Bhopal: A عروس آزمایش مثبت برای coronavirus در سومین روز از ازدواج او را در روز پنج شنبه باعث وحشت در میان زوج های تازه ازدواج کرده و اعضای خانواده خود را در, Madhya Pradesh.

25-سال-زن ساکن صیفی جات Khedi در حاشیه بوپال ازدواج کردم روز سه شنبه با وجود اینکه بیمار برای چند روز. او مبتلا به سرماخوردگی و تب یک هفته گذشته.

او قبلا گرفته شده ضد ویروسی داروهای حاوی تب در ازدواج مورد تاریخچه گفت.

او نمونه های کشیده شده در مارس 16 آزمایش مثبت در روز پنج شنبه.

بدن مدنی مقامات با عجله به خانه او را به قرنطینه همه 32 نفر از اعضای خانواده اش در خانه خود علاوه بر انتقال او به یک Covid-19 تعیین شده بیمارستان اینجا بوپال منطقه دولت, مقامات گفت.

گزارش از تست مثبت برای coronavirus گسترش مانند آتش سوزی در دولت باعث وحشت در میان زوج های تازه ازدواج کرده و اعضای خانواده خود را.

اعضای خانواده از یک تعداد فقط-ازدواج در مکان های مختلف در بوپال ایندور و گوالیور را شروع کرده اند تماس با ادارات محلی شفاعت خود را به جمع آوری نمونه برای آزمایش های زیر توسعه, گزارش, رسیدن به اینجا از این مناطق گفت.

این حادثه نیز تنظیم کردن زنگ هشدار در دولت در نظر مداوم ازدواج فصل است.

دولت قبلا اعلام تسهیلات در مستند پروتکل در مناطق بافر بین مناطق قرمز و نارنجی مناطق از بیماری همه گیر اجازه می دهد ازدواج توابع با برخی از سواران.

بر این اساس تنها حضور تنها 50 نفر اجازه داده شد در ازدواج توابع که در آن شرکت کنندگان ملزم به رعایت مقررات مستند مانند پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله به مناسبت.

حدود 100 ازدواج های انجام شده در دولت دنبال تسهیلات در مستند پروتکل در دو هفته گذشته است.

بیش از 14,000 ازدواج برنامه که نهایی در پیش مستند دوره برای آوریل و مه شد به تعویق افتاد به ماه دسامبر این سال زیر ناخرسندی مستند در مارس 24.

“دولت است که خانههای گلی خالی برای سلامت غربالگری از زوج های تازه ازدواج کرده و اعضای خانواده خود را زیر یکشنبه توسعه” منابع دولت در بخش بهداشت و درمان در اینجا گفت.

به عنوان روز پنج شنبه صبح, Madhya Pradesh گزارش کرده است 5,735 coronavirus موارد مثبت و 267 مرگ و میر.

ایندور در ادامه به نمودار بالا از Covid-19 نفر در این مناطق در دولت ضبط 2,715 مورد تأیید و 103 مرگ و میر تا کنون.

بوپال به دنبال ایندور با گزارش 1,085 coronavirus موارد مثبت و 39 مرگ و میر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de