر چیزی ،

اما آنها به ما نیاز دارند.

اگر حزب دموکرات تصمیم می گیرد به شکار زنان سفید میانه رو مانند آنها در سال 2016 آنها باید انتظار نتایج مشابه. به یاد داشته باشید 53 درصد ؟ گرچن Whitmer نمی گه اما یک میانه Tim Kaine, و اگر شما می خواهید بدانید که چگونه زنده ctq است فقط به یاد داشته باشید که من فقط هفت اولیه نمایندگان به دور از بودن با ctq در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات و او $16,999,998 میلیون سرب بر من در جمع آوری کمک (من در بر داشت 2 دلار در خشک کن دیروز).

تبلیغات

به علاوه آیا شما فکر می کنم هزینه کل یک کمپین فصل با ctq یا گرچن Whitmire تولید کمتر gaffes مثل این یا بیشتر از همان ؟

در حال حاضر شما می توانید تصور کنید که حتی فکر برخی از مزخرف بود چه اتفاقی افتاده با بایدن دانستن شما در مورد ملاقات با کامالا هریس یا وال Demings?

تبلیغات

منحرف از تاریخچه نژاد پرستی, ما می خواهم به بحث در مورد نظری colorblindness و برابری است اما حقیقت این است که ما متفاوت برای یک دلیل. ما سوابق و تجارب معنی چیزی. و سفید هر کسی که واجد شرایط است به معاون رئیس جمهور بوده است و مقیم در یک کشور است که بر هر تعصب مفهوم است که ساکن در مغز خود را. آنها شده اند ضد گلوله تمام آن سال ها.

و نیاز به یک زن همسر در حال اجرا است و هیچ ربطی به مفهوم “تنوع” و یا پرداخت از رای دهندگان که رو بایدن به نامزدی. یک زن است که به سادگی نمی واجد شرایط به ربودن این کشور از دست زمان سفید supremacist رژیم است. و اگر شما فکر می کنم رنگ پوست باید یک پیش نیاز برای یک شغل من آرزو می کنم شما می ام و شروع به ساخت آن نقطه 400 سال پیش.

تبلیغات

اما کسی برای جلوگیری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن.

تنها یک زن می تواند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de