رژیم صهیونیستی. تیم Walz است که انتظار می رود به بحث در مورد فدرال راهنمایی برای چگونه کلیساها می تواند بازگشایی با COVID-19 همه گیر در یک ساعت 2 بعد از ظهر شنبه در کنفرانس خبری.

سخنگوی عروسکی Tschann گفت: با e-mail که فرماندار “به این آدرس در یک [کنفرانس خبری] امروز” که در مورد خواسته به تازگی منتشر شده هدایت سند از فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سنت پل و مینیاپولیس در حال حاضر گفت که قصد دارد به بازگشایی سه شنبه در یک سوم ظرفیت با وجود Walz را محدودیت در تجمعات. کاتولیک رهبران و Walz ملاقات جمعه ساخته شده اما هیچ اطلاعیه.

CDC گفت: آن موقت هدایت را فراهم می کند “ملاحظات عمومی” برای جوامع از ایمان در “چگونه بهترین برای تمرین باورهای خود را در حالی که نگه داشتن کارکنان خود و جماعت امن است.”

“اطلاعات ارائه شده است غیر الزام آور بهداشت عمومی راهنمایی برای در نظر گرفتن تنها; به این معنا نیست که برای تنظیم و یا تجویز استاندارد برای تعامل جوامع دینی در خانه از عبادت” CDC می گوید: در این سند است.

آن را تشویق می کند ایمان جوامع و ارتباط با محلی و مقامات دولتی در مورد میزان coronavirus خطر در این منطقه است. آن را نیز توصیه ویژه برای حمایت از کارکنان و تجمع و بالاتر خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.

توییتر: @chrissnowbeck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de