آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ماسک جدید قوانین در مینیاپولیس

مردم به زودی نیاز به پوشیدن ماسک های صورت و یا مشابه دیگر پوشش زمانی که آنها وارد مینیاپولیس کسب و کار و مدارس و دیگر محیط داخلی مکان های تجمع.

جدید نیاز به دستور شهردار یعقوب فری در پنجشنبه می آیند به عنوان دولت آماده برای استراحت و برخی اجتماعی فاصله گرفته است.

 

که نیاز به پوشیدن یک ماسک و انواع پوشش صورت با تعریف?

افرادی که بیش از سن 2 باید پوشیدن یک ماسک و یا مشابه صورت پوشش در بسیاری از مکان های سرپوشیده که در آن مردم جمع آوری شده است. مردم می توانند با پوشیدن انواع مختلف ماسک — فولاد N95 و یا در خانه و یا دیگر پارچه ای موارد که پوشش بینی و دهان.

این شبیه به ارشاد از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری است که نشان می دهد که مردم 2 و پوشیدن پارچه پوشش صورت “هر زمان که مردم در محیط جامعه به خصوص در موقعیت های که در آن شما ممکن است در نزدیکی مردم است.”

 

که در آن آنها نیاز به پوشیدن ماسک?

فری را جهت اعمال در “داخلی فضاهای عمومی مسکن” تعریف شده به عنوان فروشگاه های خرده فروشی و ساختمان های دولتی و مدارس و مراکز تفریحی است. این همچنین شامل “اجاره موسسات” به معنی هتل ها اما نه زمینه های مشترک آپارتمان و محل سکونت و ساختمان.

صاحبان کسب و کار باید مطمئن شوید که کارکنان خود را می پوشند پوشش صورت اگر آنها “چهره به چهره با مردم است.”

این شهر قبلا صادر شده جداگانه سفارش است که نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک و همچنین مردم ساکن در خانه های سالمندان زمانی که آنها را ترک اتاق خود را اگر آن را امن برای انجام این کار.

 

آیا این شرط شروع و پایان ؟

جدید ماسک مورد نیاز شروع در 5 p. m. روز شنبه, مارس 26. آن را پایان تاریخ. فری گفت که او پیش بینی آن باقی مانده در محل در حالی که دولت محلی اضطراری وجود دارد اما می تواند در نهایت آن را زودتر بسته به موارد توسعه. مینیاپولیس’ اورژانس محلی اجرا می شود همزمان با دولت — که مجموعه منقضی ژوئن 12, اما می تواند تمدید شود.

 

خواهد شد که اجرای این و چگونه ؟

این شهر به درخواست مردم که نقطه بالقوه نقض تماس 311. این شهر در بخش بهداشت و درمان را بررسی شکایات در غذا و مسکن. گروه جامعه & توسعه اقتصادی را بررسی شکایات در مکان های فروش توتون و تنباکو و مشروبات الکلی. پلیس می تواند بررسی برخی نیز هست.

افرادی که نقض شرط جدید می تواند در صورت تخطی از قانون و جریمه نقدی از $1,000. کسب و کار نیز می تواند در صورت اقدام علیه مجوز خود را.

فری گفت: شهرستان تمرکز خواهد کرد اولین بار در آموزش و پرورش و توسعه قبل از توسل به مجازات های سخت تر.

 

وجود استثنا برای افراد با شرایط پزشکی?

بله. این دستور باعث می شود استثنا برای کسانی است که “قادر به تحمل پزشکی صورت پوشش.”

 

باید چه کار کنم اگر من می توانم پیدا کردن یک صورت دهد ؟

افرادی که نیاز به ماسک می توانید تماس شهرستان توسط e-پستی [email protected] و یا بازدید از وب سایت شهر در http://www.minneapolismn.gov/coronavirus/faqs#Masks. مردم همچنین می توانید تماس 311 یا (612) 673-3000.

 

می توانید کسب و کار جلوگیری مردم از ورود موسسات خود را اگر آنها با پوشیدن ماسک?

معلوم نیست. فری گفت: شورای شهر در روز جمعه که کسب و کار لازم نیست برای اجرای الزامات مورد نیاز برای مشتریان به پوشیدن ماسک.

“کسب و کار هستند و قطعا اجازه به کسی بگویید یک مشتری و یا در غیر این صورت است که با پوشیدن یک ماسک که آنها را خوش ندارد” فری گفت.

وی افزود: بعد از آن: “ما آموخته اند که از شهرهای دیگر که قرار داده اند که بار بر روی کسب و کار و نتیجه این شده است بد است.”

او را تشویق صاحبان کسب و کار با پرسش و پاسخ به تماس 311.

 

چگونه ماسک مورد نیاز اعمال می شود به میله, رستوران ها و مکان های دیگر که در آن مردم ممکن است غذا خوردن هنگامی که آن مکان بازگشایی?

آن را پیچیده است. رستوران می تواند شروع بازگشایی در ژوئن 1, اگر آنها با الزامات ایمنی. وقتی اتفاق می افتد که آنها را محدود به فضای ناهارخوری, takeout و تحویل.

فری قوانین و مقررات جدید در حال حاضر تنها در داخل خانه. او روز جمعه گفت که او می خواهم به اطمینان حاصل شود که کارکنان از جمله آشپز و مردم تمیز کردن جداول در حال پوشیدن چهره پوشانده اند.

“بدون شک ما را مجبور به صدور برخی از دستورالعمل های اضافی و توصیه های که رستوران در داخل خانه باز اگر قوانین و مقررات است که هنوز هم در اثر پس از آن,” او گفت:.

 

آیا شهرهای دیگر انجام می دهند ؟

ماسک مقرر متنوع به طور گسترده ای در سراسر کشور. لس آنجلس نیاز به ماسک هر زمان کسی است که در داخل یا خارج.

در اوایل این ماه, New Orleans, تحمیل شرایط مشابه به کسانی که در مینیاپولیس. St. Paul اعلام نکرده که آیا آن را تصویب هر گونه قوانین در ماسک.

چند متحده نیز اعمال ماسک مورد نیاز است.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de