در 79 باب دیلن به ما یادآوری می کند او هنوز هم پر از شگفتی

آهنگ کاهش یافته و در نیمه شب و بدون هر گونه اطلاع در وسط یک جهانی همه گیر. آن را با سنجش زمان در 17 دقیقه. این محور در ترور رئیس جمهور جان اف کندی و نام بررسی هر کس از Patsy Cline و Buster Keaton به Wolfman جک و Stevie Nicks. سپس آن را به شماره 1 در بیلبورد سنگ نمودار.

آن را سخت به می گویند که آن جنبه از باب دیلن جدید تک “بیشترین قتل ناپاک” است weirdest. و یک کمی عجیب و غریب به اندیشیدن: این در واقع بسیار بزرگ لحن بیش از حد – پیانو و ویولن-نسبتا آهسته ریف در موسیقی قدرت در یک زمان از تراژدی.

صادر چهار هفته پیش از خود را 79 تولد یکشنبه, “قتل” ثابت کرد که مینه سوتا بزرگترین فرهنگ زندگی قهرمان هنوز رشد در تعجب. در حال حاضر ما خواهید دید اگر بارد می توانید زمین خود را ششم شماره 1 از آلبوم که “خشن و داد و بیداد کن به راه” اولین LP از مواد اولیه از سال 2012 می رسد ژوئن 19.

در اینجا دیگر به یاد ماندنی شگفتی از سراسر دیلن را 58 سال کار حرفه ای.

رفتن برق. در سال 1965 Newport Folk Festival, امریکا, داغترین جوان خواننده عامیانه بازی, انفرادی, مجموعه صوتی و سپس در وصل با برقی گروه راک. طرفداران هو. دیلن و دنیای موسیقی شد و برای همیشه لطفا برای تغییر.

بازی من. به نظر می رسد بی اهمیت از این به بعد جدید 17 دقیقه حماسی اما “مثل یک سنگ نورد را” ظهر (6:13) بود و از نگرانی های بزرگ برای کمپانی کلمبیا. ترین آهنگ ها در رادیو در سال 1965 هنوز نیمی که ظهر. تنها در زمان خاموش در باشگاه حق دور بیشتر یا کمتر مجبور رادیو دست به بازی چه در حال حاضر به طور گسترده ای در نظر گرفته سنگ تمام وقت بزرگترین آهنگ.

رفتن کشور است. عاشق کلاسیک twang اول رفت و به نشویل به رکورد “در ورزش” در سال 1966. آن را هنوز هم یک بیت از یک شوک هر چند زمانی که او خود را تغییر سبک آواز, همکاری با جانی کش و زخم با laid-back, countrified صدای “نشویل افق” آلبوم در سال 1969 در یک پر سر و صدا زمانی که بسیاری از انتظار می رود عصبانی راک و ترانه های عامیانه از او.

رفتن به سینما. وام گرفتن از یک صفحه از Kris Kristofferson, را, راهکار, Dylan پذیرفته چشمگیر بخش مخالف Kristofferson در سال 1973 Sam Peckinpah غربی “پت گارت و بیلی بچه.” جاست شخصیت بود با نام مستعار. حداقل این فیلم معرفی دیلن آهنگ “Knockin’ on heaven’s Door” و موجب یک فیلم حرفه ای که کردم حتی اددر در دهه بعد (همچنین ببینید: 1978 را “Renaldo and Clara” 1987 “در دل آتش” و 2003 را “نقابدار و ناشناس”).

صفحه اصلی ضبط. خانه برای تعطیلات در مینه سوتا در سال 1974 دیلن نبود به طور کامل با رکورد جدید در حال حاضر برای انتشار Jan. 20. پس از او برادرش دیوید زیمرمن, خط تا برخی از شهرهای دوقلو نوازندگان به صورت یک جلسه در صدا 80 در مینیاپولیس, جایی که آنها rerecorded پنج آهنگ. “خون بر روی آهنگ” آلبوم را پوشش می دهد در حال حاضر چاپ شده و بدون اعتبار برای مینه سوتا بازیکنان پس از خود اثر معشوق آلبوم بود کمی شناخته شده برای بسیاری از سال است.

Pop-up تور. پس از او می خواهم یک گشت بازدید از عرصه های مورد حمایت توسط این گروه در سال 1974 پیروزی سوپراستار رفت و کوچک انجام 1975-76 معادل یک pop-up تور با بازی در سالن های متوسط در اطلاع کوتاه با circuslike کاروان شامل Joan Baez, شاعر, Allen Ginsberg و دیگر بگیرید و یاد دهید.

Eyeing طوفان. او شده است می خواهم یک فعال در جنبش حقوق مدنی در سراسر اوایل 60s اما چند نوازندگان همیشه به عنوان به طور فعال درگیر در راه عدالت — و با موفقیت از آن — به عنوان او در مورد از میان بوکسور روبین “طوفان” کارتر حبس در سال 1966. دیلن را 1976 آهنگ “طوفان” و پس از آن بهره مند کنسرت کمک کرده و منجر به کارتر اعتقاد راسخ بودن لغو شد.

دوباره متولد. در یک پیچ و تاب و ساده از ایمان خواننده که در کشور بلوز و R&B در نوار حکم کتاب مقدس روز در هیبینگ ناگهان عیسی و انجیل موسیقی در سال 1979 را “آهسته قطار آینده” را برای اولین بار از سه اصطلاح مسیحی دوباره متولد آلبوم. درست دیلن مؤمنان رفت “oy vey.”

باز کردن خزانه. پس از سالها تلاش برای دفع گسترده bootlegging او و کلمبیا به طرفداران عمده فروشی ثابت از تخت مواد با “Bootlegs, Vol. 1-3 (نادر و منتشر نشده 1961-1991)” در سال 1993. تعجب خیلی خوش دریافت که آنها تا 15 جلد در حال حاضر از جمله سال گذشته “Travelin’ ارضایی 1967-1969.”

مقیم خود “است.” او به نظر می رسید آماده برای یکی دیگر از پرکار و خلاق اوج پس از سال 1989 آلبوم “آه رحمت” بنابراین مردمی خراش سر خود را دوباره زمانی که او تبدیل به دو لیتر در ثانیه از حقایق مواد در سال 1992 و 1993 “خوب به من شده است به شما” و “جهان رفته اشتباه” صوتی مجموعه کامل از قوم و بلوز آهنگ. خلاق پشت سر هم انجام داد در نهایت با آمدن سال 1997 منی رکورد “زمان خارج از ذهن” هر چند.

رفتن تجاری. فقط فکر دیلن بازیگران در هر تلویزیون تجاری شگفت انگیز بود قبل از سال 2004 سال او سر در گم حتی بیشتر چاشنی ناظران با ظاهر شدن در یک آگهی برای راز ویکتوریا. که او جواب داد: هرگز چرا — به عنوان اگر او نمی نیاز به آن را حتی بیشتر سرگرم کننده است. منتقدان در نتیجه هرگز نمی تواند خود را در یک دسته بیش از پس از آن لکه های تلویزیونی با کادیلاک و آی بی ام.

نوشتن خاطرات خود را. پس از چند دهه از فرار بسیاری از نویسندگان تلاش به وقایع زندگی او تبدیل به اطراف نوشت و کتاب خود را بر روی این موضوع. “تواریخ, Vol. 1” منتشر کرد و در سال 2004 به دست آورده ستایش گسترده برای آن نثر اما دقت آن مورد سئوال است و این در واقع تنها مطرح شده بیشتر سوالات خود را در مورد حرفه ای و فرایند خلاق است. چندان تعجب آور نیست: ما هنوز در انتظار “Vol. 2.”

DJ دیلن. همیشه رسانه های مخالف, دیلن هرگز صحبت بیشتر در نسبت به عنوان یک DJ دنبال شنیدن “تم زمان رادیو ساعت با میزبان خود باب دیلن” در رادیو ماهواره ای XM در سال 2006. هر نشان می دهد تمرکز بر یک موضوع مانند آب و هوا بیس بال و یا مادر به عنوان او چرخید بجا آهنگ ها و بحث آنها. با کمک یک تیم تحقیقاتی او مانند صدا آگاه اگر گاهی اوقات مرموز DJ.

تعطیلات را دوست دارم. در میان خود در اواخر حرفه ای اجرا از برجسته اصلی آلبوم او با استعداد طرفداران در سال 2009 با “کریسمس در قلب” مجموعه ای از 15 تعطیلات شاه بلوط انجام می شود بطور غیر منتظره در یک سبک ساده. چه کسی می دانست او چنین softie sentimentalist?

Ol’ چشم های آبی. پس از ارائه مسلما قوی ترین اواخر حرفه ای در اجرای راک تاریخ با پنج قابل توجه آلبوم (از سال 1997 “زمان خارج از ذهن” را 2012 “طوفان”) او انداخت توپ منحنی در 2015: یک آلبوم از استانداردهای معروف ساخته شده توسط فرانک سیناترا “سایه ها در شب.” فکر یک ایده خوب سزاوار تکرار او منتشر شد دو مجموعه از استانداردهای “فرشتگان سقوط کرده” و سه دیسک “سه گانه.”

صحبت کردن. تقدیر شده در جایزه گرمی’ MusiCares خیریه جشن در سال 2015, تحویل او یک فوق العاده بی سابقه 40 دقیقه اسکریپت سخنرانی که در آن او تشکر محوری مردم در زندگی حرفه ای خود متنبه کسانی که انتقاد خود را صدای آواز و جدا خود تأثیرات خاص دیلن آهنگ. او عجول و بی پروا و جسورانه اما هرگز به unabashedly آشکار است.

هرگز پایان دادن به? با شروع در سال 1988 هنگامی که درجا دیلن جاده دوباره نیست و به عقب نگاه کرد. او را به اندازه کافی نشان می دهد هر سال پس از آن به کسب درآمد خود را تا کنون-نورد کاروان نام مستعار خود را به عنوان بی پایان تور و در سال های اخیر او در واقع به دست آورده و برخی از بهترین نظرات در چشمگیر 32 سال اجرا شود.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de