Quavo راه می رفت آن را مانند او صحبت آن را در سراسر کلاس 2020 مجازی مرحله است و در حال حاضر یک فارغ التحصیل دبیرستان


Quavo of Migos attends the 62nd Annual GRAMMY Awards on January 26, 2020 in Los Angeles, California.

Quavo از Migos حضور 62 Annual GRAMMY Awards در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ،
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ برای ضبط آکادمی)

Quavo رسما یک سال 2020 دبیرستان فارغ التحصیل میشم.

در حالی که او مشغول “در مچ دست-twistin مثل هم بزنید سرخ” به Migos عضو نیز تکمیل یک هدف مهم: فارغ التحصیلی دبیرستان. با توجه به کرکس29 ساله فارغ التحصیل از Berkmar دبیرستان در Linburn, Ga.

تبلیغات

Quavo پریدند در Instagram در روز پنج شنبه به سهم بیشتر یابم فارغ التحصیلی, تصاویر, با, عنوان, “در نهایت می توانید می گویند من فارغ التحصیل دبیرستان کلاس 2020 ما روشن! در حال حاضر آنچه در کالج باید بروم؟”

تبلیغات

در Quavo مد او جشن با نوع خود از فارغ التحصیلی پارتی بعد از کنسرت—آهنگ جدید انتشار! آن شب او منتشر شد “نیاز” شامل NBA Youngboy.

ارزش آموزش و پرورش یک بازی نیست اما Quavo است که غواصی به دنیای بازی با خرده فروش انگلستان boohooMANکه منتشر شد اولین بار برنامه بازی به جشن راه اندازی خود را Huncho Szn دوم خط تولید لباساست که کاهش یافته است امروز.

از برنامه آزادی مطبوعات:

بازی اعتیاد آور است که بر اساس یاد پلت فرم سبک به موجب آن شما می توانید اجرا Quavo شخصیت بر روی پشت بام ها از لا به گرفتن سکه ها و قطعات از boohooMAN x Quavo فصل 2 مجموعه. امتیاز نمره اجازه می دهد تا شما را به باز کردن جوایز و جوایز.

این بازی رایگان و در دسترس در boohooMAN برنامه در IoS و اندیشه. برای جایزه اگر شما امتیاز 2000 امتیاز و شما را وارد یک قرعه کشی برای یک شانس برای برنده 1000 دلار است. نمره بیش از 3000 امتیاز را به نفع خود در برنامه جایزه و شانس خود را برای برنده شدن یک تی شرت از مجموعه امضا شده توسط Quavo خود را.

تبلیغات

در راست-به-نقطه, بیانیه Quavo بانگ زد: “boohooMAN حال تغییر بازی به معنای واقعی کلمه!”

تبلیغات

تبریک به Quavo و ما نگه داشتن چشم در آنچه کالج شما انتخاب کنید! من مطمئن هستم که هر یک از طرفداران خود را در حال حاضر نشان می دهد خود را alma نمودن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de