رمز و راز از واراناگل را به خوبی مرگ: نه همه قربانیان یک مهمانی شب قبل از

واراناگل: این Telangana پلیس flummoxed از مرگ نه نفر که کشته شدند در یک زمین کشاورزی به خوبی در مناطق روستایی واراناگل منطقه. این حادثه در محل Gorrekunta روستا در Geesugonda مندل از واراناگل منطقه روستایی.

چهار نفر از اجساد کشف شده در روز پنج شنبه. قربانیان شامل بنگال بومی مقصود همسرش, Nisha خانوادگی Bushra و سه سال.

صبح روز جمعه از یکی بیشتر شد شناور در آب است. احساس خطر مقامات تصمیم به چاه پمپ می شود. به خود ترسناک آنها کشف چهار جسد دیگر.

از پنج جسد در روز جمعه دو تن از آنان فرزندان مقصود علم: شهباز, 21, و, سهیل, 20. بقيه کارگران مهمان Sriram, 35, Shyam و شکیل هم 40.

اما یکی از قربانیان کارگران میهمان. در حالی که خود و خانواده اش از غرب بنگال Sriram و Shyam مورد ستایش قرار داد از بیهار. شکیل محلی بود که مشغول به کار به عنوان راننده در یک کارخانه نزدیک.

پلیس در حال بررسی این امکان است که از آن می شده اند و قتل و نه خودکشی.

مقصود و خانواده اش مهاجرت کرده بودند به واراناگل از بنگال 20 سال پیش. او و همسرش شده بود شاغل در یک کیسه گونی کارخانه در Gorrekunta پس از ماه دسامبر گذشته. آنها زندگی در یک مسکن اجاره ای در Kareembad محل در شهرستان واراناگل.

اما از آنجا که مستند به اجرا در آمد Marc این مقصود خانواده بود و محدودیت های خانواده قادر به رفتن به خانه و طوری زندگی می کردند در آسیاب محل. Sriram و Shyam ماند در اتاق دیگری در تراس ساختمان.

پلیس باید دسترسی به سوابق تماس از قربانیان گوشی به قطعه با هم از حوادث شب قبل از مرگ ، سوابق نشان می دهد که گوشی های تلفن همراه از مرحوم شدند و در همان منطقه از ساعت 9 شب چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز پنج شنبه.

سوابق نشان میدهد که مقصود دعوت دیگران به جای خود را به جشن خود را سه ساله و نوه تولد. سرد نوشیدنی و مواد غذایی یافت شد در خانه خود را نشان می دهد که آنها تا به حال یک جشن.

پلیس در حال بررسی این فرشته که کسی مسموم کردن غذا و بعد از آن پرتاب اجساد را در چاه.

پلیس گفت: مقصود دختر Bushra بود از شوهرش جدا شده بود و ماندن با پدر و مادر خود را همراه با سه ساله ، پلیس در حال بررسی این نقش از شوهر جدا. همچنین اظهار داشت که او به رابطه با یک فرد محلی که ممکن است ناشی از یک مبارزه است.

Santosh صاحب آسیاب گفت: مقصود خانواده تا به حال هیچ دلیلی برای خودکشی. “مقصود از من خواست تا به آنها اجازه اقامت در دو اتاق در آسیاب و کار در این مستند همراه با خانواده اش. من موافقت کرد که دو نفر از کارکنان Sriram و Shyam شد و در حال حاضر زندگی در یک اتاق در تراس ساختمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de