کارگران با اسپری ‘ضد عفونی کننده’ در دهلی نو بدن مدنی می گوید: ‘اشتباه’

دهلی نو: یک گروه از مهاجران در خارج از انتظار یک مدرسه در جنوب دهلی Lajpat Nagar برای coronavirus غربالگری بودند با اسپری ضد عفونی کننده توسط مدنی در آژانس روز جمعه. جنوب Delhi Municipal Corporation (SDMC) بعد گفت این یک “اشتباه” را به عنوان کارگر بود که دست زدن اسپری نمی تواند مسئولیت رسیدگی به فشار ماشین و لگد تغییر جهت اسپری.

SDMC مقامات “عذر خواهی کرد” به مهاجران مدنی آژانس در بیانیه ای گفت.

صدها نفر از مهاجران به حال جمع آوری شده در خارج از یک مدرسه در Lajpat Nagar به صفحه نمایش برای coronavirus قبل از سوار شدن یک ویژه “Shramik” قطار.

یک ویدیو از این حادثه به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. یک کارگر مشغول در بهداشت درایو دیده می شود پاشش مواد ضد عفونی کننده در برخی از مهاجران.

“پس از مدرسه در یک مستعمره مسکونی وجود دارد تقاضای زیادی از ساکنان برای ضد عفونی ترکیب و جاده است. اما با توجه به فشار jetting دستگاه کارگر نمی تواند مدیریت آن را برای برخی از لحظات” را SDMC در بیانیه ای گفت:.

“کارکنان در حال حاضر دستور داده شده است که بیشتر مراقب باشید و توجه در حالی که انجام این کار در آینده. این مقام حاضر در سایت عذر خواهی کرد به عمومی” به SDMC گفت.

تعداد زیادی از کارگران مهاجر و خانواده های آنها شده اند در تلاش برای رفتن به صفحه اصلی هر وسیله در حالی که بسیاری از آنها در حال راه رفتن به خانه در میان coronavirus مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de