MnDOT ممکن است اجازه دهید میله, رستوران ها با استفاده از جاده های کشور برای ناهار خوری در طول همه گیر

مرکز شهر Stillwater دیوانه کلاهدوز سالن & Eatery ندارد پاسیو, تا زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz در یکشنبه مجاز است که کافه ها و رستوران ها برای شروع, هوای آزاد, خدمات در ژوئن 1 نبود این خبر که صاحب Tammy Chilson بود و امیدوار.

مینه سوتا وزارت حمل و نقل ممکن است نجات خود رستوران را از تابستان است.

آژانس در کنسرت با گروه اشتغال و توسعه اقتصادی است گر چه هنر یک برنامه است که اجازه می دهد موسسات کسب و کار رنج می برند تلفات در طول coronavirus مستند به طور موقت راه اندازی صندلی و میز در پیاده روها و فضاهای سبز و پارکینگ خطوط همراه وزارت امور خارجه-اداره جاده ها است که از طریق کوچک و متوسط اندازه شهرها.

اداره فدرال بزرگراه امضا کردن روی ایده و MnDOT کار سریع به تدوین دستورالعمل و مجوز فرایند است که می تواند در محل در اسرع وقت روز شنبه گفت: MnDOT کمیسر مارگارت اندرسون Kelliher.

“ما می خواهم به انجام این کار” Chilson گفت. “این عالی خواهد بود. شاید ما می تواند قرض مبلمان از همسایگان ما است.”

Stillwater شهردار تد Kozlowski است در هیئت مدیره بیش از حد. شورای شهر این هفته به تصویب قطعنامه اجازه می دهد ساکنان برای خرید آبجو و شراب از میله و آن را به لوول پارک به فکر تهیه مکان مستقل. این شورا همچنین آرام مقررات مشروب مجوز اجازه می دهد موسسات به گسترش مناطق صندلی در فضای باز به عمومی و فضاهای خصوصی مانند پیاده روها و پارکینگ ها.

که خوب کار می کند برای موسسات در خیابان های شهر اما این قوانین متفاوت در تاریخی رودخانه شهر خیابان اصلی به دلیل آن است که یک بزرگراه دولت تحت MnDOT را کنترل کنید.

“این سخت است فقط برای گرفتن یک بنر بر خیابان اصلی” Kozlowski گفت. “ما نمی توانیم حتی یک پیاده رو فروش به دلیل آن را هل می دهد پیاده به بزرگراه. آن را سخت به یک ظرف غذا با بزرگراه دولت.”

کافه ها و رستوران ها مانند دیوانه کلاهدوز شده اند باز برای منظقه وانت و تحویل پس از Walz دستور داد آنها را بسته بیش از دو ماه پیش به سرعت گسترش COVID-19 ویروس. Walz حاکم شنبه اجازه می دهد از eateries به بازگشایی تنها پاسیو در فضای باز و خدمات محدود به 50 مشتریان در یک زمان “لگد مردم در روده. آن صدمه دیده است” شهردار گفت.

MnDOT طرح می تواند پرتاب تاسیسات به موسسات مانند دیوانه کلاهدوز که هیچ جایی برای راه اندازی در خارج از منزل Kozlowski گفت. او اشاره کرد که آن را بدون پارکینگ یک کوچه پشت ساختمان و درب جلو رو به یک بزرگراه دولت.

مینیاپولیس و سنت پل اجازه می دهد برای parklets — صندلی مناطق است که گسترش به خطوط پارکینگ در خیابان های شهرستان. اما در جاهای دیگر مانند Stillwater بسیاری از موسسات ندارد و خود را در پارکینگ اندرسون Kelliher گفت. است که چرا MnDOT در حال همکاری با شهرستانها و استان ها به آمده تا با ایده ها و به دنبال در مکان های که در آن آنها ممکن است با خیال راحت به کار در جاده های کشور. او با اشاره به چهار خط Hwy. 169 در سنت پیتر به عنوان مثال دیگر که در آن موسسات مانند رودخانه سنگ قهوه می تواند راه اندازی در پیاده رو یا پارکینگ لین در حال حاضر مجاز توسط دولت و قوانین فدرال.

“این در مورد داشتن رفتار منصفانه و عادلانه در سراسر کشور” اندرسون Kelliher گفت.

Kozlowski گفت: Stillwater آماده است برای قرار دادن بتن موانع در امتداد خیابان اصلی به مسدود کردن فضاهای پارکینگ و تبدیل به فضایی برای ناهار خوری و خرید. این فقط نیاز به نور سبز.

“اگر آنها به ما بگویید که ما می توانیم با قرار دادن موانع در روز چهارشنبه, ما باید آنها را در جمعه” شهردار گفت. “این کمک بزرگی خواهد بود.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de