کاخ سفید باتلر که در خدمت 11 رئیس جمهور از جمله اوباما می میرد از Coronavirus


Illustration for article titled White House Butler Who Served 11 Presidents, Including Obama, Dies From Coronavirus

عکس: ملی Archives فروشگاه

برای پنج دهه سابق کاخ سفید باتلر Wilson روزولت Jerman کمک به مطمئن شوید که همه چیز در 1600 خیابان پنسیلوانیا بود به عنوان آن را باید. او شروع به کار خود را در آنجا به عنوان یک پاک کننده که دوایت آیزنهاور آن در سال 1952 در نهایت افزایش از طریق صفوف سفید کارکنان و خدمت هر رئیس جمهور ایالات متحده از طریق باراک اوباما.

تبلیغات

آخر هفته گذشته Jerman درگذشت از COVID-19. او در سال 91 ،

میشل اوباما منتشر شد بیانیه های متعدد رسانه های خبری از جمله سی و BuzzFeed News, پرداخت ادای احترام به معشوق ساقی که او ارتقا به maître د’ در طول دوره تصدی خود را در کاخ سفید است.

تبلیغات

“با مهربانی و مراقبت Wilson Jerman کمک کرد کاخ سفید یک خانه برای چند دهه برای اولین خانواده از جمله ماست ،” بانوی اول سابق گفت.

“خدمات خود را به دیگران—تمایل خود را برای رفتن بالا و فراتر از آن برای کشور او را دوست داشت و همه کسانی که زندگی او را لمس کرد—این است که یک میراث ارزشمند از خود را سخاوتمندانه روح. ما خوش شانس هستیم که او را شناخته شده است. باراک و ارسال کنم ما از صمیم عشق و نماز را به خانواده اش است.”

Jerman را نوه, Jamila گرت به صحبت کرد Fox 5 DC در مورد میراث پدربزرگ اشاره کرد که یکی دیگر از بانوی اول سابق جکی کندی بود “instrumental” در ترویج Jerman به کاخ سفید ساقی بی بی سی نت.

دیدگاه کاخ سفید کارکنان باید در اولین خانواده شده است یک موضوع از شیفتگی. در سال 2013 فیلمساز Lee Daniels اقتباس داستان از یوجین آلن که شروع به کار در کاخ سفید همان سال به عنوان Jerman در فیلم ساقی.

تبلیغات

گرت می گوید پدربزرگ خود تعهد به خدمات همه جانبه گسترش فراتر از معروف ترین خانه در جهان است.

“او همیشه در مورد خدمت به دیگران است. مهم نیست که شما و یا آنچه شما انجام و یا آنچه شما نیاز,” او گفت: Fox 5.

تبلیغات

“من می خواهم جهان را به یاد پدر بزرگ من به عنوان کسی که واقعا معتبر همیشه بودن را به خودتان” گرت ادامه داد. “این چیزی است که او خانواده ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de