لویی دادستان معکوس اتهامات عنوان شده علیه پسر در Breonna تیلور تیراندازی پلیس


Illustration for article titled Louisville Prosecutors Reverse Charges Against Boyfriend in Breonna Taylor Police Shooting

دادستان در لوئیزویل کنتاکی می گویند که آنها را رها اتهامات علیه کنت واکر, دوست پسر 26 ساله Breonna تیلور, که به ضرب گلوله پلیس در زمانی که آنها وارد تیلور را در صفحه اصلی بر روی “بدون هشدار” حکم به جستجو برای مواد مخدر در 1 a. m. در مارس 13.

تبلیغات

پلیس به ضرب گلوله کشته و تیلور در این حادثه که در حال حاضر تحت FBI تحقیقات.

روز جمعه دادستان محلی اعلام کرد که آنها در انتظار برای فدرال تحقیقات به این نتیجه قبل از حرکت رو به جلو با اقدام به قتل به اتهام برابر واکر برای تیراندازی یک افسر در پا در شب, گزارش نیویورک تایمز.

تبلیغات

از نیویورک تایمز:

آقای واکر, 27 است معتقد بود که او نمی دانست که در آن افسران پلیس که در درب ضربه توسط است و ترس برای زندگی خود را زمانی که او تفنگ خود را برداشت و از کار اخراج شدند.

“ما خوشحال هستیم که این مورد را رد کرد و گفت:” آقای واکر وکیل راب Eggert. “او همیشه می گفت که او نمی دانست که این افسران پلیس و آنها بدون مواد مخدر در آپارتمان. هیچ کدام. او ترس برای زندگی خود و زندگی خود را.”

شهرستان دادستان در لوئیزویل Thomas B. شراب گفت که حکومت نه از امکان تشکیل پرونده اتهامات عنوان شده علیه واکر دوباره پس از تحقیقات فدرال هستند به این نتیجه رسیدند.

شراب بود اما مدیریت به اذعان کرد که واکر ممکن است مشاهده شده است نسبتا توسط هیئت منصفه که تحت تعقیب او از آنها با ارائه شواهد و مدارک که متهم عمل کرده در دفاع از خود:

تبلیغات

“من اجازه داده است که برای افسران پلیس در تیراندازی موارد” آقای شراب گفت: “و آن را باید مجاز برای غیرنظامیان است.”

شما نمی گویند آقای شراب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de