Walz به بحث در مورد بازگشایی برنامه برای کلیساها

رژیم صهیونیستی. تیم Walz است که انتظار می رود به بحث در مورد فدرال راهنمایی برای چگونه کلیساها می تواند بازگشایی با COVID-19 همه گیر در یک ساعت 2 بعد از ظهر شنبه در کنفرانس خبری.

سخنگوی عروسکی Tschann گفت: با e-mail که فرماندار “به این آدرس در یک [کنفرانس خبری] امروز” که در مورد خواسته به تازگی منتشر شده هدایت سند از فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس در حال حاضر گفت که قصد دارد به بازگشایی سه شنبه در یک سوم ظرفیت با وجود Walz را محدودیت در تجمعات. کاتولیک رهبران و Walz ملاقات جمعه ساخته شده اما هیچ اطلاعیه.

CDC گفت: آن موقت هدایت را فراهم می کند “ملاحظات عمومی” برای جوامع از ایمان در “چگونه بهترین برای تمرین باورهای خود را در حالی که نگه داشتن کارکنان خود و جماعت امن است.”

“اطلاعات ارائه شده است غیر الزام آور بهداشت عمومی راهنمایی برای در نظر گرفتن تنها; به این معنا نیست که برای تنظیم و یا تجویز استاندارد برای تعامل جوامع دینی در خانه از عبادت” CDC می گوید: در این سند است.

آن را تشویق می کند ایمان جوامع و ارتباط با محلی و مقامات دولتی در مورد میزان coronavirus خطر در این منطقه است. آن را نیز توصیه ویژه برای حمایت از کارکنان و تجمع و بالاتر خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de