NHL روز جمعه در زمان خود بزرگترین گام در عین حال نسبت به بازگشت به بازی زمانی که بازیکنان NHL’ Association امضا کردن یک طرح برای یک 24-تیم حذفی فرمت.

گام بعدی این است که چکش از جزئیات باقی مانده — از جمله بهداشت و پروتکل های ایمنی برای لیگ برای از سرگیری بازی پس از وقفه در گذشته 10 هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این nhl on nbc اجرایی هیئت مدیره ساخته شده از 31 بازیکن نمایندگان “مجاز است مذاکرات بیشتر با NHL در 24 تیم بازگشت به بازی با فرمت تعیین برنده 2020 جام استنلی” این اتحادیه در بیانیه ای گفت.

“چند جزئیات باقی مانده برای مذاکره و توافق در قالب هنوز هم می تواند موضوع را به طرفین رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است.”

تحت مشترک NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته برنامه ریزی که اتحادیه OK می خواهم در یک رای گیری آغاز شد که پنج شنبه شب 24-تیم زمینه می باشد بازی در hub مکان و به احتمال زیاد بدون طرفداران در حضور. چهار تیم برتر در کنفرانس شرق و غرب را دریافت byes اما بازی round-robin سری است که می تواند تاثیر دور اول بذر.

در ضمن باقی مانده هشت تیم در هر کنفرانس خواهد مربع در بهترین از پنج بازی در سری به قطع این زمینه به 16. از آنجا سنتی بهترین هفت سری را دنبال کنید از طریق استنلی نهایی جام حذفی.

هفت تیم در خارج برگشتی نمی خواهد به بازگشت به بازی.

بر اساس این طرح که دانه تیم با امتیاز درصد در رده بندی زمانی که فصل را به حالت تعلیق در مارس 12, وحشی خواهد بود که شماره 10 دانه در غرب و چهره شماره 7 ونکوور در بهترین پنج سری.

این byes را به St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس در کنفرانس غرب و بوستون, Tampa Bay واشنگتن و فیلادلفیا در شرق.

جزئیات باقی مانده بسیاری از عبارتند از:

• که در آن بازی بود بازی کرد ؟ در اوایل این هفته, NHL, کمیسر گری Bettman گفت: لیگ برتر دنبال شد و در هشت یا نه شهرستانها به هاب برای بازی و انتخاب دو یا چهار.

St. Paul علاقه مند است در یکی از این مراکز. لاس وگاس با فراوانی آن از هتل ها در نظر گرفته شده است یک نامزد قوی به مرکز شهر. انتظار می رود یکی از این مراکز در کانادا. دو hub سیستم را 12 تیم در هر یک از شهرستان در حالی که چهار hub طرح را شش جوخه در هر سایت.

• آنچه که در مورد سلامت بازیکنان در میان COVID-19? مسائل عمده مانند تست و اقدامات ایمنی خواهد بود خطاب با بازگشت به بازی بازی های کمیته.

• گام بعدی چیست ؟ NHL حکام خواهد رای در 24 تیم با فرمت است و انتظار می رود به تصویب و پس از آن بازگشت به بازی بازی های کمیته خواهد آدرس بهداشت و مسائل ایمنی.

• هنگامی که خواهد NHL بازگشت ؟ که به تعیین خواهد شد اما در اوایل ماه جولای به نظر می رسد در لیگ هدف است.

• علاوه بر بالا چهار دانه در هر کنفرانس که در? بازی در سری در غرب خواهد بود: No. 8 کلگری در مقابل شماره 9 Winnipeg, شماره 5 ادمونتون در مقابل شماره 12 شیکاگو شماره 7 ونکوور در مقابل شماره 10 و شماره 6 نشویل در مقابل شماره 11 ققنوس.

در شرق این بازی در سریال را: شماره 8 تورنتو در مقابل شماره 9 Columbus, شماره 5 پیتسبورگ در مقابل شماره 12 مونترال, شماره 7, n. y. نشینان در مقابل شماره 10 فلوریدا و شماره 6 کارولینای مقابل No. 11, n. y. رنجرز.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله