سنت پل پارک ها و ضبط می کشد پلاگین در استخر, ورزش, لیگ, برای تابستان

مقامات با سنت پل پارک ها و تفریح و سرگرمی جمعه اعلام کرد تعدادی از تعطیلی و لغو برای تابستان در پاسخ به شیوع کروناویروس.

Como پارک منطقه ای و پارک کوهستانی مرکز آبزی بسته باقی خواهد ماند برای تابستان به عنوان شهرستان به بررسی راه های دیگر برای ساکنان به “خیال سرد خاموش” با توجه به بیانیه ای از وزارت.

نوشیدن و زینتی چشمه خاموش خواهد شد در این سال, اما پارک مقامات در حال انتظار برای بیشتر بهداشت عمومی راهنمایی در زمانی که آنها ممکن است با خیال راحت به نوبه خود ترشح پد پشت در.

ورزشی جوانان لیگ برای تابستان نیز لغو شده است با امید بازگرداندن برخی از کسانی که فعالیت های این سقوط. همانطور که برای اردوهای تابستانی و فعالیت های پارک ها بخش برنامه به ارائه برخی از برنامه ها به عنوان اواسط ماه ژوئن با توصیه می شود اقدامات ایمنی.

پارک های عمومی ساختمان بسته باقی خواهد ماند اما همه اجاره رویدادها و برنامه های در حال لغو طریق ژوئن 1. این شهرستان ارائه شده است جایگزین برنامه نویسی آنلاین, مانند, مجازی کلاس های رقص و در خانه تمرینات.

مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره اعلام کرد در اوایل ماه آوریل لغو بسیاری از فعالیت های تفریحی از طریق Aug. 31. که شامل استخر سواحل و پارک های آب و همچنین به عنوان ورزش لیگ و حوادث بزرگ مانند جولای 4th, آتش بازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de