عمل به پیشنهاد آنلاین در صفحه اصلی نسخه از این تست سقوط

یک گزینه جدید اجازه می دهد دانش آموزان به عمل دانشگاه-آزمون ورودی آنلاین این سقوط باعث شده است مربیان به نگرانی در مورد انصاف و تست امنیت و حتی اعتبار ریسک بالا ،

“ما با استفاده از ‘تست استاندارد’ به توصیف SAT یا ACT” گفت: فیل ماهی قزل آلا, کالج مشاور در میننتنکا دبیرستان. “اما بیایید منصفانه باشد — وجود دارد هیچ چیز استاندارد مورد آزمایش وضعیت که وابسته به یک دانش آموز را خانه زندگی است.”

مقامات با, آیووا, شهرستان بر اساس عمل می کنند گفت: آنها در حال تغییر به آزمون آنلاین گرفتن به عنوان کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل کرده است و مدارس را تهدید می کند به شدت محدود توانایی برای جمع آوری در تست امکانات این سقوط.

این شرکت گفت: این امر برای اولین بار ارائه در صفحه اصلی قالب به دانش آموزان که هیچ راه دیگری برای گرفتن تست و سپس گسترش این گزینه به عنوان مورد نیاز است. نشست مقامات گفت: دانش آموزان را در آزمون آنلاین تنها در صورتی مدارس نمی بازگشایی این سقوط.

عمل می کنند و نشست های تولید به طور گسترده ای استفاده می شود چند گزینه ای آزمون که مدت طولانی است که یک ابزار ضروری برای پذیرش کالج. نزدیک به 2 میلیون دانش آموز در سال 2018 در زمان سه ساعت عمل, یک تست است که همچنین کمک می کند تا دانشگاه محل دانش آموزان در دوره های مناسب و ممکن است آنها را واجد شرایط برای کمک هزینه تحصیلی است.

افسر ارشد عامل جانت گادوین گفت: عمل شده است حرکت به سمت آنلاین تست برای سال. آزمون های بین المللی و آزمون های داده شده در منطقه و در سطح دولت در حال حاضر انجام می شود بر روی کامپیوتر.

اما مسائل بهداشتی مطرح شده توسط coronavirus و تهدید های متعدد لغو تست خرما به سرعت به اولین در صفحه اصلی گزینه, او گفت:.

“به اعتقاد ما از راه دور proctoring و یا در خانه تست به ما کمک خواهد کرد رسیدن به بیشتر دانش آموزان” Godwin گفت.

عمل نمرات ممکن است یک ثابت در یک دانش آموز سابقه تحصیلی در بهار امسال در حالی که بقیه — به خصوص نمرات — ممکن است نامنظم به دلیل COVID-19 عوارض, او گفت:.

“ما در واقع فکر می کنم ما نمرات مهم تر از همیشه,” او گفت:.

اما پذیرش کالج مقامات و مشاوران مدرسه اشاره به تفاوت های گسترده در دانشجويان محیط خانه بسته به سطح درآمد و جایی که آنها زندگی می کنند.

کسانی که نابرابری را تحت تاثیر قرار, نتایج آنها گفت: پس از آزمون های استاندارد نیاز به نه تنها سازگار با کامپیوتر با یک دوربین اما همچنین یک اتصال به اینترنت قابل اعتماد و یک محل آرام به کار می کنند.

این عوامل می تواند به تعمیق همان شکاف دیجیتالی است که پدید آمده است که دانش آموزان یاد بگیرند از خانه و یا سعی کنید به طول بیماری همه گیر.

“بزرگترین چیزی که برای رفتن به یک مانع … فقط دسترسی به اینترنت گفت:” لوری Sandness-Boeshans یک مشاور مدرسه با هالی مدارس دولتی تا حد زیادی روستایی منطقه شرق مورهد. “ما نمی باید اینترنت با سرعت بالا در بسیاری از مکان ها در اینجا.”

آنلاین در صفحه اصلی نسخه از این قانون است که تقریبا یکسان به کاغذ و مداد انواع گادوین گفت: از جمله هزینه ارائه و تعدادی از سوالات.

عمل است که سرنشین را در خانه آزمون را تضمین امنیتی از طریق آنلاین proctor که با استفاده از دوربین های دانشجویی کامپیوتر به منظور بررسی اعتبار و نظارت بر دانش آموز در حالی که گرفتن آزمون.

امتحان خواهد بود مجهز به یک ویژگی است که بلوک تلاش برای حرکت به وب سایت های دیگر در حالی که تست گادوین گفت و در عمل نیز راه برای بررسی تقلب پس از آزمون.

“ما احساس اعتماد به نفس که ما رو تست امنیت زاویه خوبی پوشش داده شده,” او گفت:.

SAT و ACT را اولین, دیجیتال, در خانه, فرمت در یک زمان می آید زمانی که ارزش آزمون های تحت بررسی. در سال های اخیر با انگیزه های آگاهی است که آزمون داوطلبان بالاتر از درآمد خانواده ها باید با مزایای مانند کلاس های آمادگی برای و آموزگار صدها نفر از کالج ها را متوقف کرده اند نیاز متقاضیان برای ارسال SAT یا ACT نمرات آزمون.

حدود 1,100 چهار سال موسسات ساخته شده آزمون اختیاری قبل از COVID-19 آمار با توجه به Fairtest.org که طرفداران به صورت نژادی و اقتصادی و اجتماعی انصاف در آزمون های استاندارد. Coronavirus باعث شده است تا 150 بیشتر به آنها را اختیاری به طور موقت با بسیاری از مدارس ارتکاب تنها به انجام این کار برای کلاس مدرسه بالا ’21.

این تست شرکت ها به احتمال زیاد در حال ارائه در خانه امتحانات در تلاش برای ماندن مربوطه گفت: الن جانسون معاون رئیس جمهور برای ثبت نام و مدیریت در کالج St. Scholastica در دولوت.

“به احتمال زیاد هنگامی که مدارس برو تست-اختیاری آن سخت خواهد بود به رول,” او گفت:.

چندین مربیان گفت: آنها فکر می کنم این حرکت به صفحه اصلی تست را حس. برخی از دانش آموزان ممکن است راحت تر تست در خانه و نمی خواهد که به تلاش برای پیدا کردن یک سوار به سایت آزمون گفت: جف ویلسون, مدیر اجرایی, کالج, ممکن, مینه سوتا یک برنامه به کالج در دسترس برای دانش آموزان کم درآمد.

یکی دیگر از مزیت او گفت این است که نمرات در دسترس خواهد بود در 48 ساعت به جای هفته بعد. “سریع تر آنها خود را دریافت نمرات بیشتر وقت آنها در حال رفتن به مجبور به مطالعه در زمینه آنها می خواهند به بهبود است,” او گفت:.

برای اولین بار در این دبیرستان دانش آموزان را خود تعیین سطح پیشرفته (AP) آزمون در خانه. کالج مدیره اداره هر دو AP و آزمون SAT.

مایکل رودریگز, دانشگاه مینه سوتا, کالج آموزش و پرورش و توسعه انسانی را associate dean گفت: سهام مسائل وجود داشته باشد با SAT و ACT بدون در نظر گرفتن که در آن آزمون گرفته می شود. U مقامات در حال نظارت بر اینکه آیا دیگر کالج ها نیاز به آزمون های استاندارد برای پذیرش در سال آینده گفت: و هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که چه باید بکنید.

اما رودریگز گفت که او فکر می کند که عمل و نشست نمرات باید ارزش و “به احتمال بسیار زیاد حداقل مغرضانه قطعه از اطلاعات در دانشجويان files.” معدل و رتبه کلاس از مدرسه دانش آموز حضور داشتند و در نتیجه می تواند منعکس کننده نابرابری او گفت:.

اما رودریگز گفت که او امیدوار است دانش آموزان می توانند عمل در استاندارد بیشتر تنظیم از خانه های خود. در حالی که عمل proctors بسیاری از استراتژی های برای جلوگیری از تقلب او گفت: “فقط هیچ راهی وجود دارد به کاملا 100 درصد” جلوگیری از دانشجویان از ضبط سوالات آزمون و به اشتراک گذاری آنها را با دیگران است.

دیگر مربیان ابراز نگرانی در مورد گرفتن قانون در خانه.

غنی Aune دانشیار معاون رئیس جمهور برای ثبت نام و دین از پذیرش در Gustavus Adolphus کالج در سنت پیتر, Minn., گفت که ارائه این عمل در خانه است “درست انجام” اما که تقلب باقی می ماند یک موضوع به خصوص از نظر یک دانش آموز در نظر گرفتن آزمون برای شخص دیگری.

هر چند آزمون های استاندارد شده اند اختیاری در Gustavus برای 14 سال به مدرسه تشویق دانش آموزان به آنها را از برخی از بورسیه ها نیاز به نمرات.

پگی زیمر یک مشاور در Wayzata دبیرستان گفت که او می بیند بیشتر منفی از مثبت به در خانه تست. او پرسید که آیا یک تست می تواند عادلانه باشد هنگامی که یک دانش آموز باید آن را در یک آپارتمان یک خوابه مملو از حواس او را پرت در حالی که دیگری می تواند در آزمون, صلح آمیز, اتاق خانواده. “آیا این گسترش است که فاصله بین haves and the have-nots?” او گفت:.

عمل مقامات می دانم که مربیان باید سهام نگرانی گادوین گفت: به طوری که آنها در حال برنامه ریزی برای همکاری با جامعه سازمان ها و شرکت ها برای ارائه امن و آرام تست فضاهای.

“ما احساس بسیار با اعتماد به نفس است که ما انجام داده ایم همه legwork قادر به راه اندازی این,” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de