مینه سوتا مقامات بهداشت تماس بگیرید برای احتیاط بعد از اخبار از شهرهای دوقلو تخت ICU پر کردن

مترو بیمارستان های در حال اجرا کوتاه در بخش مراقبت ويژه تخت با توجه به افزایش بیماران مبتلا به COVID-19 و دیگر مسائل پزشکی باعث مقامات بهداشتی به صورت عمومی تر تبعيت اجتماعی فاصله به سرعت گسترش بیماری های عفونی.

مینه سوتا وزارت بهداشت در روز جمعه گزارش داد یک رکورد 233 بيمار مبتلا به COVID-19 تخت در ICU اما پزشکان و پرستاران گفت: بیماران مبتلا به بیماری های دیگر منجر به بیش از 95% از کسانی که تخت در شهرهای دوقلو پر شود.

بیماران مبتلا نامربوط مشکلات پزشکی نیاز به مراقبت های ویژه همراه با بیماران در دوره نقاهت بعد از عمل جراحی — از جمله روش انتخابی که از سر گرفته مارس 11 بعد از آنها معلق شده بود با توجه به همه گیر.

“ما تنگ, گفت:” دکتر جان هیک یک پزشک اورژانس کارگردانی سوتا ایالت بهداشت و درمان مرکز هماهنگی. “از سرگیری اعمال جراحی الکتیو به علاوه یک چشم انداز مثبت در ICU موارد پرشیب چیزهای بسیار به سرعت.”

در زمان های مختلف Hennepin County پزشکی مرکز و شمال یادبود سلامت بيمارستان انتقال بیماران به بیمارستان های دیگر. تقریبا تمام قلب و ریه بای ماشین آلات در استفاده شدید COVID-19 بيمار و دیگران در دانشگاه مینه سوتا مرکز پزشکی و ابوت شمال غربی بیمارستان در مینیاپولیس.

در هر برنامه ریزی کودکان, مینه سوتا زمان در بعضی از بیماران با فشار بيمارستانهای عمومی.

مردم ممکن است فکر می کنم این بیماری همه گیر است و بیش از عمومی به دلیل محدودیت های در حال کوچک اما “در بيمارستان آن نشده است و آن را بازگشت به حالت عادی” گفت: پرستار امیلی Sippola اضافه کرد که ایالات بیمارستان شد باز یک سوم COVID-واحد خاص جلوتر از برنامه. “سرعت رشد است.”

فشار در بیمارستان می آید در یک تقاطع در مینه سوتا, پاسخ به همه گیر است که ناشی از یک رمان coronavirus که برای آن وجود دارد که هنوز هیچ واکسن. عفونت و مرگ و میر در حال افزایش است و حتی به رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خود را برداشته ایالت اقامت در خانه سفارش در روز دوشنبه و در مواجهه با فشار این هفته به جلو و عقب و حتی بیشتر محدودیت در کسب و کار و کلیساها.

با وجود مذاکرات با Walz جمعه, کلیسای کاتولیک, رهبران صادر شده بدون تغییر در راهنمایی برای کلیساها به سرپیچی از فرماندار و نگه داشتن محیط داخل توده ها در یک سوم صندلی ظرفیت شروع روز سه شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تغییر کرده اند این مذاکرات زمانی که او اعلام کرد او را جایگزین هر دولت که سعی در نگه داشتن کلیساها بسته دیگر هیچ.

یک روز رکورد 33 COVID-19 مرگ و میر گزارش شده بود جمعه در مینه سوتا — با 25 در دراز مدت مراقبت و سلامت رفتاری گروه خانه — افزایش مرگ و میر به 842. عفونت های تایید شده توسط آزمایش های تشخیصی افزایش 813 روز جمعه به 19,005 کلی و دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ به نام مینیاپولیس برای داشتن یکی از این کشور بالاترین نرخ از تست های تشخیصی مثبت بودن برای COVID-19.

مردم می تواند سرعت گسترش COVID-19 اگر آنها همچنان به پوشیدن ماسک تمرین های اجتماعی فاصله شستن دست و پوشش سرفه گفت: دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

“هستند کسانی که در میان ما که نمی خواهد انجام دهد به خوبی با این ویروس آلوده خواهد شد و توسعه بیماری شدید و من فکر می کنم ما باید بسیار آگاه است که” او گفت:. “این فن آوری بالا. ما می دانیم چه کاری انجام دهید برای جلوگیری از انتقال این ویروس است.”

در حالی که به عنوان بسیاری از 80 درصد از مردم رنج می برند خفیف یا هیچ نشانه ای از عفونت ویروس گسترش می یابد به طوری که به راحتی آن را هنوز هم منجر به تعداد زیادی از افراد نیاز به مراقبت در بیمارستان. مقامات بهداشتی به ویژه در مورد مردم با مشکلات اساسی از جمله آسم و دیابت و بیماری های قلب و ریه ها و کلیه ها یا سیستم ایمنی بدن است.

افراد با این شرایط و در دراز مدت مراقبت از تاسیسات ساکنان ساخته شده اند تا حدود 98 درصد از تمام مرگ و میر. دولت تعداد کل مراقبت دراز مدت مرگ و میر مربوط به COVID-19 در حال حاضر 688.

دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست تخمین می زند که تنها 5 درصد از Minnesotans آلوده شده اند و تا کنون که این میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.

بیمارستان ها با هم کار

بخشی از دولت پاسخ استراتژی تهاجمی تست از بیماران علامت دار به شناسایی این دوره از ویروس ها و نقاط داغ از عفونت قبل از آنها گسترش بیشتر است. گسترده تست در حال برنامه ریزی در دراز مدت مراقبت از امکانات است که باید مورد تأیید و صورت گرفته در هشت گیاهان پردازش مواد غذایی با موارد نیز هست.

دولت به طور متوسط حدود 7000 تست های تشخیصی هر روز این هفته باید افزایش از یک کمپین جدید از تست درمانگاه در شش گارد ملی اسلحه خانه مکان در سراسر مینه سوتا از روز شنبه از طریق شنبه گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان.

دولت همه گیر آمادگی سایت از جمعه نشان داد که 1,045 از 1,257 موجود ICU تخت اشغال شده توسط بيماران مبتلا به COVID-19 یا نامربوط دیگر شرایط پزشکی — و این یکی دیگر از 1,093 تخت می تواند آماده در عرض 72 ساعت.

چندین بیمارستان در حال حاضر فعال شدن آن تخت اضافی هر چند در برخی از موارد آنها پیدا کردن آن را دشوار برای پیدا کردن پرستاران به کارکنان موجود ICU تخت بسیار کمتر از آنهایی که جدید دکتر گفت: Rahul Koranne رئیس جمهور از بیمارستان مینه سوتا انجمن. نیروی انسانی مشکلات به جای عدم فیزیکی بستر فضای ناشی از برخی از بیمارستان ها برای منحرف کردن بیماران است.

پرستاران در شهرهای دوقلو گزارش که به نام در برای اضافه کاری شیفت برای آخر هفته روز یادبود که در نمونه سال نیز راه اندازی یک summerlong افزایش تصادفات و صدمات ناشی از ضربه. شمال یادبود HCMC و مناطق در بیمارستان سنت پل در حال مراکز تروما.

“این افزایش تروما حجم به طور معمول همچنان ادامه دارد در طول فصل تابستان و به سقوط” شمالی یادبود گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط سخنگوی کتی سالیوان. “قادر به ارائه سطح مورد نیاز برای مراقبت از جامعه و احترام به تعهدات ما به ما بهداشت و درمان همکاران در سراسر مینه سوتا و غربی ویسکانسین ما نیاز به حفظ برخی از ظرفیت اورژانس تروما مراقبت است.”

افزایش عمل های جراحی ممکن است کمک به ICU بار اما Koranne گفت: بسیاری مناسب نیست تعریف انتخابی. برخی از بیماران با تاخیر و حذف تومور با توجه به همه گیر اما دیگر قادر به انجام این کار.

“آنها در حال بیمارانی که شده اند در انتظار برای زمان بحرانی و حساس نسبت به روش های است که با پزشک خود نگران است ممکن است بدتر” Koranne گفت. “برای تماس با کسانی که از نوع روش انتخابی نمی تواند بیشتر از حقیقت است.”

رقابت در بیمارستان به مدت طولانی به همکاری در زمانی که دیگران نیاز به منحرف کردن بیماران, اما این افزایش با کمک دولت COVID-19 مرکز هماهنگی و نشان در چگونه آنها را مدیریت ICU کمبود تخت در بیمارستان رهبران گفت.

“همه ما موج طرح در محل گفت:” مگان سخن گفتن, مناطق, رئیس جمهور “اما بیشتر از همیشه قبل از همه کار با هم و با دولت به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم مراقبت از تمام بیماران.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de