تنش بیش از زمانی که و چگونه با خیال راحت بازگشایی اماکن عبادت تشدید جمعه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار ملت فرمانداران اجازه دهید به رهبران مذهبی باز کردن درهای خود را بلافاصله.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس در حال حاضر گفت که قصد دارد به بازگشایی سه شنبه در یک سوم ظرفیت وجود رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را محدودیت در تجمعات. کاتولیک رهبران و Walz ملاقات جمعه ساخته شده اما هیچ اطلاعیه.

تهمت و تهدید جمعه به نادیده گرفتن هر فرمانداران که موفق به بلافاصله باز خانه عبادت اگر چه کاخ سفید نمی استناد به هر گونه قانون به او حق به انجام این کار. مینه سوتا و کلیسا و کنیسه و معابد و مساجد بسته شده اند پس مارس 18 زیر Walz اقامت-صفحه اصلی سفارش.

سیاسی عنصر آورده سردرگمی بیشتر به مینه سوتا در جوامع مذهبی دست و پنجه نرم کردن با کی و چگونه به جمع و بدون گسترش بسیار عفونی coronavirus. جوامع دینی مانند “توپ فوتبال” در بحث, گفت: اسقف بروس Ough of the United Methodist Church مینه سوتا و Dakotas.

“سخت ترین بخش این است که وجود ندارد یک پیام سازگار آمدن از سطوح مختلف اقتدار” گفت: Ough. “می توان آن را دشوار است برای روشن شدن نحوه حرکت رو به جلو است.”

ایالات Methodists گفت: Ough ادامه خواهد داد به یک روش اندازه گیری شده برای بازگشایی نگه داشتن درهای کلیسا بسته تا کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنیم در غیر این صورت.

“ما تصمیم گیری مبتنی بر ایمان ما سنت و ایمنی و گرفتار در همه طعمه و فرهنگی تقسیم,” او گفت:.

Walz تصمیم این هفته به خاطر حضور در خانه عبادت در پوش 10 نفر در حالی که اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن برای خدمات. این تصمیم تعجب و ناامیدی به یک بلوک بزرگ از رهبران مذهبی که تا به حال انتظار می رود قوانین مؤثر بر آنها را آرام.

در حال حاضر بسیاری از آنها بی سر و صدا برنامه ریزی برای بازگشایی خانه های خود را از عبادت صرف نظر از تغییر سیگنال از سنت پل و یا واشنگتن.

کارل نلسون رئیس جمهور از تبدیل مینه سوتا که نشان دهنده دولت کلیساهای پروتستان گفت: بسیاری از رهبران انجیلی در حال آماده سازی برای باز کردن درهای خود را در هفته پیش رو است. آنها دیگر برگزاری برای دولت بسیار کمتر فدرال, راهنمایی, Nelson گفت.

رودخانه دره کلیسا megachurch مثلا پنج شنبه اعلام کرد که آن را در سر شخص خدمات در آن هشت مکان در تاریخ 1 ژوئن.

نلسون پیشنهاد کرد که گروه های ایمان در مینه سوتا می تواند تحت تاثیر قرار داده اند تهمت را اعلام.

“من فکر می کنم در حال رشد واکنش کاتولیک و پروتستان جوامع در مینه سوتا تا گرفتار برخی از ملی توجه در چند روز گذشته” نلسون گفت.

حتی در جامعه کاتولیک نظرات متفاوت است اما. در حالی که کلیسای جامع سنت پل برنامه ای برای باز کردن مه 30 برای فرد توده کلیسای سنت مری در مینیاپولیس نمی کند.

برخی از رهبران مذهبی خود را ابراز سرخوردگی در Twitter و Facebook.

“من لازم نیست رئیس جمهور به من بگویید من ضروری و نیاز به باز کردن” نوشت پاستور ناتالیا Terfa از شاهزاده صلح لوتری در بروکلین پارک.

“کلیسا بوده است و همیشه ضروری خواهد بود و هیچ بیماری همه گیر تغییر خواهد کرد که” Terfa ادامه داد. “کلیسا باز است اما ساختمان بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که آن را بی خطر است برای همه به جمع آوری با هم.”

Walz در ضمن ملاقات با رهبران کاتولیک پنج شنبه و جمعه به تلاش برای حل و فصل اختلافات خود را. فرماندار سخنگوی عروسکی Tschann گفت که او در حال بررسی جدید مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل برای خانه عبادت صادر شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

یک توافق می تواند گرد هم می آیند به عنوان اوایل به عنوان در این آخر هفته.

“فرماندار اولویت همچنان سلامت و ایمنی Minnesotans,” Tschann گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله