مبارزه بر سر اینکه آیا یک Stearns County نوار می تواند بازگشایی نقل مکان کرد و از خیابان به دادگاه در روز جمعه.

بر خلاف اوایل این هفته وجود دارد آبجو نوشیدن پرچم تکان دادن مشتریان در دست به حمایت مشکوک وطن میخانه و صاحب آن تمایل به بازگشایی به سرعت به عنوان ممکن است در طول COVID-19 همه گیر وجود رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را که در کافه ها و رستوران ها ارائه نمی دهد در قضیه نوشیدن و یا ناهار خوری تا ژوئن 1.

به جای وکلا استدلال ارائه شده از طریق ویدئو کنفرانس به Stearns County District قاضی شان وانگ که نبود قانون در مورد جمعه اما وعده داده شده را به یک تصمیم “هر چه زودتر به جای بعد.”

کریس Schiffler صاحب سایه را در آلبانی, Minn. و پنج دیگر شهرهای عهد کرده بود هفته گذشته به بازگشایی در مخالفت با فرماندار سفارش. روز دوشنبه دادستان کل کیت الیسون دفتر به دادگاه رفت و یک ضابط موقت به منظور جلوگیری از باز کردن.

به عنوان یک جمعیت چند صد نفر از هواداران خارج از آلبانی نوار دوشنبه Schiffler به آنها گفت که او نمی خواهد سرپیچی از دستور به توصیه وکیل. اما روز جمعه خود وکیل به نام Walz را ناعادلانه و خلاف قانون اساسی اصرار قاضی اجازه دهید به سایه باز.

“مشتریان من لازم نیست که هر گونه بی احترامی به رژیم صهیونیستی است. Walz” گفت: St. Cloud وکیل گری Leistico به نمایندگی از سایه است. Leistico گفت کافه ها و رستوران ها در outstate مینه سوتا اغلب تنها جایی مردم به دیدار و گفت که کشورهای دیگر باید “leapfrogged” بیش از مینه سوتا در بازگشایی.

“شما می توانید رفتن به یک نوار یا رستوران در ویسکانسین, داکوتای شمالی, داکوتای جنوبی, نبراسکا” Leistico گفت. “در میانه مینه سوتا است مستقل.”

Leistico گفت که 49 متحده تا به حال یک بار محدودیت در کافه ها و رستوران ها اما که تنها 13 انجام دهید در حال حاضر.

“مشتریان من هستند نه کور به موضوع ایمنی,” او گفت:. “آنها در حال حاضر به دنبال [فدرال ایمنی] دستورالعمل ها و همکاری با مقامات بهداشت محلی.”

که به اندازه کافی خوب نیست مقابله وکیل دولت که به نام بیماری همه گیر بهداشت و درمان اضطراری که نیاز به یک هماهنگ ایالت رویکرد است.

“دولت را ندارد هر گونه شادی در داشتن را به این طرح دعوی در دادگاه گفت:” دستیار دادستان کل Jason Pleggenkuhle.

“آن را درک مشکلات اقتصادی که در کافه ها و رستوران ها در سراسر مینه سوتا روبرو هستند.”

اما سایه صاحبان “نمی تواند جایگزین فرماندار نیروهای پلیس در مواقع اضطراری با قضاوت خود را در مورد آنچه که حق را برای کسب و کار خود را.

“فرماندار قضاوت … بیش از معقول” Pleggenkuhle گفت.

“COVID-19 جهانی است همه گیر. هماهنگ و استراتژیک پاسخ مورد نیاز بود برای پاسخ به اورژانس در سطح دولت است.”

الیسون در حال حاضر برای این ویدئو شنیدن اما صحبت نمی کنم جز برای تشکر از قاضی در پایان.

خیلی از این جلسه بود که با تمرکز بر موارد قانونی سابقه و بحث های مفصل در مورد قوانین حاکم بر Walz اورژانس قدرت. اما وکلای گاهی اوقات بازگشت به هسته از مواضع خود.

برای دولت که به معنای نیاز به یک قدرت مرکزی برای هماهنگ کردن یک ایالت پاسخ به موارد اضطراری. برای Schiffler و سایه دار آن را درخواست نمی شود مانع در حال اجرا کسب و کار خود را در حالی که کسب و کارهای دیگر در مینه سوتا شده اند مجاز به کار گیرند.

Leistico اشاره کرد که اکثر COVID-19 موارد در Stearns County تشخیص داده شده اند در میان کارکنان منطقه بزرگ بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

در عین حال “آنها می توانند باز باقی می ماند اما کافه ها و رستوران ها قادر به,” او گفت:.

Pleggenkuhle گفت: بارها و رستوران ها نخست پرورش زمینه را برای گسترش یک بیماری همه گیر.

“شما اجازه می دهد مردم برای جمع آوری در یک فضای محدود برای یک دوره طولانی از زمان و هنگامی که آنها در حال غذا خوردن آنها نمی تواند پوشیدن ماسک,” او گفت:.

وانگ به نام مورد “یک موضوع مهم برای همه درگیر.

“من فکر می کنم همه ما دلسوز که به گرفتاری های کوچک-صاحبان کسب و کار به طور کلی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de