ارتش NDRF در طوفان Amphan-hit West Bengal برای کمک به دولت عقب بر گردیم روی پای خود

کلکته: ارتش و NDRF تیم روز یکشنبه با کمک وزارت جنگل و سازمان های مدنی به طوفان زدگان, West Bengal در پای خود را.

تیم های برتر مناطق لایک, Salt Lake, Behala و Golpark در صبح به پاک کردن خون و لینک های دیگر جاده های مسدود شده توسط خانمان و درختان.

پرسنل ارتش مجهز به جاده و درخت ترخیص تجهیزات شروع به کار در روی بهادر جاده و Parnashree در Behala, Ballygunge در جنوب کلکته و دریاچه نمک منطقه دفاع کرد.

ارتش مستقر در کلکته و مناطق همسایه در شنبه ساعت پس از West Bengal دولت به دنبال آن کمک و حمایت های دیگر برای ترمیم فوری ضروری زیرساخت ها و خدمات در کشور ویران شده توسط Cyclone Amphan.

پنج ستون از ارتش بودند مستقر در نقاط مختلف شهر و شمال و جنوب 24 Parganas منطقه دفاع کرد.

این سه بخش از دولت گزارش حداکثر خسارت ناشی از این توفان که ادعا 86 زندگی مسطح خانه های آسیب دیده و محصولات.

جنگل بخش و کلکته شهرداری شرکت نیز درگیر خود کارکنان در جاده ترخیص کار.

برق و آب باقی مانده را تحت تاثیر قرار در بسیاری از نقاط شهر.

آشفته ساکنان مسدود شدن جاده ها در مناطق مختلف در جنوب کلکته در شنبه خواستار مرمت برق و آب که در دسترس نیست پس از جمعه بعد از ظهر.

در مکان هایی مانند Mudiali در جنوب کلکته محلی در پا با اره به روشن جاده ها مسدود شده توسط خانمان و درختان.

تلفن همراه و خدمات اینترنت و بازسازی شد در برخی از مناطق شهر حتی به عنوان بسیاری از مکان ها در South 24 Parganas, North 24 Parganas و شرق Midnapore باقی مانده قطع.

روز جمعه وزیر Mamata بانرجی در توصیف این وضعیت به عنوان “بیش از یک فاجعه ملی” قرار داده و تخمین زده می شود از دست دادن در بیش از Rs 1 لاخ کرور. او اعلام کرده بود که بیش از شش کرور مردم آسیب دیده اند و طوفان.

نخست وزیر نارندرا همراه با بانرجی حال انجام یک نظر سنجی های هوایی از مناطق آسیب دیده در جنوب و شمال 24 Parganas منطقه در روز جمعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de