بمبئی HC به دنبال پاسخ از هوایی هند DGCA بیش از COVID-19 اقدامات

بمبئی: این دادگاه عالی بمبئی در پی یک پاسخ از هوایی هند و اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) در یک درخواست از یک هوش مصنوعی خلبان ادعا هواپیمایی بود پس از اقدامات ایمنی برای COVID-19 در حالی که بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور.

خلبان Deven Kanani در تقاضای خود را مدعی بخشنامه صادر شده توسط دولت هند در 23 مارس سال 2020 گذاشته برخی از شرایط برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در حالی که بازگرداندن سرخپوستان رشته در خارج از کشور با توجه به همه گیر.

اما این وضعیت مربوط به نگه داشتن صندلی میانی بین دو مسافر خالی نمی شد که به دنبال هوایی هند گفت: در درخواست.

Kanani ارسال شده عکس های هوایی هند پرواز عمل بین سان فرانسیسکو و بمبئی که در آن تمام صندلی ها اشغال شد.

هوایی هند, مشاور Abhinav Chandrachud, اما, مخالفت با درخواست و گفت: دادگاه عالی که دایره مارس 23 بوده است در حال حاضر جایگزین با یک دایره جدید صادر شده توسط دولت هند در 22 مه سال 2020 در حالی که اجازه پروازهای داخلی به کار از مارس 25

جدید دایره نیست وسط صندلی نیاز به نگهداری خالی Chandrachud به دادگاه گفت.

او گفت: تمام اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از گسترش COVID-19 گرفته شده در حالی که بازگرداندن مسافران به هند از خارج از کشور.

یک بخش از نیمکت قضات R D Dhanuka و Abhay Ahuja روز جمعه با این حال اشاره کرد که یک نگاه گذرا در بخشنامه مورخ 22 مه نشان می دهد که آن را تنها به عملیات داخلی و بین المللی عملیات.

روی نیمکت به کارگردانی هوایی هند و DGCA به فایل گواهی حسن روشن موضع خود را, شده و درخواست برای بیشتر شنیدن در تاریخ 2 ژوئن.

دادگاه همچنین اجازه Kanani به اصلاح دادخواست خود را برای به چالش کشیدن دایره از مارس 22.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de