حدود 20% SBI انتخاب کردن برای وام گیرندگان بازپرداخت وام مهلت: رئیس Rajnish کومار

بمبئی: بانک دولتی هند رئیس Rajnish کومار در روز جمعه گفت: نزدیک به 20 درصد از بانک وام availed اند مهلت قانونی برای بازپرداخت وام های بلند مدت اقساط.

در 27 مارس, بانک مرکزی اعلام کرده بود سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت تمام مدت وام در حال سقوط به دلیل بین 1 مارس سال 2020 و 31 مارس سال 2020 است.

روز جمعه بانک مرکزی هند (RBI) مجاز بانک ها و موسسات وام دیگری به تمدید مهلت قانونی وام از یکی دیگر از سه ماه — از 1 ژوئن 2020 به 31 اوت سال 2020 است.

“در مورد بانک دولتی هند, درصد (از وام گیرندگان که availed توقف) بسیار کوچک در حدود 20 درصد” کومار به خبرنگاران گفت: از طریق یک ویدئو کنفرانس.

وی گفت: همه کسانی که availed توقف روبرو هستند هر نقدینگی مسئله است.

“بسیاری از آنها می تواند سرویس خود را وام اما به عنوان یک ماده در استراتژی آنها می خواهم برای حفظ پول خود و تصمیم برای توقف,” او گفت:.

کومار همچنین توصیه وام گیرندگان برای پرداخت وام خود را اگر آنها در مواجهه با هر بودجه چالش است.

“اگر مردم قادر به پرداخت (EMIs) آنها باید پرداخت. اگر آنها قادر به پرداخت سپس فقط آنها باید به نفع توقف,” او گفت:.

به گفته کومار RBI را تعلیق خواهد شد مراقبت از cashflow اختلال از وام گیرندگان وجود دارد و ممکن است هر یک نیاز فوری برای تقدیر از یک بار بازسازی تاکید حساب از RBI.

“در حال حاضر توقف خواهد شد مراقبت از وضعیت در اطراف جریان نقدی اختلالات. من نمی خواهد با وسواس یک بار تجدید ساختار در این نقطه خاص از زمان که ما باید تا 31 آگوست,” او گفت:.

وی اضافه کرد: بانک ها می توانند برای توزیع مجدد بدهی حتی امروز به عنوان در هر 7 ژوئن دایره از RBI.

بانک ها و NBFCs درخواست شده است که RBI به آنها اجازه می دهد برای یک بار بازسازی از حساب های خود را که در آن وام گیرندگان در حال مواجهه با مسائل مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de